PDA

Zobacz pełną wersję : Ptaszniki i grejpfruty



Otaku_JP
30-12-2012, 08:36
To skoczoogonek, nie to nicień, nie to BIAŁY grejpfrut!!!! Aaa!!! To już k***a nie wiem co to jest!!!???
Mniej więcej tak się zaczął mój dzisiejszy dzień. Gdy jak zwykle o pewnej porze każdego dnia postanowiłem oblookać, czy u mojego kędziorka wszystko w porządku tuż po tym jak otworzyłem terra mój wzrok zatrzymał się na czymś co wylgada jak drubniutkie białe cząstki grajpfruta.
To sie nie rusza, ani też nie wykazuje żadnych innych oznak życia! Jest białe i ma wrzecionowaty kształt dokładnie jak te "komóreczki" z grejpfruta. Jak to naciśniesz to pęka tak jak "cząstki" w/w cytrusa - wybucha takim niby soczkiem ^_^ Nie jest to też kupa ptaszorka, bo etap pt. "Mamo papuga znowu nasrała do terra z pająkiem" już przerabiałem :D
Mam więc pytanko do bardziej doświadczonych terrarystów - Co to jest i czy jest to niebezpieczne dla mojego pupila? (Narazie znalazłem "tego" tylko 2 szt i pozbyłem się ich szybko za pomocą wacika do czyszczenia uszu ~~)

Otaku

Atrax Robustus
30-12-2012, 09:44
Btw. nie jadles moze ostatnio grejpfruta? :>

Otaku_JP
30-12-2012, 09:59
Niestety nie, ale może mój pajączek wychodował jakąś nieznaną do tej pory odmianę i nie chce się tym odkryciem z nikim podzielić, tylko sam wpieprza te pyszności? :>

Otaku

rastafaq
30-12-2012, 10:58
A to jest na pajaku czy na torfie??Bo na moim Crawshayu L2 miedzy karapaksem a nogami sa 4 takie kulki biale,kolo kazdej nogi jedna ,a nawet nie mam jak tego zdjac, bo pajak troche maly.I nie wiem czy to jest zywe czy jak.

Otaku_JP
30-12-2012, 12:11
Na torfie, na torfie. No cóż, jeżeli to co jest na Twoim Crawshayu to nie brud, ani też jakieś elementy naturalnego ubarwienie, to masz doczynienie z paskudną sprawą - niecieniami :((( Ja się na tym za bardzo nie znam, więc odsyłam do archiwum, oraz bardziej odemnie doświadczonych terrarystów.

Otaku

morda
30-12-2012, 13:21
A może szarańczak jajka złożył?

Otaku_JP
30-12-2012, 13:32
Może.... miejmy nadzieję, bo jak narazie to wsztstko co przypominało te "jajka" wywaliłem z terra.

Otaku

42d3e78f26a4b20d412==