PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwne zachowanie



Drak
24-01-2013, 07:48
Moj kedzior dzis dostal jakiegos szalu od 6 godzin kopie caly czas teraz wykopal taki tunel ze jak sie skryje to minimalnie go widac i dalej kopie i kopie.Pierw myslalem ze do wylinki sie przygotowuje bo zaszyl wejscie pajenczyna ale potem zaczol kopac.Wie ktos co moze z nim byc??A tak to 2 dni temu znalazlem go po 2 miesiacach blakania sie po moim pokoju

roko
24-01-2013, 07:58
poprostu robi sobie norke to normalne zachowanie możliwe że to wylinka

Drak
24-01-2013, 08:29
Esh tak se robil robil ze wszystko na niego spadlo i musialem mu pomoc sie odkopac :P

roko
24-01-2013, 08:31
e poradził by sobie sam nie musiałeś się martwić to normalne w życiu pająka .Może jest troche nadpobudliwy po przeżyciach w ostatnich kilkunastu dni:)

Neo2
24-01-2013, 08:37
Drak zostaw pająka najlepiej w spokoju na tak dlugo jak to tylko mozliwe. Nie udusił by sie i podejrzewam ze wcale go nie zasypało tylko sam zaszyl sie w zacisznym miejscu. Najlepiej przez jakis tydzien nie grzeb w terra albo bardzo mało.

rosea
24-01-2013, 09:10
mój podobnie sie zachowuje( no może nie, aż tak nadpobudliwie) najlepiej zostawić pająvzka w spokoju:] swojego zostawiłem i już jest spox:]

Drak
24-01-2013, 10:49
Nie zakopal sie bo cale podloze polecialo na niego a tak to poza pomoca nic nie robilem tylko spryskuje 3-4 razy dziennie terra

roko
24-01-2013, 11:12
nawet jeżeli go zasypalo by sobie poradził
3-4 razy dziennie?? o kurde to ty masz chyba błoto !!
nie przesadzasz??

Drak
24-01-2013, 11:38
Nie bloto wlasnie mega szybko mi to wszystko znika podloze mam hmm kostke kokosowa i to nie wsiaka za szybko.Ale nie prsykam mega duzo tylko jedno dwa prysniecia na scianie jedno a drogie na podloze.
Jutro niestety zafunduje stresik pajakowi musze przebudowac terarium i wyczyszcic

042
24-01-2013, 12:09
Nie jestem bardzo doswiadczony, ale wydaje mi sie ze zwilzanie terrarium 3-4 dziennie to otre przegiecie.Jesli mowisz ze tak szybko Ci wysycha to zrob tak zeby nawilzyc raz a porzadnie ( tylko nie tak zeby zrobic bloto czy utopic pajaka!!! ). Jak wlejesz kilka kropel do doniczki z kwiatkiem, to tez Ci po 5 minutach wyschnie tym bardziej jesli nad doniczka swieci sie jakas zarowka.Tak samo jest z terra. Nie wystarczy zwilzyc powierzchni torfu, bo wtedy rzeczywiscie po kilku minutach woda wyparuje. Wybierz sobie jakas czesc terra i tam strzykawka wpusc troche wody. Pajak sam zdecyduje czy woli siedziec w suchym czy w wilgotnym kacie. Jezeli boisz sie o przesuszenie to wstaw do terra miseczke z woda. Co do kopania to w kazdym poscie o albopilosum przeczytasz ze zakopywanie to normalka i nawet jesli teraz zrobisz wielka rewolucje w "pajeczym domu" to i tak on sobie (wlasnie kopiac) dostosuje terra do swoich potrzeb. Zamiast dlubac wewnatrz terra i draznic pajaka, zajmij sie zorganizowaniem lepszego zamkniecia zebys nie musial drugi raz pajaka po pokoju szukac.

042
24-01-2013, 12:14
Oczywiscie w miare wysychania musisz zwilzac podloze, ale rob to raczej co 3 dni a nie co 3 godziny.

Drak
24-01-2013, 12:23
3 dni?? ale ta kostka jest jakas felerna musze inne podloze zainwestowac.A przypadkiem jak pisalem ze zmeczenia nie zamknolem drzwiczek.Ale musze wyciszcisz bo tak zrobil swoje potrrzeby ze na szybe zagleboko polecialo i ogolnie musze mu tak porobic ;] bo jest chaos bo myslalem ze go nie znajde to wbilem i tam sie troche pozmienialo

Diabolo
24-01-2013, 13:18
a w czym trzymasz tego pajaka?? jesli jest to faunabox to radze ci zakleic czesc otworow wentylacyjnych. mialem tak samo i pozbycie sie czesci wentylacji pomoglo.

moj kedzior teraz tez siedzi pod ziemia. fajny tunel zrobil i nie ruszam gowogole, niech se zyje w spokoju.

Drak
24-01-2013, 13:41
Ja tez nie ruszam :P.Nie ja mam terra

WojtasWroc
24-01-2013, 14:46
heh
kedziory to sa masakratory
mam emilie L4 i 2 smithi L5 oraz genicuulate L10
ale zaden z moich pajaczkow nie jest takim kopaczem jak moj kedzior L5
mam go od 2 wylinki
:) poprostu kedziorki takie sa
i to normalne zachowanie

loko
24-01-2013, 15:53
mysle ze moze mu byc za goraco, wtedy kopia ...
albo wylinka..

42d3e78f26a4b20d412==