PDA

Zobacz pełną wersję : Stowarzyszenie Hodowców Ptaszników



morda
06-01-2013, 16:15
Co byście powiedzieli na to?

Jest British Tarantula Society, American Tarantula Society i tak dalej...
Może i My byśmy się postarali?

RAMMSTEIN1
06-01-2013, 16:21
popieram ;)
dobry pomysl ;)

bachus
06-01-2013, 16:38
3 razy tak :)

i`am
06-01-2013, 16:50
czemu nie;]

Atrax Robustus
06-01-2013, 17:03
Fajnie, ze sa glosy poparcia, ale nalezaloby ustalic, co w ramach Stowarzyszenia byloby organizowane i jakie dzialania obejmowalaby ta organizacja i tak dalej.
Pomysl jest bardzo dobry, ale trzeba go dokladnie przedyskutowac.

Baku
06-01-2013, 18:21
nie na nasze siły wg mnie ... to nie wystarczy machnąć stronke z ładnym logiem i odpowiadać na pytania o czarne plamki na odwłoku , pierwsze terzeba by kadre naukową , drugie stworzyć " realną " organizacje , to są koszta , robota i wogule ,,, ale pomysł świetny :P

Robson
06-01-2013, 21:36
no ja tez popieram, ale jak Wy chcecie to zrobic??
jak polish tarantula society no to co wy w tym checie zrobic??
tak jak powiedzial Baku trzeba naukowcoc, tez oczywiscie sa koszty i wogole...
...no i gdzie chcecie dzialac?
w POLSCE, ale co konkretnie robic?
bardziej ten watek wydaje sie robiony dla picu niz dla pozytku no bo takto ktos przynajmniej moglby podac co i jak i co chce robic...
to mi bardziej na ankiete wyglada
no i jak cos to moglbym pomoc html znam jakcos tylko za cholere php, bo to mnie najbardziej denerwuje

cochin
07-01-2013, 00:44
pomysl mi sie podoba, prawda jest jednak to ze beda koszty. jako przyszly czlonek Stowarzyszenia Hodowców Ptaszników gotowy jestem placic skladke czlonkowska :)
roboty dla stowarzyszenia bylo by nie tak malo- chocby kwestia rejstracji jest wciaz nie rozwiazana.
trzeba by wybrac kadre- to moze byc najtrudniejsze :PP

Nazar
07-01-2013, 02:16
Stowarzyszenie musi miec podstawe prawna, do zalatwienia tego potrzebna jest masa roboty. Poza tym z tego co wiem członkami srowarzyszen moga byc tylko osoby pelnoletnie, posiadajace zdolnosc prawna.
Zalatwianie tego przez neta nie ma wiekszego sensu wedlug mnie oczywiscie:)


Pozdrawiam

Nazar

morda
07-01-2013, 02:36
No oczywiście.
Zrobienie całego takiego stowarzyszenia to masa roboty i raczej narazie nie na nasze siły. Minie jeszcze wiele lat zanim dorobimy się Polish Tarantula Society. O ile w ogóle coś takiego u nas powstanie.

RAMMSTEIN1
07-01-2013, 02:51
hehe...no fakt - marzenia :>

Atrax Robustus
07-01-2013, 04:32
Jak znam zycie, to to nie wypali, bo tu jest za duzo kwestii formalnych i zapewne nikt nie podejmie odpowiednich krokow, bo brak czasu, bo to, bo tamto. Najlepej zorganizowac plan dzialania, dokladnie sie nad wszystkim zastanowic itd.
Zreszta Polskie Stowarzyszenie Hodowcow zapewne nie odbiegaloby bardzo od stowarzyszen naszych zachodnich sasiadow :]

mich
07-01-2013, 06:53
Popieram, lecz niestety trzeba przyznac ze to raczej nierealne ;(

