PDA

Zobacz pełną wersję : moj pajak sie czolga



iron_spider
09-01-2013, 13:04
zauwazylem ze moja samica vagansa po 11 wyl jakos tak jak by nie mogla chodzic tylko sie czolga, po wylince bylo ok ale teraz juz zaczela sie czolgac??? co jej moze byc??okolo 2 miesiace po wylince tak zaczela robic wczesniej tez tak robila z 1 miesiac przed wylinka

Atrax Robustus
09-01-2013, 14:21
Czolgac?
Opisz dokladniej, jak to wyglada. Napisz, czym ja karmiles przez ostatni okres (najlepiej przez ostatnie kilka miesiecy), napisz skad pochodzil pokarm i czy wykluczasz zatrucie chemikaliami, ktore mogly sie dostac do domu.

Tylko opisz to czolganie.

rastafaq
09-01-2013, 14:39
Moze ja przekarmiles :PPP Albo szykuje sie do selekcji :D

bachus
09-01-2013, 15:46
gdzieś czytałem, że pająki ocierają się odwłokiem o podłoże kiedy mają czymś ubrudzone ujścia płucotchawek i chcą się wyczyścić, może to wyglądać na czołganie... ale to skrajnie "lewa" teoria więc za nią nie ręcze :)

iron_spider
10-01-2013, 06:20
nie to wyglada tak jak by nie mogla podniesc nug jak by miala je miekkie a chemikaliami to wadpie... chociaz moja mama ostatnio proszkiem szorowala polki bo nei mogla doczyscic:] ale to chyba nie to a karmilem ja karaczanem brazylijskim larwa dokladniej swierszczami i buialymi robakami aha i ostatnio drewnojaada dostala a wczesniej malymi karaczanami nie wiem jak ten gatunek sie nazywa

42d3e78f26a4b20d412==