PDA

Zobacz pełną wersję : Nie usuwajcie tego tematu!!!



FoKs
17-02-2013, 08:23
Siema moj herkules zakopał wejscie do swej norki jak mu dac jesc a moze szykuje sie do wylinki? pilne

Murinusek
17-02-2013, 08:33
Jakto jak mu dac? Bierzesz swierszcza i wrzucasz do pudelka, chyba oczywiste ze jak jest glodny i nie szykuje sie do wylinki to w koncu wyjdzie i sobie zje. A co do drugiego pytania to na 90% to wylinka:P

Pozdrawiam

ardi
17-02-2013, 08:39
jesli sie szykuje do wylinki, to mu nic nie wrzucaj.... po co go wqrwiać??"jeszcze z głodu się nikt nie zesrał" ;)

tomash_k
17-02-2013, 09:02
moj cambridgei L4 juz prawie miesiac nie chce wyliniec...pokarmu tez nie przyjmuje...ale ja sie tym nie martwie, przeczytalem FAQ, wiem ze to normalne i nie zasmiecam forum takimi postami !!

tomash_k
17-02-2013, 09:05
dobra dobra, troche sie unioslem..ale czytam dzis juz taki 4post i nie moge wytrzymac... fajnie bylo jak bylem poczatkujacym w tych sprawach... juz wiem jak kiedys byliscie wyrozumiali dla mnie :P

madOx
17-02-2013, 10:05
ostatnio tego duzo, nie wiem co sie dzieje

Atrax Robustus
17-02-2013, 10:35
FoKs -> przeczytaj FAQ... dam Ci lizaka, ale prosze, przynajmniej rzuc okiem. :]

A jak go karmic? Jezeli naprawde nie znalazles, co mnie lekko zdziwilo, to wrzuc mu swierszcza. Jak przez noc nie zje, to wyjmij i daj 4 dni pozniej i tak w kolko.
Ja w ogole nie probuje karmic moich pajakow jak sa przed wylinka.
Rob jak chcesz zreszta.

morda
17-02-2013, 12:30
Nie nazywaj tak tematu - temat ma przynajmniej troche mówić o czym toczy się dyskusja. A to czy skasujemy czy nie to już nasza działka.

Mój hercules przed wylinka barykadował się. Nie zostawiał żadnego wejścia do nory, nie wychodził. Barykada totalna. Ostatnio nawet raz przyłapałem go w nocy na powierzchni (po raz pierwszy zobaczyłem, że bydle wychodzi :)). W chwili obecnej lividum sie zabarykadowała.

FoKs
17-02-2013, 12:53
no sorka a co do ciebie tomash K to ja wiem ! o tym :) ze pajaki moga tyle niejesc ale ! napisalem wczesniej ze podziemnego mam nie dlugo ! wiec wiesz a taki poblem mialem z albopilosum niejadl przez miesiac przenioslem go do mniejszego tera ! i zaczol jesc ! i jeszcze o herkulesie ! wiem ! ze powinien wyjsc ale pisalem za zabiłem mu maczniaka zeby sie nie wkopal bo niewiem czy herk...... by go znalazł niby tak ale wiecie :) ale sie nagadałem
thx all sorki za nazwe tematu ale pisalem wczesniej i zostal chyba usuniety!
nara

orlik11
17-02-2013, 13:40
a ile moze trwac przejscie wylinki u b. smithi z l3 do l4 nic nie jedzac po przejsciu 3 wylinki??

Nazar
17-02-2013, 13:44
Ludzie, ale dajecie popalic...

Jakas nawalnica debilnych pytan to juz staje sie nie do zniesienia
Orlik zapytaj sie pajaka to ci powie kiedy ma zamiar liniec...

POzdrawiam

Nazar

Frontside
19-02-2013, 06:13
FOks... to co napisales w swoim opisie tyczy sie miedzy innymi Ciebie!!!
Twoje pytania sa daremne... wiem ze to co napisalem nie jest mile ale wybacz... jak przecyztalem twoje pytania a potem twoj opis:
"Ptasznik to nie pokemon ! nie musisz miec ich wszystkich :) [[[ kieruje to do ludzi ktorzy nic o ptaszorach nie wiedza kupuja ich zeby sie podniecic a nawet niewiedza jak sie nimi zaopiekowac a potem te pytania na forum :) ]]]"
to sorry ale nalezy ci sie cos takieog bo sam sie zachowujesz jak ktos na kogo najezdzasz w swoim opisie!!!

42d3e78f26a4b20d412==