PDA

Zobacz pełną wersję : "Znikniety" post ...



walter
01-01-2013, 08:01
Tak tylko w kwestii formalnej:

Wczoraj osmielilem sie umiescic dwa zdjecia nowego B. smithi, po czym ktos szybko zazadal dla mnie "bana za maly wklad" ... czy jakos tak ... i post zostal usuniety.

Czy i od kiedy na forum obowiazuje zakaz np. pochwalenia sie nowym ptasznikiem?
Czy obowiazuje rowniez zakaz umieszczania zdjec pochodzacych z wlasnego serwera, nie obciazajacych pojemnosci serwera terrarium.com.pl?

Z gory unizenie dziekuje za odpowiedz.

Hari
01-01-2013, 08:16
Walter, ten post jest teraz w dziale 'zdjęcia'.

Nook
01-01-2013, 08:30
Jak napiszesz tego posta na serwis terrarium.com.pl chętnie odpowiem przynajmniej na pyt dotyczace ogolnie strony, szkoda ze nie pokusiłes się o przeczytanie regulaminu:(, widze że moderatorzy dzialają - bardzo dobrze:)

Awikularia
01-01-2013, 09:03
Zdjecie jest, tyle ze na forum "zdjecia".

walter
01-01-2013, 09:24
A to przepraszam i dziekuje za przesuniecie.

Poniewaz na przegladanie innych dzialow brak mi czasu oraz po prostu nie interesuja mnie, zagladam tylko na strone poswiecona ptasznikom i skorpionom.
O przeczytanie regulaminu pokusilem sie podczas rejestracji, ale wtedy nie bylo jeszcze dzialu ze zdjeciami.
Dowiedzialem sie rowniez, ze nie mozna umieszczac w podpisie linku do swojej strony - niniejszym zastosowalem sie i link zostal usuniety.

Jak znajde troche czasu, przeczytam sobie regulamin jeszcze raz, zeby dowiedziec sie co wolno ...

Awikularia
01-01-2013, 09:28
I odwiedz zdjecia, czasami naprawde sie trafiaja extra! ja zaczelam to form odwiedzac dopiero niedawno...

Otaku_JP
02-01-2013, 02:06
Ja też je zaczołem niedawno odwiedziać - po wspaniałych fotkach Awi.

Otaku

Awikularia
02-01-2013, 11:25
Ej ej, nie mowilam o swoich fotkach, nie raklamuje siebie ;)

42d3e78f26a4b20d412==