PDA

Zobacz pełną wersję : Zanim zadasz pytanie przeczytaj FAQ !!!!!!!!



Gonzaj_
15-02-2013, 23:59
Powoli zaczynaja mnie denerwowac pytania w stylu :
czemu mój pajączek nie je ??.....
jaka jest odpowiednia wilgotnosc dla ptaszorka ??....
czy moge dac smithi L4 swierszcza ??........

Chce znalesc jakies sensowne informacje na temat innych hodowli, wymienic sie pogladami a tu 3/4 Tematów to pytania na które odpowiedzi sa w FAQ

Wiem ze sa na tym forum ludzie co dopiero zaczynaja swoja przygode z Ptasznikami , i chca sie dowiedziec jak najwiecej na temat hodowli ( i tak ma byc )
ale Wystarczy Przeczytac FAQ albo opisa danego gatunku.....

wiec.....

LUDZIE CZYTAJCIE FAQ PO COS ON JEST !!! nie jest napisany po to aby cos bylo na stronie ino obu udzielic najwazniejszych informacji !!!!

dziekuje za uwage :D

i prosze nie wytykac mi bledów ortograficznych

naGazie

mIRO
16-02-2013, 00:15
Jak ci nie odpowiada to się zwolnij. Nikt cie nie trzyma tu jako moderatora, czy gościa. NIe chcesz to nie odpowiadaj. Możesz zmienić forum. Dziękuję za uwagę.

morda
16-02-2013, 00:36
Ja sam miałem coś takiego napisać.
Bedę kasował tematy, które już wielokrotnie były oraz wypowiedzi na jeden temat jest 30 odpowiedzi takich samych. Jak pojawia się topic o tym co było setki razy nie piszcze, że pająk umrze lub coś w tym stylu. Jakiś noob to przeczyta i co? Wystraszy sie. Jak zobaczycie taki temat i będziecie chcieli udzielić bezsensownej odpowiedzi lepiej go zignorujcie.

morda
16-02-2013, 00:37
Ciebie mIRO też tu nikt nie trzyma. Sam zadawałeś wiele razy pytanie, które są w Archiwum i w FAQ. Sam mogleś je napierw przeczytać.

mIRO
16-02-2013, 00:43
Ale ja lubię czytać takie posty i odpowiadać na nie sensownie. Wy mi też pomagaliście przecież, więc ja też pomagam innym teraz. Pozatym sądzę iż przydało by się dopracować wyszukiwarkę :-/ Nie chciałem Cię zdenerwować mordo (ty moja ;-) )

piasek
16-02-2013, 02:08
Spokojnie "nie drapcie się dziewczyny" :):):) żartowałem pozdrówka for all:)

wenx
16-02-2013, 02:44
no to co ja mam powiedzieć... Spokojnie chlopaki. Są ludzie którzy jak nawet przeczytają
faq zadają pytania na które tam mają odpowiedzi. To wszstko zależy od wpółdziałania ze sobą
półkul muzgowych a takrze stanu podświadomości człowieka...
I wem ze teraz za to co napisałem odrazu będą się pluc...

--------------------------------------------
3 ptaszniki:
albopilosum 7L
boehmei 1L :P
mój własny ptasznik 20L :DDDDD

Grażynka
16-02-2013, 03:06
a może nie wszyscy wiedzą co to jest to FAQ a wiec dla nich specjalnie poświecam sie i zamiesszczam link http://terrarium.com.pl/forum/faq/ptaszniki.php
P.s.
mnie też denerwuja te pytania

rastafaq
16-02-2013, 05:18
mIRo widocznie czujesz sie dowartosciowany odpowiadajac na putania "jakiego koloru jest bialy maluch" w koncu jestes profesjonalista, dzieki takim jkak Ty idiotyczne pytania maja miejsce bo skoro ktos na takie odpowiada to sie caly czas pojawiaja.

talullah
16-02-2013, 09:58
Ogólnie rzecz biorąc jesteście w większości bardzo nietolerancyjni. Młodzi hodowcy są ciekawi i należy im się tłumaczenie. Jeśli kogoś to męczy, to będzie kiepskim materiałem na tatusia, czy mamusię. Zresztą trudno jest studiować historyczne posty sprzed kijku np. miesięcy.

loko
16-02-2013, 10:11
zgadzam sie... ja jeszcze pamietam jak zadawalem takie pytania..., moze inni zapomnieli.
Pewnie wywodzi sie to z tad iz kazdy traktuje swojego pupila bardzo indywidualnie, i woli uslyszec odpowied na forum niz szperac po FAQ`ach..
I jesli szpera i dalej pyta , to nie widze w tym nic złego... chyba ze jest leniem i zaczyna od tego drugiega..
Ja staram sie odpowiadac nawet na najbardziej banalne pytania, czasem tez mi sie nie chce, ale w koncu po to jest to forum..
Nie najlepsze wydaje mi sie tu zgrywanie na super specjalistow, i zlewanie banalnych pytan tekstami typu CZYTAJ FUCK`a...
Ja, tu bez wazeliny, chyle czola np. Atraxowi, ktory widze czesto odpowiada na pytania typu "moja smithi nie je od tygodnia.. co mam zrobic?", choc wiem ze wolał by raczej cos ambitniejszego, zwazajac na jego wiedze w tym temacie..
(mysle tu nie tylko o Atraxie ale rowniez o innych...)

ludzie.. to przeciez przyjemnosc ze komus sie pomogło . nawet w tak banalnych sprawach..

PS> VORAX, dzieki za odpowiedzi na pytania (banalne) ktorymi cie kiedys zasypywalem przez telefon...

piasek
16-02-2013, 10:24
Zgadzam się z rastafaq'iem, czyli bez sensu jest odpowiadanie na głupie pytania, bo jak widze niektóre odpowiedzi na nie to mi się płakać chce. Na przykład:

< ziom 1 > co zrobić jak pajakowi noga zostaa w wylince???
< ziom 2 > przyszyć ją zyłką, ablbo przykleić!!!!!!!

Ludzie mi rastafaq powiedział jak kupowałem swojego 1 pajaka od niego "nie zadawaj na forum pytań pokroju - jak wiązać buty??"
Ja sie do tego zastosowałem i żyję szczęśliwie. Nie wiem czy ludzie tak się boja o swojego pupila czy tak słabo wierzą w swe zdolności.

Pozdrawiam wszystkich piszących głupie pytania i wszystkich udzielajacych na nie odpowiedzi. :)

Diabolo
16-02-2013, 15:49
ja zadko sie udzielam na forum, bo uwazam ze pisanie 20 razy tego samego nic nie daje. Co innego jesli jest jakas ciekawa dyskusja (malo tego), wtedy dopisze cos.

42d3e78f26a4b20d412==