PDA

Zobacz pełną wersję : SMITHI - kilka pytań



rafiki_6
27-02-2013, 09:48
Archiwum jest zbyt obszerne, by je przeszukać... :)

1. Co ma smithi z tyłu odwłoku? Takie jakby 2 "kły" (?) które wysuwa tylko czasami (generalnie jak mu się coś nie podoba)

2. Czytałem już, że ukąszenie nie jest groźne, ale czy ktoś mógłby opisać swoje doświadczenia? Samo ugryzienie było odczuwalne? Jakie objawy później?

3. Czy jak wezme na rękę to raczej mnie ugryzie czy raczej nie :) ?


4. Czy aby ocenić płeć trzerba patrzeć na przód czy na tył? Jakie foto zrobić - moż epomożecie :) ?

5. Miałem więcej pytań, ale z wrażenia zapomniałem, dzieki za kazdą odpowiedz :)))))))))

msk
27-02-2013, 09:51
ad1. dziala neutronowe
ad2. odpada glowny narzad rozrodczy ugryzionego
ad3. who knows?
ad4. przod czy tyl ale na ktorej osi? X Y czy Z?
ad5. mialem wiecej odpowiedzi, ale z wrazenia zapomnialem, dzieki za pytania

RAMMSTEIN1
27-02-2013, 09:52
Moze i Archiwum jest spore ale przy umiejetnym szukaniu napewno znajdziesz. A nawer jezeli nie, to polecam FAQ !!

Ad1.)
Kedziolki przedne sluza do robienia pajeczyny.
AD2.)
Jezeli chodzi o ukaszenie slabo jadowitych pajaczkow takich jak A. geniculata czy B. vagans odczuwalem tylko promieniowanie, rozchodzenie sie po dlozni, pozniej opuchlizna itd.
AD3.)
Nie. raczej nie :P
AD4.)
Zobacz na stronke Metus'a, tam masz fotki wylinki.
Ad.5)
W razie czego daj mi znac na prv :)

roko
27-02-2013, 10:05
działa neutronowe <hahaha> dobre Msk:)
gdybyś nie znał Rafik tej strony o której wspomnial Rammstein to :
www.metus.asmed.pl
pozdrawiam!

RAMMSTEIN1
27-02-2013, 10:15
hahahaha :D:D:D
niezle msk ;)
działa neutronowe haha :D

pac
27-02-2013, 10:30
hehehehhee dobre :)

tomash_k
27-02-2013, 10:59
głupio jest być początkującym terrarystą... dobrze że ja juz etap takich pytan mam za sobą ... 'działa neutronowe' - <hahaha> brawo

morda
27-02-2013, 11:02
Człowieku jak jeszcze raz napiszesz, że Archiwum jest zbyt obszerne to normalnie wyjde z siebie i stanę obok. Od czego jest przycisk SZUKAJ ?!?
Powinienem to skasować od razu ale narazie to zamknę dla przykładu. No i FAQ czytaj też.

42d3e78f26a4b20d412==