PDA

Zobacz pełną wersję : Publiczna chlosta!



msk
07-12-2012, 10:37
murinus jest tylko dla zaawansowanych
[prask]
murinus jest tylko dla zaawansowanych
[prask]
murinus jest tylko dla zaawansowanych
[prask]
murinus jest tylko dla zaawansowanych
[prask]

nie bedziesz chcial pajakow dla zaawansowanych
[slap]
nie bedziesz chcial pajakow dla zaawansowanych
[slap]
nie bedziesz chcial pajakow dla zaawansowanych
[slap]
nie bedziesz chcial pajakow dla zaawansowanych
[slap]

jestes poczatkujacy
[lup]
jestes poczatkujacy
[lup]
jestes poczatkujacy
[lup]
jestes poczatkujacy
[lup]

:D no nic, walcze z nim dalej :D

alice
07-12-2012, 11:02
msk :P moge Cie zdenerwowac? :P
nie jestem zaawansowana kupuje murinusa :P
nie jestem glupia wiem co robie

wychloszcz mnie [lol]

Jimbo
07-12-2012, 11:06
Ale o co się tak właściwie rozchodzi ?

msk
07-12-2012, 11:12
ZLAPALEM GO!
Nawial o 17:59
Wreszcie udalo mi sie go tak zagonic, ze sie udalo zamknac w terra.
Cutie

Jest sliczny. Dzieki Awi!

msk
07-12-2012, 11:21
A nic, Jimbo. Ot, przestroga dla tych, co mysla, ze dadza rade pajakom, ktorym nie dadza rady. Poltora godziny go gonilem po pojemniku, w ktorym probowalem dokonac przenosin, ale widzac jego nieruchawosc uznalem, ze podroz z Wroclawia go zmeczyla.
Jakiez bylo moje zdziwienie, kiedy w ulamku sekundy byl po drugiej stronie terra =)

Tak wiec, ludziska, z motyka (wiedza poczatkujacego) na Slonce to sie nie ma co rzucac, chociaz fakt faktem, to calkiem fajnie, ze musialem z nim walczyc- nabralem duzo respektu. No i jest sliczny. I zawsze go chcialem miec.

Alice, kupuj murinusa. A wychlostac Cie moge swoja droga =)

msk
07-12-2012, 11:46
A tak swoja droga, to polecam zakupy u Awikularii.

Co mi sie spodobalo to:
- bezproblemowy transport
- profesjonalne pakowanie (przy tej okazji mozna obadac, co czyta nasza Ania i jakiego papieru toaletowego uzywa :>)

I'm happy.
Atrax, mozna zamknac topik :]

alice
07-12-2012, 11:50
msk hehehehe widzisz murinuska i tak kupie :P lepiej bo jeszcze kupuje 2 i jednego bede wysylac jak sie cieplej zrobi :P to bedzie zabawa (tego akurat sie obawiam)

a 30 minutowe lapanie juz przezylam z malym boehmei jak zaczynalam, teraz mam inne "taktyki" przenoszenia i jeszcze nic mi nie biegalo moze to wlasnie dlatego ze mam inne podejscie i uwazac bede zawsze (rutyna mi obca)..
why?
bo wam jak ucieknie to nie problem..
ja mam powiedziane ze jak mi cos ucieknie to na mych wlasnych oczach pajaki zgnina smiercia tragiczna, reszta zwierzakow dostanie exmisje razem ze mna...


a co czyta Ania? :> [lol]
wychloszcz mnie o tak hehehehe :P

msk
07-12-2012, 11:55
Nie wiem, co bym zrobil, gdyby mi nawial. Ciezko gdybac, co by bylo lepsze- czy zachowac sie jak nieczuly meski narzad rozrodczy i zabic niebezpiecznego pajaka czy liczyc na farta i probowac go znalezc w pelnym czelusci piekielnych mieszkaniu, nie zwazajac na niebezpieczenstwo zwiazane z niebezpiecznym jadem niebezpiecznego pajaka.

Jesli chcesz chloste to chodz na gadugadu :P

42d3e78f26a4b20d412==