PDA

Zobacz pełną wersję : Serwis tcp na łamach prasy :D



InneCzasy
12-04-2014, 03:57
Witam! Kupiłem sobie do pociągu najnowszy komputer świat. Przewertowałem kilka stron i doszedłem do działu poświęconego ciekawym serwisom w sieci. Terrarium.com.pl uzyskało notę BARDZO DOBRĄ. Chciałem tu nawet przytoczyć opis naszego serwisu, ale dwutygodnik został u rodzinki we Wrocławiu. Może ktoś ma ten numer i będzie mu się chciało przepisać te kilka linijek :D

MIDO
12-04-2014, 04:39
Skocze do kiosku i zakupie to pismo.No to jest co swietowac na giełdzie :)

Theraphos
12-04-2014, 05:07
heh fajnie:D mido jak kupisz to napisz co tam pisze;)

koli
12-04-2014, 07:50
Dobre na poczatek:D moze jakies reklamy ... w innych gazetach:P...:D

InneCzasy
14-04-2014, 05:39
Dorwałem na chwile ten dwutygodnik :D
"Witryna poświęcona jaszczurkom, skorupiakom, płazom, żółwiom, wężom, pajęczakom i owadom. Jeśli interesuje nas życie tych zwierząt, lub jeśli jesteśmy ich właścicielami, koniecznie powinniśmy tu zajrzeć.
W zbiorach seriwsu znajduje się blisko 200 gatunków opisów gatunków i podgatunków wymienionych powyżej zwierząt. Każda notka zawiera informację o sposobach rozmnażania się, odżywiania, wielkości i wadze. Część z nich opatrzona jest fotografiami. Zjrzyjmy też do spisu terrarystów. Możliwe, że wsród nich znjdziemy bratnią duszę, z która będziemy mogli wymienić sie informacjami dotyczącymi ulubionych gatunków gadów i płazów.
Lista weterynarzy zajmujących sie leczeniem jaszczurek i węży może być natomiast bardzo pomocna, gdy rozchoruje się nasz zwierzak."

Samael
14-04-2014, 08:49
Hmmmmm chyba zaczne rozdawac autografy :P:P ;D

Nook
14-04-2014, 09:39
terrarium było już gdzieś w ok 5 gazetach [moze i wiecej] opisane tylko nigdy nie chciało mi sie wrzucić tego do jakiegoś działu na stronie;]

42d3e78f26a4b20d412==