Cizar
07-01-2013, 06:54
marudzicie... pomysl jest naprawde fajny, moze jestem tu nowy ale dla chetnego nic trudnego... mam prawnika w rodzinie to sie zapytam (a z reszta napewno mamy tu jakiegos prawnika :))... na dniach dokladnie przedstawie strone prawna jak to powinno wygladac. co do celow to chyba mamy wolna reke, a moglibysmy zajmowac sie chociazby takimi rzeczami jak zloty, imprezy i statystyki (oczywiscie powinno byc tego wiecej). Mozna by bylo podzieli cale stowarzyszenie na pododdzialy np wojewodzkie (mozcno ulatwia mobilnosc calego przedsiewziecia). W miastach wojewodzkich(nie wiem jak to sie dokladnie nazywa, ale w tych najwiekszych kazdego wojewodztwa) byla by siedziba i glowna np w wawie. A co do specjalistow mysle ze mamy tu kilka osob ktore zanaja sie na rzeczy...

Cizar
07-01-2013, 07:12
nie ma rzeczy nierealnych... sa tylko nieprawdopodobe...:P a to nie to samo

gotik
07-01-2013, 07:30
hyh nom,
wszystki mozna jak sie chce ;]]] pozdrawiam all

LoGaN
07-01-2013, 07:45
dobra to moze ktos mi poda cele jakimi bedzie sie kierowalo takie Stowarzyszenie ?? :/

TheMetal
07-01-2013, 07:54
Do działalności ja bym dorzucił coś w stylu lekcji/ pokazów w szkołach bo w sumie to po pierwsze polepszyło by wizerunek terrarystów w społeczeństwie w jakiś sposób, po drugie edukowało fakt w jakims tam wąaskim zakresie ale zawsze coś tym bardziej że ktos już pisał że miał takie lekcje i typ przyszedłi powiedziałże ptaszniki są niebieski i zielone czy jakos tak ;] ) no i weryfikowało by głupie stereotypy w społeczeństwie na temat ptaszników (typu tylko otworzysz pudełko a ptasnik rzuci ci sie do gardła , jak ucieknie to ewakułuj rodzinę , zje ci owczarka nowofunlandzkiego itp.)

PMajdan
07-01-2013, 08:43
Wszystko pieknie, ale kto by to ogranizowal? A wogule ktos wie jak? Zeby bylo formalnie i legalnie? I moze zrobimy jakis konkurs na program stowarzyszenia???

Piotrw126
07-01-2013, 09:58
pomysl zajebisty....polak potrafi....

duzo jest osób pelnoletnich :D(a przynajmniej sie podają :P)
proponuje zrobić jakieś spotkanie na realu :) i tam se podyskutować (ale i nie tylko o tym) wiem ze praca i szkola ale kto bedzie chcial to przyjedze proponowal bym tak pod koniec marca albo w czerwcu :) (bardzo bym chcial być ale mnie nie bedzie kwiecień,maj w polsce) to co wy na zorganizowanie takiego spotkania ??????

bart1990ek
07-01-2013, 10:03
W ten sposob krzywdzicie niepelnoletnich :D (patrz--> ja;])

PMajdan
07-01-2013, 10:55
Ale w Warszawie!!! :D Tu najwiecej terrorystow :) I wez pod uwage matury (tzn. mnie) i niepelnoletnich (ktorych jest duzo)!!! SPOTKANIE EXTRA!!!!!!!!!! EXTRA!!!!

PMajdan
07-01-2013, 10:56
Jak najszybciej! Moze w MARCU!!!! Mozna to latwo i szybko zoorganizowac! :D W jakims pubiku albo caffe! :D Czad!

PMajdan
07-01-2013, 11:07
Stworzmy wszyscy SHP
Kazdy przeciez tego chce,
Pajak godny naszej czci,
Wiec pomyslcie o tym Wy!

Cizar
07-01-2013, 11:08
chetnych do pomocy prosze o akontakt na gg... 5610119 najmilej widziana pomoc prawna i organizacyjna

rosea
07-01-2013, 11:11
popieram jak najbardziej ale trza to bardzo dobrze przedyskutować, bo to nie takie hop siup

PMajdan
07-01-2013, 11:13
Pewnie, ale zeby sie nie skonczylo na slomianym zapale!!!

