PDA

Zobacz pełną wersję : tempo wzrostu



ćwiklus
25-11-2012, 14:24
Mam takie pytanie jak byscie mogli uszeregowac pajaki wedlug tempa wzrostu kupilem rok temu 3 pajaki B. boehmei, B. smithi i A. geniculata no i co sa w tych samych warunkach i tak nalepiej wiedzie sie A.g. potem jest A.s. i na szarym koncu B.b. a pare miesiecy temu otrzymalem B. albopilosum i pobila wszystkie prawie wszystkie na glowe, nie zeby mnie to dziwilo ale jestem ciekawy jak to wyglada u waszycgh pieszczochow jak mogli byscie uszeregowac wedlug tempa wzrostu od najszybszych do slimoli

Piotrw126
25-11-2012, 14:34
hehehhehehe chodzi ci o częstość zrzucania wylinek czy wzrost po wylince :P jeśli chodzi wzrost między wylinami to blondi rules:P co do reszty bardzo sybko rosnie a.metellica :P a wolno rosea a smithi to średniak mam jeszcze vagansice ale jeszcze nie miala u mnie wylini :P

Banan
25-11-2012, 14:42
Nie powiedzial bym o smithim "sredniak" moj rosnie jak na drozdzach i bije nawet A. versicolor, blondi zobacze niedlugo bo moja sie szykuje do swojej pierwszej wylinki :]. Nie zebym, siemm chwalil ale wlasnie mi wyliniala A. Brocklehursti :]

Nazar
25-11-2012, 15:10
A ja mysle ze to nie ma zupelnie znaczenia jaki gatunek. Poprostu raz smiciak wylini sie szybciej a u drugiej osoby boehmej...

alice
25-11-2012, 15:30
blah..
wiec w sumei mam 6 pajaczkow nie jest to wiele ale wg wzrostu u mnie idzie to tak:
vagans
albopilosum
irminia
boehmei
crawshayi

(g.rosea nie licze bo mam ja od 3 dni :P poza tym jest dorosla i liniala 2 miechy temu)

przyklad jest taki ze kupilam boehmei L2 w maju i vagansa L1 we wrzesniu..
w tej chwili sa takie same...co smieszne ostatnio wylinialy w ten sam dzien, tak samo jadly w tych samych warunkach trzymane, zero roznycy bo jak vagans jadl to i boehmei tez.. vagans wylinial zaraz po sylwestrze boehmei sie ociaga :P

poxfto

nokeg
26-11-2012, 06:42
najszybciej chyba kędziorki rosną, ktoś niedawno pisać ze w ok 10 przeszedł od 1 wyl do 8-9. więc szybko. Oczywiście wszystko zalezy od wrunków. Nie że sie chcwale ale smithi przeszedł wylinke i jest już po 5 :D

Gacek
26-11-2012, 09:53
boehmei rosna bardzo wolno niestety tak jest z moja ma takie same warunki jak inne pajaki a czekam na 10 wylinke u niej juz od 14,07,2003r :/ wiec to mowi duzo

Hari
26-11-2012, 10:26
Generalnie wśród Brachypelm jest zasada: "Im pająk drozszy, tym wolniej linieje." Konkluzja z rozwazan przy piwie z kolezanką. ;)

42d3e78f26a4b20d412==