PDA

Zobacz pełną wersję : i znowu Rosea;)



Homer
03-02-2013, 12:24
Witam, znowu potrzebuję rady bardziej doświadczonych hodowców: moja Rosea (L2- ciągle :() od dobrego tygodnia siedzi w kryjówce, a wejście do niej zabarykadowała torfem. NIe wiem czy to już wylinka bo zwyczajnie jej nie widzę:( Wiem, że u Kędziorków to normalka ale czy Rosee też tak się chowają? Odkąd ją mam (12.2003) zawsze wręcz ignorowała kryjówkę i była dość aktywna a teraz jestem w kropce ,bo boję się ją odkopać żeby jej w razie czego nie przeszkadzać...

x ray
03-02-2013, 12:30
..........bądz cierpliwy ,napewno wszystko jest ok, to może być wylinka ...niepokojenie w tym okresie pajaczka moze mu zaszkodzić....czekac ,czekać ,czekac.

Mysza1983
03-02-2013, 12:40
wyskocze z okna kiedyś...

x ray
03-02-2013, 13:11
......jeszcze nie tym razem Mysza ;)

Homer
03-02-2013, 13:42
Mysza wysoko mieszkasz? Bo jak tak to nie skacz, mam od Ciebie Kędziorka ( brała je dla mnie Alice ).

PMajdan
03-02-2013, 13:50
Zanim skoczysz to zrbo testament na pajaczki... oddaj w dobre rece... :)

CRIMSON
03-02-2013, 14:43
Osierocisz moje Haplopelmy??????"tato"?

Nug
03-02-2013, 15:06
Mysza szkoda Cie bedzie ;) badz twardy :D

Mysza1983
03-02-2013, 16:14
...mieszkam na 3 piętrze, na dole mam piękny asfaltowy chodnik...

Czemu ludzie nieczytają tego piepszonego FAQ. Znajduje się tam odpowiedź na większość pytań początkujących hodowców.

Jimbo
04-02-2013, 02:18
Możesz co kilka dni otwierać i patrzyć co z nią. Moje małe vagansy bez przerwy siedzą zakopane w norce i tak właśnie robię. Raz miałem takiego pecha, że akurat jeden liniał. Podniosłem mu domek a on wypadł z niego na wpół wyliniały. Na szczęście jednak nic mu się nie stało, dokończył wylinkę i żyje do dziś.

morda
04-02-2013, 10:28
Taki już los tego forum. Nooby nie czytają FAQ, nie przeglądają Archiwum no i straszni moderatorzy kasują posty :( ... eh a potem się ludzie nas czepiają, że jacy my okrutni...

Homer
04-02-2013, 13:43
Panowie! Przepraszam : Panie i Panowie! Ta Rosea to nie jest mój pierwszy spider , ale jednak pierwsza Grammostola a jak wiadomo gatunek gatunkowi nie równy- stąd moje wątpliwości. Jeśli Wam to przeszkadza, że ktoś pyta Was-BARDZIEJ doświadczonych , to po co to forum????? Nie jestem może orłem w dziedzinie terrarystyki ale wiadomości na temat pająków mam "troszkę", nie tylko stąd ( chociaż te najbardziej cenię ) ale i od innych znanych mi hodowców. Teraz jednak dziwią i wkurzają mnie posty typu "Czemu ludzie nieczytają tego piepszonego FAQ. Znajduje się tam odpowiedź na większość pytań początkujących hodowców." -koniec cytatu. Mysza z całym szacunkiem do Ciebie ale w PiepRZonym FAQ jest może większość odpowiedzi ale i mnóstwo pytań pozostaje bez niej!!!!! A jest wielu młodych , początkujących hodowców, którzy po takich postach jak Twój, nie znalazłszy odpowiedzi popełnia karygodne błędy, przez co ginie jakiś procent małych lub dorosłych zwierząt. Jeśli więc na każde ( fakt, że do znudzenia powtarzane pytanie ) masz odpowiadać w ten sposób to lepiej to przemilcz albo wyłącz kompa, bo są inni ( dzięki Jimbo & x ray:)))))))) , którym nie jest ciężko pomóc nawet w głupiej, Twoim zdaniem, sprawie. Póki co to dzięki ,ale na 10 odpowiedzi na mojego posta 8 dotyczy Twojego miejsca zamieszkanie a nie o to przecież pytałem.......

Mysza1983
04-02-2013, 14:26
Dlatego na wiekszośc pytan nie odpowiadam, ale twoje pytanie MA odpowiedź w FAQ a skoro jeszcze mówisz że to nie twój pierwszy pajączek to czego nauczyły Cię poprzednie pajączki/pajączek. Jak se kupisz genikulate i ona sie też zaszyje w kryjówce na tydzień to znów napiszesz posta, jak cambridgei to następnego ponieważ [i]"jak wiadomo gatunek gatunkowi nie równy"/i]?

Homer
04-02-2013, 14:49
No,no widzę, że wziąłeś to do siebie;) Tak naprawdę to nic do Ciebie nie mam, wszystkie moje spidery (ten jest 8 ) nauczyły mnie cierpliwości ale tego jednego nie jestem pewien... A propos Mysza, nie masz czegoś małego do zaoferowania po rozsądnej cenie? Jak wspomniałem wcześniej mam od Ciebie Kędziorka i tak jakoś odpowiada mi kupowanie Twoich pajączków, tym bardziej , że mieszkamy stosunkowo niedaleko;)

Mysza1983
04-02-2013, 15:20
Platuski L3, murinuski L2, Haplopelmy aureopilosum L2 (i starsze), kambridgei L2.
Teraz będę miał kupe małych albopilosum, pozatym rosee :-), postaram sie mieć młode usambary i nhandu.

42d3e78f26a4b20d412==