PMajdan
07-01-2013, 11:16
Ale zanim sie cos takiego zacznie robic, to WYPADA sprawdzic czy Moze SHP nie isnieje juz....?

Filip79
07-01-2013, 11:31
Witam
Zgadzam sie na to Stowarzyszenie
Na Prezese proponuje:
Swoja skromną osobę :-)
Na Wiceprezesa
Atrax Robustus (zna sie na rzeczy pewnie lepiej ode mnie)
Na Sekretarza
Rammstein1 (chłopak sie garnie do roboty)
Na Skarbnika
Co prawda jestem mgr ekonomii ale zajmuje już stanowisko Prezesa więc nie wiem kto (może jakiegos kolegę weźme z czasów studenckich)
Pozostałe miejsca do obsady prosze zgłaszac na moj nr gg 3931220 a są to m.in. czlonkowie zarządu itd.
Pozdrawiam
p.s. a co do celów to może jakieś zniżki u sprzedawców byscie chcieli? :-)

Mysza1983
07-01-2013, 11:53
LOL takie coś możecie założyć jak mielibyście stałe dochody i bylibyście w stanie dać w ramach składki 100zł na miesiąc, wtedy to może by coś z tego było, lepiej załóżcie Klub Miłośników Pajęczaków, prosciej taniej, mniej wielkich celów, więcej przyjemności.

rastafaq
07-01-2013, 11:56
ten temat powinien sie nazywac "Słomiany Zapał"

Hajdi
07-01-2013, 12:06
czemu ja na to nie wpadlem:)

Hajdi
07-01-2013, 12:09
Dla chcacego nic trudnego:)

Hajdi
07-01-2013, 12:13
nie lepiej bedzie jak bedziemy sie sotykac Wojwwodztwami.przeciez nie ma szans ze ja do Warszawy pojade:(

Piotrw126
07-01-2013, 12:53
na Stowarzyszenie Hodowców Ptaszników to za szybko ale spotkać sie mozna w marcu co wy na to??w srodku polski tak zeby kazdy mial blisko :)nie koniecznie w warszawie ;)

PMajdan
07-01-2013, 14:42
NO w marcu w marcu.... ! W centrum w centrum!

bachus
07-01-2013, 16:17
Heh, nie wiem dlaczego niektórzy wyjeżdżają tu ze składkami, opłacaniem naukowców itp. To miałoby być stoważyszenie miłośników terrarystyki, a nie fundacja organizująca ekspedycje w celach badawczych.

O ile się orientuję do rejestrecji takiego stoważyszenie wystarczy około 15 osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, czyli normalnych, pełnoletnich zapaleńców, można spisać jakiś status organizacji, zgłosić działalność w jakimś ogólnym kierunku, która bodajże jeśli nie jest dochodowa to nie jest też opodatkowana.

Jeśli chodzi o członkostwo, to też nie trzebaby sie osobiście stawiać do rejestracji, można to załatwić listownie albo elektronicznie, podpis elektroniczny ma moc prawną, oczywiście wydaje mi się oczywiste podanie danych osobowych przez członków stowarzyszenia :)

Można by założyć stronkę, wydawać jakąś gazetkę, choćby internetową, rozwiązywać problemy systematyki, nazewnictwa i inne bardziej 'naukowe' zbierając dane i wysyłając je później choćby do zagranicznych stoważyszeń do konsutacji, współpracując z innymi, organizować spotkania, przekonywać ludzi do terrarystyki itd.itp.

