PDA

Zobacz pełną wersję : emilka



FoKs
20-02-2013, 12:48
Siema mam emilke od miesiaca w czwartek bedzie rowny miech :) i koles na giełdzie powiedzial ze to L3/L4 A ona ma 2cm cialka i ładne kolorki no bo niektorzy mi mowia ze jak 2cm ciałka to 6L 7L ale na stronie tomka g jest emilia L5 i ona jest identyko jak moja tylko moja jest o milimetr mniejsza :) jak macie emilie to odpiszcie jakie macie L przy tykle cm cialka i włansie ostatnio bardzo poczarniała co to może znaczyc ???? wylinka ? wiem ze u innych to jak pociemnieje to wylinka ale nagle mi pociemniala tak w ciagu 2 dni wczoraj zjadła maczniaka dzis juz nie ruszyła jak myslicie moze byc wylinka

wiem ze to głopie pytania ! i ci co maja pisac cos głupiego ! zebym czytal w faq niech sie nei wypowiadaja bo wiele czytałem ! ALE O TYM akurat niema

z góry thx nara

morda
20-02-2013, 12:50
Jak jej odwłok (łysy) ściemniał to wylinka.
Ja stawiam coś na 6-7 wylinke jak ma 2cm ciała.

FoKs
20-02-2013, 13:02
no czarny jest ! pozostałe elementy ktore niesa pomaranczowe tez sa czarne i pozatym nawet niewidze zeby dywanik szykowała :( mogła by juz sie wylinic :P i dzis mi na reke skubana weszła sama łobuz z niej ale sciagłem ja delikatnie bałem sie ze moze spasc albo co i kaput :(

RRD
20-02-2013, 13:31
nie jestem doświadzczony ale jak mój smithi przechodził wylinke to mu łapki ściaemniały i odwłoczek !! podejżewam że s twoją emiklą jest to samo i to prawdopodobnie wylina :)

PS. JEŚLI sie myle to mnie poprawcie !!

Grażynka
20-02-2013, 14:30
wiesz zazwyczaj jak sie sprzedawca pomyli w wielkości to dostajesz samca :( z tym że nie zawsze:D

Diabolo
20-02-2013, 15:24
manewr z samcem to u wiekszych pajakow :P
u malutkich "pomylka" z wylinka sluzy do podniesienia ceny :P
tak mi wcisnieto smiciorka teoretycznie po 3 wylince, a praktycznie po 2 :[

Caprice
21-02-2013, 00:14
no ale chodzi o to(przynajmniej ja to tak zrozumialam),ze ma pajaczka starszego(L6),to chyba kupil go z korzyscia,bo zaplacil jak za L3.

Eqester
21-02-2013, 03:20
2 cm ciałka to mi wygląda na 7 wylinkę, bo emilki to dość małe pająki, a co do pociemnienia jej barw, jestem niemal pewien, że to wylinka, a to ,że jeszcze dywanika nie zrobiła to normalne, bo pająki go przędą czasem dzień przed wylinką.

cochin
21-02-2013, 05:03
mam emilie po 8wyl - 4cm ciauka. jest tuz przed 9 wyl i nie zauwazylem zeby pociemnialy jej nogi. przed kazda wylinka robi sobie baardzo dlugi post: 3-4tyg
a co do dywanika to czasem robi czasem nie- ale jak cos to tuz przed polozeniem sie na plecach...

FoKs
22-02-2013, 07:29
a jednak dzis wstaje i moja emilia wylinke miała łobuz jeden :P hurrraa

42d3e78f26a4b20d412==