PDA

Zobacz pełną wersję : Za chwilkę film, ale nie dokumentalny :P



Awikularia
04-03-2013, 13:49
O 23:10 dzisiaj, na regionalnej trójce w TV bedzie wstrząsający film produkcji polskiej pt. Taranthiller.... Lece popatrzec :P

Docent (Marek Kondrat) prowadzący zajęcia ze studentami jest specjalistą od pająków. Nie ma własnego mieszkania, więc razem z żoną i córką mieszka u teściów. Po odbyciu poważnej rozmowy, małżonkowie wynajmują mieszkanie w samotnej willi. W nocy całej rodzinie śnią się biegające po mieszkaniu tarantule. Rano docent znajduje wylinkę pająka. Na egzaminie student rozpoznaje w niej tarantulę. Okazuje się, że z zemsty za brak zaliczenia to on podrzucił wylinkę do mieszkania docenta. W nocy rodzina wpada w panikę, gdyż wszędzie widzą jadowite pająki. Zaczyna się polowanie, w wyniku którego w pokoju gospodyni zostają odkryte jej zwłoki, leżące obok słoja z tarantulami. Wybucha pożar. Docent i jego żona podejmują decyzję o wyjeździe na prowincję...

Baku
04-03-2013, 13:53
i jak dobrze pamientam , stado albopilosek w roli głównej :P

Atrax Robustus
04-03-2013, 14:02
Ogladalem ten film juz dawno - jakies 8 lat temu bodajze, ale przyznam, ze mimo tak banalnej tresci, zrobil wtedy na mnie wrazenie. Nawet ogolnie pamietam, co sie w nim dzialo :]
Polecam, chociaz nie nastawiajcie sie na cos bardziej skomplikowanego, niz zwykla chec zaszokowania widza ;]

Awikularia
04-03-2013, 14:50
Moje wrazenia: dawno sie tak nie usmialam..... :P

"jajka tarantuli charakteryzuja sie brazowym zygzakiem"...
kokon koloru brazowego znaleziony pod kaloryferem
najprawdopodobniej P. platus straszliwym zabojca staruszek i psow...

Grunt to dobry humorek na noc..... :D:D:D

Atrax Robustus
04-03-2013, 16:05
Po tym filmie nie mozna sie spodziewac wlasnie nic innego od "zaszokowania" widza.
Jeszcze te 8-9 lat temu szokowal mnie ze wzgledu na to, ze byl o pajakach :D
Dzis zaszokowal mnie tak, ze rowniez mialem smiechawe.

CRIMSON
04-03-2013, 21:58
A ludzie oglądają takie bzdury i mają potem nastawienie do pająków jak moja teściowa.

Nazar
05-03-2013, 00:18
CRIMSON a wiesz czemu teściowa powinna mieć dwa zęby??

pppppp
05-03-2013, 01:30
teściowa powinna mieć tylko dwa zęby
jeden do otwierania butelek piwa a drugi żeby ja bolał :))

aLiCe
05-03-2013, 02:40
Kurde..
Nie patrzalam... a tak potrzebowalam wczoraj poprawy humoru :(
szkoda ze tvp nie robi powtorek

SMITI
05-03-2013, 06:09
ściągnę se ten film :P:P

krzdab2150
05-03-2013, 07:03
Ale jaja - to poziom produkji pewnie taki jak w innych perełkach polskiej kinematografii (mam na myśli takie pozycjje jak "Klątwa w dolinie węży" i chyba "wampirzyca".
Szkoda, że ostatnio nie zaglądam na forum - nie wiedziałem o filmie (chwilowy brak neta, nie mieszkam w domu, a u dziewczynu NIE MA TELEFONU!!!!!! - tak, takie miejsca są jeszcze w Polsce. Mam laptopa, ale przez komórę to mi wychodzi chyba z 50gr za 100 kiloB, więc drogo trochę...
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Druid
09-03-2013, 02:51
dawno sie tak nie ubawilem :):):):)
:)))))))))))))))))))))
super film............ hehehehe

42d3e78f26a4b20d412==