Sorki, rozpisałem się :P jak coś jest nie tak to mnie poprawić, nie jestem prawnikiem ani politykiem ;PPP

Cizar
08-01-2013, 00:26
Dowiadywalem sie u prawnika, i bachus ma calkowita racje (15 osob, statut, wybrany zarzad) procz jednego, a mianowicie do samej rejestracji potrzeba jest ok 1500 zl, wiec skladka musi byc. Dzis bede sie dowiadywal co do gazety- ile kosztuje wydanie pojedynczego egzemlarzu np o obietosci 30 stron. Jutro pojade do urzedu dowiedziec sie po pierwsze czy cos o takiej nazwie juz nie istnieje, a przpadku gdy nie - wziac paiery, w przypadku ze tak- trza bedzie zmienic lekko nazwe :]. Rozejerze sie za jakims miejscem gdzie moglibysmy sie zebrac i statut ustalic (nasza dzialalnosc i cele), mysle ze pub czy cafe nie wystarczy. Mam jedna sale na oku ale to w Ursusie (dojazd wrecz idealny spod centralnego,zachodniego, palacu, 517 do samego konca, a ten budynek przylega do petli autobusowej).

Papiery zostawcie mi zrobie co bedzie trzeba. Wszystkich zainteresowanych tu bede informowal na bierzaco.

Pozdro for all... trzymajcie za mnie kciuki :]

Filip79
08-01-2013, 01:29
UWAGA UWAGA
Przyjmuje zakłady, że organizacja tego "Stowarzyszenia" nie wypali:-). Zgadza się około 1500 zł to by kosztowało. czyli jesli Stowarzyszenie liczyłoby 30 osób na początek każdy musiał by wpłacic 50 zł. To jest tak jak z PST heheheheh. I jeszcze jedno: organizacja w Wawie czyli znowu warszafka by rządzila a na to my Pajęczarze tacy jak ja, Rammstein, Atrax i inni nie pozwolą. Poza tym kilka linków wcześniej dałem swoją propozycję personalizacji Stowarzyszenia, więc każdy ktory nie chce Stowarzyszenia w Wawie, a chce utworzenia jego np. w Poznaniu proszę sie zgłosic do mnie.
Pozdrawiam

Atrax Robustus
08-01-2013, 06:53
Jezeli beda klotnie o to, gdzie bedzie centrum, to to na pewno nie wypali. Kazdy bedzie ciagnal w swoja strone. Oczywiscie moglbym palnac: "Sanok", ale co z tego, jak tu prawie nikt z hodowcow nie mieszka. Mozna by ewentualnie stworzyc miejscowe oddzialy.. np. w Rzeszowie, ale do tego trzeba chetnych po prostu.
Niech miastem, w ktorym bedzie centrum, bedzie miasto, ktore zrzesza najwieksza ilosc hodowcow i nie jest polozone gdzies na krancach Polski.
Najlepiej bedzie Wawa/Wrocek (mimo, ze jest na zachodzie)..moze Krak.

harwa
08-01-2013, 07:02
uwazam ze pomysl jest dobry. uwazam ze najlepiej by to wyszlo jesli kazde wojewodztwo lub jakis region zalozyl swoj klub. jesli to zaczeloby funkcjonowac w miare sprawnie mozna wtedy sie polaczyc w jednosc jednak z zachowaniem odrebnosci ( wladza w kazdym klubie - bo jakos nie wyobrazam sobie ze kolo np z wawy bedzie podejmowal decyzje w sprawie np katowic ) powinno byc tak ze jak juz bysmy sie polaczyli to kazdy klub wystawilby swojego przedstawiciela.

Mysza1983
08-01-2013, 09:35
Warszawa śmierdzi i to na odległość. Osobiscie zbieram 2000000$ żeby kupić atomówke od ukrainców i zdezynfekować ten teren. :-P. Może kiedyś mi sie to uda, ewentalnie zwiąże sie z alkaidą i chęmią ich wyrujemy.

PMajdan
08-01-2013, 09:58
Nie ma co sie rozdrabniac na wiele malych klubikow! Raz a dobrze. Centrum? Bylo by na stronie internetowej - wszyscy by byli zadowoleni. A zjazdy Towarzyszy mozna by bylo robic WSZEDZIE!!!! Kurde!!! Cizar - respekt. Tak?

