PDA

Zobacz pełną wersję : Czy coś się stanie?



Dymek
15-02-2013, 04:39
moja Brachypelma Boehmei nie jee juz nic od około 3 tygodni i nic nie chce jesc. Czy coś jej bedzie??

mIRO
15-02-2013, 04:44
Pająk może nie jesc jakies 3 lata, bo potem zaczyna zjadac samego siebie. Nie przejmój się. Ja też przez to przechodziłem. Nic mu nie będzie. Zaufaj mi.

GALN
15-02-2013, 04:44
Dymek nic jej nie będzie pająki bez jedzenia i picia przeżyją 10 lat zanotowano przypadki przeżycia 30 lat ale to na biegunie.

Sorki dymek ale przeczytaj Faq i otrzymasz wyczerpujące odpowiedzi bo widać że go nie czytałeś następne pytanie będzie dlaczego leży na plecach czy on nie żyje.

GALN
15-02-2013, 04:46
tu masz link http://terrarium.com.pl/forum/faq/ptaszniki.php

PMajdan
15-02-2013, 05:00
Zaraz zaraz, moze dlugo nie jesc (podobno... sam tego nie zaobserwowalem - najwyzej z 3-4 tyg) ale zeby zaraz 10 lat? Glan, chyba przesadzasz.... pozatym jesli jest to malutki pajak to nie przezyje tak wielu lat lat bez pokarmu i wody! Cos nie tak. A na biegunie sa wogule pajki????

mIRO
15-02-2013, 05:06
Chyba troszkę naściemniał GALN w mojej opini. PMajdan ma rację. Dorosły może nie jeść od 2 do 3 lat :-) Potem sam zrera sobie kończyny :-(

GALN
15-02-2013, 05:31
hihihihhihi hehehehh ale numer to tylko tak napisałem oczywiste jest że tak nie jest chciałem sprowokować Dymek do przeczytania Faq na końcu odpowiedzi jest ";)"

GALN
15-02-2013, 05:33
oj zapomniałem dodać ;) hihihih teraz paczę

PMajdan
15-02-2013, 06:21
nom :)

bachus
15-02-2013, 08:39
heh, a na Marsie to pewnie i ze 100 i wiecej lat... :)


...z tego co wyczytalem granica do jakiej nie nalezy sie jeszcze martwic to okolo pol roku dla mlodych i jakis rok postu dla starszych pajakow.

Robson
15-02-2013, 22:46
umrze JAK NIE JJE TO UMRZE PEWNIE JUTRO POJDZIE KU*** DO NIEBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mIRO
16-02-2013, 00:37
Nie chce być wulgarny, ale muszę (za przeproszeniem) ALE PIEPRZYCIE!!

Gonzaj_
16-02-2013, 16:55
To bedzie na pewno Wylinka..... i radze przeczytac sobie w wolnym czasie FAQ jest napisany Bardzo dobrze Zrozumiale wiec nikt chyba nie bedzie miał kłopotów z jego zrozumieniem.... i dowiesz sie najwazniejszych i niezbednych informacji jak Hodowac w najlepszych warunkach swoja pocieche !!! :)

Pozdrawiam...

42d3e78f26a4b20d412==