PDA

Zobacz pełną wersję : Resztki "żarła"



PMajdan
22-12-2012, 12:49
Kedziezawy (L4|L5) dostaje odemnie do zarcia pinki. Niedawno dostal tez swierszcza. Wszystko pieknie atakuje, zabija, zjada...ale... nie zostawia zadnych resztek (ktore to splesniale sa tak bardzo grozne) wiec mnie to dziwi. Czyzby zjadal wszystko co do ostatka? Wiadomo... kto zjada ostatki, ten piekny i gladki.... czy wasze pajaki tez stosuja ta regule, czy moze macie urwanie glowy z usówaniem resztek?

Nazar
22-12-2012, 13:21
Tak moje tez ta regule stosuja. Nic w tym nie ma dziwnego:)

Pozdrawiam

Nazar

Atrax Robustus
22-12-2012, 13:32
U pinek jeszcze wiadomo, ze nic nie zostanie, ale po swierszczy jakies niewielkie resztki na pewno zostaly ;)

Elian
22-12-2012, 13:55
A moja geniculata (L6) jak dostanie mącznika dużego to na drugi dzień wyjmuję go tak jakby nietkniętego :) Jak próbowałem dać jej 2 razy białe robaki (nie pinki większe czyli mady) to nawet ich nie tkneła. Czy może być tak, że bardziej woli mączniki od takowych mad ?

Nazar
22-12-2012, 14:06
Mam wrazenie ze od pewnego czasu pojawiaja sie tu dziwaczne pytania. Tak jak by ludzie traktowali swoje pajaki jak maszny, tzn wszystkie mialy by sie zachowywac tak samo:
"schowal sie, kiedy wyjdzie??", " Nie zostawia resztek, czemu??", " Nie je juz tydzie a mojego kolegi najdluzej nie jadl 4 dni"

Ludzie te zwierzaki robia to na co maja ochote, przestanmy zadawac pytania byle tylko zaistniec na forum.
DZIEKUJE ( i nikogo nie chcialem obrazic odrazu mowie) :))

Pozdrawiam

Nazar

majes
22-12-2012, 14:32
wiesz no ludzie sie boja ze jak zwierz cos wykonuje nie tak jak w opisie to mysla od razu ze to zle i ze cos mu sie dzieje.
Tyle jest info na temat zwierzakow ale nadal nie przestana zaskakiwac.pzdr

PMajdan
23-12-2012, 03:37
Moze i masz racje, ale jako poczatkujacego hodowce bardzo mnie interesuja i zarazem niepokoja te rzeczy... :) Wiesz... ejsli Ci przeszkadza to nie musisz czytac... ;p Pozdrawiam :D

Nazar
23-12-2012, 03:59
Rastafaq napisal:
"A moj pies biega za patykami a sasiada nie chce.Czy cos z nim nie tak ??Moze jest uposledzony??Sam nie wiem.Jak wiecie cos na ten temat to pomozcie :P"


Twoje pytanie bylo na tym samym poziomie tylko o pajaka:P wiec na przyszlosc tylko radze tak sie wszystkim nie przejmowac:)

pozdrawiam

Nazar

PMajdan
23-12-2012, 04:05
Hmmm.. ciezki przypadek... ale co sasiada nie chce? upierdolic w noge? czy biegac za nim? Moze go nie pociaga? (sasiad psa)

Ostry2k
04-01-2013, 17:08
a tak z ciekawosci bo jeszcze nie posiadma pajaka. ile taki L4 takich bialych robakow musi dostac w tygodniu? czy moze to byc jego podstawowy pokarm?

42d3e78f26a4b20d412==