TheMetal
08-01-2013, 10:05
blah a ja już myślałem że terrarystyka to dziedzina w której nie ma podziałow :/ no taa wszędzie to samo

TheMetal
08-01-2013, 10:07
Lepiej zamknąć wątek bo zaraz zacznie sie obrzucanie ładnie mówiąc łajnem , szkoda bo zaczynała się dobrze

PMajdan
08-01-2013, 10:08
Wcale nie! My tu probujemy sie wlasnie zjednoczyc! Nie zauwazyles???? A Ty cos gadasz niedorzecznie! Wszyscy jestesmy razem, cala Polska 3ma kciuki za Cizar`ka :D

TheMetal
08-01-2013, 10:10
Mysza1983 napisał(a):

> Warszawa śmierdzi i to na odległość. Osobiscie zbieram 2000000$
> żeby kupić atomówke od ukrainców i zdezynfekować ten teren.
> :-P. Może kiedyś mi sie to uda, ewentalnie zwiąże sie z alkaidą
> i chęmią ich wyrujemy.
>

O to mo chodzi PMajdan. Sama idea stowarzyszenia jest jak najbardziej spoko i jeżeli będzie projekt to chętnię pomogę na tyle ile mogę

TheMetal
08-01-2013, 10:11
Mysza1983 napisał(a):

> Warszawa śmierdzi i to na odległość. Osobiscie zbieram 2000000$
> żeby kupić atomówke od ukrainców i zdezynfekować ten teren.
> :-P. Może kiedyś mi sie to uda, ewentalnie zwiąże sie z alkaidą
> i chęmią ich wyrujemy.
>

O to mi chodzi PMajdan. Sama idea stowarzyszenia jest jak najbardziej spoko i jeżeli będzie projekt to chętnię pomogę na tyle ile mogę

PMajdan
08-01-2013, 10:15
Nie ma co kombinowac co do "obsady" ani co do "miejsc" [zwanego "centrum] ;p To ma byc kurcze FANKLUB PTASZNIKA! Yea! Po co jacys prezesi, "szefowie" klubu czy specjalisci? Wystarcza ORGANIZATORZY!!!! Zyjemy w demokracji!

Mysza1983
08-01-2013, 10:17
Metall ja też tak chciałbym, Ale lokowanie wszystkiego w takim ciulatym miescie jakim jest warszawa której mieszkańcy myślą że są najważniejsi w polsce to głupi pomysł. Pozatym nie leży w środku polski i nie każdy ma do niej bisko. PMajdan jest z wawy dlatego mu zależy na tym miescie.

Mysza1983
08-01-2013, 10:20
Heh pseudodemokracji. Szczytem demokracji byłoby głosowanie coś w stylu audiotele gdy w sejmie jakies matoły wymyslają chore ustawy jeszczebardziej rozwalające biedny kraj jakim jest polska.

PMajdan
08-01-2013, 10:25
MNIE TO RYBA!!!!! JAkot zalezy mi na tym miescie??? Mozemy kurde jezdzic na mazury, ladniejsze widoki! Albo nad moze! Dawno nie bylem! Tu chodzi o ludzi!!!! Zeby byli chetni! I zeby nie gadali glupottttt!!!!! Tu nie chodzi o miasto!!!!

Neo2
08-01-2013, 10:25
Mysza kurde ja jestem z wawy i sie nie uwazam za najwazniejszego, a nawet powiem wiecej uwazam sie za najmniej wazną osobe na swiecie. A takie stowarzyszenie to dobry pomysl tylko trzeba wszystko dogadać i to niekoniecznie tu na forum, bo wszyscy sie rzucają z pomyslami a nikt nie mysli o wykonaniu tego.

PMajdan
08-01-2013, 10:27
CIZAR MYSLI! JUZ DZIALA!!! Czytaj uwaznie!

