PDA

Zobacz pełną wersję : Ś.P. vagans



ell_motta
11-01-2013, 15:14
Był taki młody miał dopiero 4 wylinki i zaledwie centymetr ciałka był taki malutki i bezbronny wstaje pewnego (dzisiejszego) poranka zaglądam co u mojego malutkiego a tu........... TO STRASZNE nie ma go już z nami ale na zawsze zapamietam jego urocze pożeranie małych mączniaków, świerszczyków i innych małych którzy byli mniejsi od niego i nie wyszło im to na dobre.... no cóż zycie płynie dalej wprawdzie bez mego przyjaciela o wiele smutniesze ale jakoś tżeba zyć


Kazdy kto kiedyś przeżył podobną tragedie jest proszony o przesłanie kondolęcji dla wszystkich nieżyjącyj już pajączków

+++-niech spoczywa w spokoju

morda
11-01-2013, 15:18
A czemu zdechł?

Moje kondolencje...

ell_motta
11-01-2013, 15:22
nie wiem czemu ale to i tak nie pomniejsza mojego żalu jego rodzeństwo było zawsze dużo większe ai silniejsze. ostatnie dni juz temu wrużyły nie był zbyt ruchliwy i apetycik tez mu nie dopisywał więc mysle że to wszystko wina wybuchu reaktora w czarnobylu
KTO ZE MNĄ PISZE ZAŻALENIE DO ŻADU UKRAINY

RAMMSTEIN1
11-01-2013, 15:42
heh...
wspolczuje :(

Atrax Robustus
11-01-2013, 17:32
Wspolczuje, ale widze, ze masz jeszcze duzo pajaczkow, wiec glowa do gory :]
Poza tym kolejne na pewno wypelnia luke po tamtym ;)

Jaca
12-01-2013, 03:28
RAMMSTEIN1, to dziwna reakcja z Twojej strony, skoro zajmujesz się satanizmem i czarną magią :/

mich
12-01-2013, 03:48
heh, jak ktos sie interesuje satanizmem i czarna magia to nie znaczy ze ja uprawia bardz tez nalezy do grona osob wyznajacych w/w :)

a pajaczka wspolczuje :/ dziwne okolicznosci

Jaca
12-01-2013, 04:15
Zgadzam się z Tobą. Mi też czasami zdaża się np. myśleć źle na temat jakiejś osoby lub ją po prostu oceniać, czy też sprawiać komuś celowo przykrość (ogólnie szkodzić). Staram się jednak unikać takich sytuacji, działać w zgodzie z tym co chcę robić.
RAMMSTEIN1 wyraźnie stwierdził, że uprawia czarną magię (w temacie "Na każdy temat).
Ogólnie rzec biorąc postępowanie RAMMSTAINA1 stoi w opozycji do mnie. Występuje tu sprzeczność, tarcie. Stąd ta moja pretensja do niego, że nie postępuje według swoich przekonań. Wcale jednak nie było moim celem karcenie go za to, ale zwrócenie uwagi na niekonsekwencje jego postępowania.
Z drugiej jednak strony nie doszło tu do żadnego zaprzeczenia wyznawanej przez Niego ideologii, bo okazywaie współczucia może mieć różne podłoże...

RAMMSTEIN1
12-01-2013, 04:34
...ale pajaczka mi zal :P
a co do satanizmu i czarnej magii, nie mam zamairu ( jeszcze :P LOL) skladac ofiar ze zwierzat :> :P

Piotrw126
12-01-2013, 04:49
napisaleś/aś ze rodzeństwo bylo silniejsze i większe

moze przyczyną smierci pajączka bylo to ze byl "nieudanym egzemlazem"

kondolencje z powodu śmierci pajaczka (dla mnie padla rosea L4 jak mnie nie bylo a opiekowal sie kolega(równiez zajmuje sie pajączkami)) :(

mefisto
12-01-2013, 05:44
Ten żart był akurat nie na miejscu. :/

mefisto
12-01-2013, 05:47
Co więcej - dlaczego miałoby znaczyć, że nie będzie mu żal zwierzęcia?
Bez sensu delikatnie mówiąc.

madOx
17-01-2013, 08:47
Moje kondolencje...

Pare dni temu mój maly Smithi Wyl. 5, uciekł - dokladnie 4 dni po wylince :( znalazłem go martwego. Smutno widok :(

42d3e78f26a4b20d412==