PDA

Zobacz pełną wersję : Co robicie jak wyjezdzacie??



wesoly grabarz
30-11-2012, 14:25
Czy ktos z was ma ten sam problem co ja?
Wyjezdzam kilka razy w roku. Wlasnie kupilem A geniculate. Z temperatura jest oki, ale trzeba utrzymywac stale 75% wilgotnosci.
Jak sobie poradzic z tym fantem. Czy geniculata wytrzyma tydzien bez "podlewania"? Jest po 9 wylince (przeszla ja 2 dni temu).
Co robicie z pajaczkami jak wyjezdzacie??

RAMMSTEIN1
30-11-2012, 14:36
Gdy wyjezdzam na dluzej: karmie pajaczki, spryskuje im terraria/pojemniczki i tyle. :)

Lub moja mama sie nimi zajmuje :P:P

PaWeL^
30-11-2012, 14:45
czesc

zajmuje mi sie nimi brat :)) ewentualnie qmpel :)), ale teraz zepsułem sprawe... przez moje zwierzaki zrezygnowalem z wyjazdu na 3 miesięczną (płatną;d) praktyke do niemiec :((

Łukasz
30-11-2012, 14:47
a ja karmie spryskuje i eszcze szczykawa gleboko wode wbijam i juz

alice
30-11-2012, 17:07
jak wyjezdzalam na wakacje zostawilam malucha po 3 wylince z qmpela, akurat szykowal sie do wylinki wiec wolalam nie zostawiac go samego.

ostatnio wyjezdzalam wiec juz nie chcialo mi sie calej gromadki z kims zostawiac po prostu spryskalam im bardziej... problemu nie bylo..
problem bedzie z faunaboxem jak wyjade bo w nim trudniej utrzymac wilgotnosc na dluzej, chyba ze do wakacji rosi dostanie szklane terra z mniejsza iloscia dziurek niz faunabox :)
jesli nie masz pajona w faunaboxie spokojnie mozesz jechac nie martwiac sie o wilgotnosc, mozesz jedynie bardziej spryskac :)

Awikularia
01-12-2012, 05:10
Ja takze wyjezdzam czesto, czasami na okolo 2 tygodnie. Mocniej spryskuje terraria, karmie pajaki i w droge...

wesoly grabarz
01-12-2012, 12:50
Bardzo mnie wszyscy pocieszyliscie, bo myslalem ze pajak musi byc regularnie spryskiwany i wogole.

Atrax Robustus
01-12-2012, 14:29
A ja mam piekne faunaboxy. Oczywiscie lividum nie musi sie martwic o wilgotnosc, bo z taka iloscia podloza, nietrudno ja utrzymac. Ale u nadrzewnych czasem trzeba w lecie spryskiwac 3x dziennie.

42d3e78f26a4b20d412==