Filip79
08-01-2013, 10:28
Stowarzyszenie Hodowców Ptaszników czyli dzieciaki sie bawia w organizacje czegos o czym pojecia nie maja. Niektorzy imieniny u cioci organizowali (czyt. piekli ciasto) i się im wydaje, że zycie takie proste. Cizar to pewnie w żadnym urzędzie nie był a jego szczytowym osiągnieciem organizacyjnym była rezerwacja stolika w... barze mlecznym.

Drogie Dzieci
Zanim sie wezmiecie za robote spytajcie mamusi czy Wam pieniazkow da na przynaleznosci do Fan klubu, stowarzyszenia itd. Tutaj sie zrobił koncert życzeń czy też pisanie wypracowania pod tytułem "Chciałbym/łabym..."

Jak macie za duzo czasu to do wolontariatu :-)

Neo2
08-01-2013, 10:30
PMajdan spoko nie czytałem tego bo to taki tasiemiec gdzie pewnie 75% postów to głupoty.

Mysza1983
08-01-2013, 10:33
Neo masz racje. Ale czasami jest fajnie popisać takie głupoty :-).

PMajdan
08-01-2013, 10:37
A ja w to wierze. Jak sie czegos chce to mozna to osiagnac. Jak on to zalatwi, to bede Ci sie smial prosto w nochala buahahahahahhahahahahahah Pozatym jak cos mowisz to wytlumacz: po co tu pieniadze??? Co to ma do rzeczyy? rejestracja domeny internetowej nie jest taka droga... zszcegolnie jesli ma sie na nia zrzucic zalozmy 150 osób...

Neo2
08-01-2013, 10:40
No tak, jak ktos jest na bierząco to na jakim to poziomie tworzenia jest??marzenie??a moze juz jest w fazie planów?? ludzie dajta spokoj najpierw pomyślcie za co bierzecie sie, bo to nie zabawa w sklep czy cos takiego. Najpierw kase trzeba na rozkręcenie to niemało ok.2000zl, pozniej siedziba(kolejna kasa na wynajem) zarząd itp. jak chcecie to wstąpcie do PTS i bedzie git.

Neo2
08-01-2013, 10:41
PMajdan buhahahahahahaha i tyle. Ty chcesz miec stronke i nazzwać to stowarzyszeniem?? niezle chlopie. BUAHAHAHAHA. DOBRE

Mysza1983
08-01-2013, 10:43
PTS to nastepne ciulstwo które sie samo stworzyło i gówno z niego jest.

PMajdan
08-01-2013, 10:44
Ja nie rozumiem: jaka kasa na rozkrecenie, jaka siedziba? Po co? Czy tno nie moze byc siedziba na stonie internetowej? Czy SHP nie moze bytowac jako SUPER portal? TYLKO O PTASZNIKACH! I miliony członków!

To ma byc dla ludzi co widza w tym hobby, a nie kase i siedziby, szefow, zastepcow, poslow, pzrewodniczacych.....

Mysza1983
08-01-2013, 10:44
Kurde nie PTS a PST przepisłam błąd Neo. :-)

Neo2
08-01-2013, 10:46
DUPA. Strona to tu jest. W Polsce niema szans na takie rzeczy jak w Angli. Chłopie myslalem ze ja jestem dziecinny ale jak widze co piszesz to jestem dowartosciowany.

Neo2
08-01-2013, 10:47
hehe ja też napisalem z blędem sory

PMajdan
08-01-2013, 10:48
Powiedz, czego ty oczekujesz? Jak chesz zeby to wygladala taka grupa?

Neo2
08-01-2013, 10:51
Co chce a co moge to jest róznica i ja widze tą roznice. Chce zeby to było cos na styl PZW, jakieś zloty, obozy, wystawy, targi, jakaś mozliwość bytu w Polsce. Gwarantuje ze bardziej mozemy rozpowszechnic ptaszniki w Polsce mająć siedzibe i strone a nie samą strone.

