PDA

Zobacz pełną wersję : Przestancie już z tym zamykaniem wątków!!!



Jimbo
11-01-2013, 14:35
To się robi powoli wk...wiające. Ja rozumiem, że taki "morda" chce koniecznie zaistnieć jako moderator, ale niech to robi do ch.. wafla w inny sposób. Nie rozumiem kto i za co mu dał moderatora, może Atrax po znajomości. Dajcie se ludzie na wstrzymanie, co ??

Mysza1983
11-01-2013, 14:46
Jak tylko ktoś wróci po bibce do domku to pogadam z nim o dziwnej manii naszych moderatorów. Też mnie to wnerwia.

morda
11-01-2013, 14:51
Jimbo - wątki typu "poweidzcie coś o mammilatusie" które cyklicznie pojawiają się co pare dni są najcześciej kasowane lub zamykane. Zwykle w takim wątku dochodzi do kłótni, bo ileż można wałkować jedno i to samo?
Zamykamy też wątki na które odpowiedź została udzielona i nic wiecej sie nie da dodać. W takich tematach czesto sie robią jakieś off-topici...

Na wstrzymanie to ja se dam jak ludzie nauczą się korzystać z archiwum oraz z FAQ. Bo do ch.. wafla oni się tego nie umią nauczyć. A taki "morda" bardzo chce zaistnieć jako moderator wiec do ch.. wafla dajcie se spokój bo to jego praca ...

Atrax Robustus
11-01-2013, 14:56
http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=16&i=26805&t=26805.
Jezeli ten temat jest naprawde tak bardzo warty komentarzy, to prosze bardzo, moge go otworzyc, ale nie wiem, czy jest jakis tego sens.

A ja swoje i tak bede robil, chocby miala na mnie klac polowa uzytkownikow tego forum. Zreszta ja rzadko zamykam watki, czesciej kasuje. Gdyby nie to, to przynajmniej kilka razy dziennie pisaloby sie w watkach: "przeczytaj w koncu to j* faq i wrzuc na luz"... a po co sie stresowac.
Pozdrawiam.

mich
11-01-2013, 14:59
O co wam wogole chodzi? Jak nikt nie zamyka postow to narzekacie, a jak wreszcie ktos tu zaczal robic porzadzek to macie pretensje. Bardzo dobrze ze bezsensowne i glupie pytania sa zamykane!

Mysza1983
11-01-2013, 15:39
Mnie wqurwił ten wątek http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=16&i=26708&t=26708 (wkleicie se sami). W koncu forum jest od dykutowania (i kłótni) wy macie nadzorować żeby to nie przeszło przez pewne granice, a nie niedopuszczać do dyskusji.
Jestem tez tu (niedokładnie w pajęczakach) adminem, nawet o tym nie wiecie i dobrze bo tak ma być. A nie na chama zamykać wszystko co sie da. A jak cos, to lepiej usuncie wątek niż go zamknijcie nich go cnajmniej nie widze.

Nazar
11-01-2013, 15:50
Człowieku a po jaką cholere chciales kontynuowac ten watek?? Co ponabijac sie z goscia ze wystawil taka a nie inna cene?? Daj se na wstrzymanie bo dobrze ze tu ktos trzyma porzadku... I licz sie ze slowami bo takie rzucanie miesem o tobie dobrze nie swiadczy...

Atrax Robustus
11-01-2013, 16:56
Ja wiem, co mam robic, a czego nie.
A to, ze inni moderatorzy dzialaja inaczej, to nie obchodzi mnie zbytnio, bo nie bede wlazil w czyjes kompetencje.
Poza tym mam dosyc dluga pamiec... juz raz byl tu watek o cenach w sklepach. Poczatkowo mila dyskusja zakonczyla sie tym, ze wszyscy "skoczyli sobie do gardel" i watek trzeba bylo zamknac, bo na gg mnie o to niektorzy po prostu prosili...
W tym i zeszlym miesiacu wyrzucilem moze z 3 watki, gdzie podawany byl link do jakiejs aukcji z allegro lub cennika sklepowego i za kazdym razem watek wygladal mniej wiecej tak: "patrzcie jaki idiota, kto mu tak drogiego pajaka kupi"...
Jak tak bardzo chcecie, to ten watek tez moge otworzyc, tylko ciekawe, czym sie dyskusja skonczy. I... dopoki ja tu jestem, nie bedzie tu zadnych klotni. Nie mam na mysli wymiany argumentow, ale obrazanie siebie nawzajem i inne takie. Jezeli ktos ma jakies osobiste problemy z niektorymi forumowiczami, to niech zalatwi to na priv.

Btw. Od ponad roku dzialam ciagle w ten sam sposob. Tzn. watki, ktore mi nie pasuja, wylatuja.. dopiero ostatnio zaczalem zamykac i widze, ze powinienem wrocic do kasowania.. wtedy forum byloby czyste i nie byloby zadnych informacji "temat zamkniety". Od roku prawie nikomu to nie przeszkadzalo, wiec ok.
Jezeli ktos uwaza, ze dzialam na niekorzysc forum, niech pisze skarge do Nooka i powie mu, ze przeze mnie nie mozna sobie luzno pogadac o przyjacielskich pajakach z allegro, ktore kosztuja za duzo. Naprawde nie obraze sie.

Mort_80
12-01-2013, 01:28
Moderatorzy mają rację :-) A jak się komuś nie podoba... Może kilka rundek SanShou? :-) Z doświadczenia wiem, że to najlepiej spory rozstrzyga :-) pod warunkiem posiadania pod ręką dobrego sędziego i fachowej pomocy medycznej :-)

Jimbo
12-01-2013, 04:03
Nie może być tak, że co trzeci wątek jest zamknięty. Tak właściwie co ci z tego, że zamkniesz wątek ? A może ktoś ma coś do dodania, nie pomyślałeś o tym ? Atrax - zauważyłem, że ostatnio zrobiłeś się bardzo apodyktyczny. Chyba źle rozumiesz rolę moderatora. Jesteś tu dla użytkowników, a nie panem i władcą tego forum. Przemyśl to.

Atrax Robustus
12-01-2013, 04:16
Pewnie, ze jestem dla uzytkownikow, a nie przeciw nim.
Tak czy owak, wole zapobiegac pewnym sytuacjom. Juz kiedys mialem spiecia z niektorymi uzytkownikami, ktorzy uwazali, ze za malo tu pilnuje itd. :)
A panem i wladca tu nie jestem i nie jestem niezastapiony.
Gdybym nie zaczal zamykac watkow, to bym je kasowal i nikt by sie nawet nie zorientowal, o co chodzi. Wlasciwie od roku tak robilem i niektore watki wylatywaly, zanim je ktos zobaczyl.
Nie zamierzam tu wprowadzac Hitler Jugend, ale bede robil swoje.
A co do watku nikodemkrot'a, to przepraszam, ale jak prawie wszystkie posty w grupie trabia o tym, zeby usmiercic brata i inne takie, to mozna miec dosc. A ze zalozyl kolejny watek, gdzie zaloze sie iz kolejne 50 postow bedzie dotyczylo tego samego, to trudno.

42d3e78f26a4b20d412==