PDA

Zobacz pełną wersję : jak rozpoznac



klaudia1987
07-01-2013, 12:30
znam jakie sa objawy wylinki,ale nie wiem kiedy zrzuca.jak lezy na plecach to wiem ze mam go nie ruszac,ale jak zrzuca normalnie stojac na odnozach to skad mam wiedzec ze wlasnie w tym momencie zrzuca wylinke:(

Nazar
07-01-2013, 12:45
O kurde.... ZAzwyczaj normalnie stojac nie zrzuca wylinki, a poza tym to po co chcesz taka informacje. Jesli widzisz ze pajak bedzie mial niedlugo wylinke to nie dotyka sie go wogole. Wiec chyba nie ma znaczenia czy przejdzie ja na plecach tylku czy dwoch odnozach.:)

Pozdrawiam

Nazar

klaudia1987
07-01-2013, 12:48
wlasnie chodzi o to ze jestem nadopiekuncz bo mam jednego pajaka.a nie chodzi mi ze stoi na 2 nogach tylko na wszystkich.po prostu nie chce mu przeszkodzic jak zrzuca.za niedlugo nadejdzie ten dzien i boje sie ze mu przeszkodze.jak zrzuca na plecach to bede wiedzie ze zrzuca ale jak nie bedzie na plechach to co?

Atrax Robustus
07-01-2013, 12:52
[url]http://terrarium.com.pl/forum/faq/ptaszniki.php[/urll]

Dokladnie.. Jak pajak nie je, jest powolny i bardzo spokojny, a na dodatek sie blyszczy...zamyka sie w kryjowce itd, to znaczy, ze wylinka jest blisko.. Wtedy profilaktycznie najlepiej go w ogole nie ruszac i nie niepokoic, bo tylko szkoda zwierzaka. A jak bedzie linial, to na pewno bedziesz widziala.

morda
07-01-2013, 13:00
Jak będzie zrzucał na stojąco to nic nie rób. Kilka moich pająków tak liniał i żyją do teraz. Nawet nie było żadnych kłopotów. Wylinka na stojąco to nic trudnego.

42d3e78f26a4b20d412==