PMajdan
08-01-2013, 10:53
Wystawy, targi, zloty - lux miszczowsko! Tego trzeba!!!!!! Ale powiedz mi po co Ci siedziba, co by tam sie dzialo. Na "spotkania" zawsze mozna cos wyjajac. Nie potzreba siedziby zeby to organizowac, jednak strona jest niezbedna jakoz rodlo informacji odnosnie dzialalnosci! Po co stala siedziba? Dla formalnosci????? No nie wiem.

Murinusek
08-01-2013, 10:54
siedziba po to bo jesli nie wiesz to nie tylko Ci co neta maja posiadaja pajaki, sa osoby ktore maja te zwierzeta ale nie maja internetu a tez by moze chcialy nalezec do tego stowarzyszenia

Neo2
08-01-2013, 10:56
Po to zeby, ludzie mogli w każdej chwili przyjsc zobaczyć co to, laicy zeby obejrzeli ulotki, pająki itp. Żeby zwykly szary człowiek niemający naprzyklad dostępu do netu, mogl wejsc i sie czegos dowiedziec. Ot co tego ja bym chciał.

PMajdan
08-01-2013, 10:59
nie pzresadzaj, dostep do internetu obecnie nie jest niemozliwy. jak by miala wygladac siedziba? ktos by tam stale mial dyzury? pozatym na siedzibe trzeba kasy i to nie jest juz taka prosta sprawa. wydaje mi sie to nierealne. no przynajmniej malo. Zawsze mozna zaczac od prostszych rzeczy i realniejszych. A co jesli juz bedzie ta siedziba, ale GRUPa sie "rozwiaze" i upadnie? Ha? trzeba to najpierw sprawdzic czy sie uda, a do tego strona wystarczy. Potem mozna poszezac horyzonty. takie jest moje zdanie. i koncze juz, lece na basen. dzieki za rozmowe. :D

PMajdan
08-01-2013, 11:00
Nie mozna zaczynac od siedziby! Interenet jest wygodniejszy i prostrzy i czytelniejszy... dla.. laikow.... dla kazdego! Zmniast jezdzic do siedziby wlaczasz poprostu PC`ta!Siedziba extra sprawa, owszem, ale nie na poczatek!

PMajdan
08-01-2013, 11:01
Ja tam wierze w Cezarego!!!

Murinusek
08-01-2013, 11:02
widzisz masz waptliwosci i dlatego ten pomysl jest trudny i stowarzyszenie w polsce na dzien dzisiejszy odpada

Neo2
08-01-2013, 11:02
No ja też dziekuje za ciekawą rozmowe. Cuż mamy poprostu inne poglądy i tyle. Ja wiem ze stowarzyszenie z prawdziwego zdarzenia niema szans bytu wiec nawet sie nie nastawiam. A stronke to mozna zrobic od zaraz tylko poco?? Przeceiz na spotkania mozna sie Tu umowic, pogadac tez Tu, wiec poco kolejna strona ktora i tak zginie.

PMajdan
08-01-2013, 11:03
NIe odpada ale nie mozna startowac z najwyzszej polki! Trzeba to najpierw sprawdzic kurde!

Murinusek
08-01-2013, 11:04
Plisss zakonczmy ta dyskusje bo wzajemne udowadnianie sobie swoich racji nie ma sensu, i jest to "zasmiecanie" watku, wiec ZAMKNIJCIE ten temat....

PMajdan
08-01-2013, 11:04
No, ale to by byla strona SHP! To juz cos.... ja tam wierze... zawsze 3eba od czegos zaczac.... ! Malutkie kroczki urzeczywistniaja cel!

Neo2
08-01-2013, 11:07
Ja koncze odzywanie sie w tym temacie. Pmajdan w Polsce niemozna miec celu bo te malutkie kroczki nic nie dadzą. Takie kraj, takie czasy, takie zycie...

Atrax Robustus
08-01-2013, 11:12
O kurde... :o
Myslalem, ze ta dyskusja do czegos doprowadzi, ale sie pomylilem.
Pozdrawiam.

42d3e78f26a4b20d412==