PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka pytań..



mIRO
28-02-2013, 03:43
Mam ty kilka pytań do was:

1. Czy Emilia może się nadać dla mnie jako dla niedoświadczonego hodowcy (mam tylko albopiloske 2 miechy)?

2. Czy jest ktoś, kto sprzedaje pająki (chodzi o hodowce) w województwie podkarpackim??

3. Czy wasze pająki też jakby "puchną" przed linieniem?

4. Cze żarówka pomalowana na czerwono zastąpi taką "prawdziwą" dającą czerwone światło?

5. czy można się przebadać na uczulenie na jad?

To na razie wszystko...

mIRO
28-02-2013, 03:46
ma ktoś z was skakuny? U mnie trudno je dostać troche, bo mieszkam na 9 piętrze i w domu pająków nie mam... Jaka była by cena? Bo byłbym zainteresowany hodowlą zbiorową (jakieś 4,5,6 sztuk...)

RAMMSTEIN1
28-02-2013, 04:06
1) Tak, nadaje sie. Jak kazda Brachypelma dla poczatkujacego. :>
2) http://terrarium.com.pl/spis/
3) yyy...? nie za bardzo chwytam :)
4) Temat ten byl walkowany na forum 3/4 miechy temu - poszukaj. Nie polecam malowanej.
5) Można tylko w jednym miejscu w Polsce - w Gdańsku czy gdzies tam :]
poszukaj w archiwum - moze nauczycie sie korzystac z tego. :)

PMajdan
28-02-2013, 04:07
A co????? Uwazasz, iz żarówka pomalowana na czerwono jest nieprawdziwa???? ja taka mam w polaczeniu z czasowym ogranicznikiem pradu i pajaki maja sie swietnie, rosna, jedza, zyja :) A plesni nie iwdac. Udaslo mi sie nia nagrzac do 31 stopni, ale tak tylko na probe. Trzyma mi okolo 27 stopni i jest git.

Szpaq
28-02-2013, 05:22
3) to chyba chodzi o zwiekszony odwlok spowodowany wzrostem cisnienia wewnatrz pajaka

Szpaq
28-02-2013, 05:39
Jesli chodzi o zwykle zarowki (z drutem z wolframu) to grzeje wlasciwie tylko ten drucik i niema wiekszego znaczenia jaka farba jest pomalowana (chodzi mi tylko o temperature a nie komfort pajakow i spektrum widma swiatla jakie powstaje) tak mnie przynajmniej uczono ;-) jesli jesli myle to mnie poprawcie.

Atrax Robustus
28-02-2013, 05:40
1. Tak
2. Spis
3. Tak.. FAQ...
4. Jezeli bedzie dawala podobne swiatlo do tamtej, to tak.
5. Nie mozna, chyba, ze bys sprobowal w Instytucie Chorob Tropikalnych w Gdyni.

42d3e78f26a4b20d412==