PDA

Zobacz pełną wersję : nie ma to jak dobra kryjowka...



Adamek
05-03-2013, 04:09
moja irminia L3 jako kryjówke wybrała sobie w przykrywce pojemnika na mocz tą wnęke... wlazła tam zapajęczowała wejście i siedzi se tam :/ hehe i mała rada jak otwieracie te pojemniki za te wybrzuszenie to uważajcie żeby nie zgnieść pająka który tam może siedziec.... niewiele zabrakło a spotkało by to mojego murinuska...

Atrax Robustus
05-03-2013, 04:14
Moja raz znalazla sobie kryjowke w gwincie na zarowke. Tez dosyc klopotliwe miejsce, jesli chodzi o jakiekolwiek manipulacje w terrarium.

loko
05-03-2013, 04:19
ja mam inny problem jeden z cambridgeiow upodobał sobie zarowke do siedzenia, zazwyczaj jest zapalona i pomimo iz cały czas sie parzyl o nia to lezie tam jak głupi, jak zrobilem osłone z siatki to siedzi na osłonie i sie piecze, juz nie mam pomysłu... a caly czas mam akcje ze sie wysuszy..

Atrax Robustus
05-03-2013, 04:22
W organizmach ptasznikow istnieja pewne mechanizmy homeostazy i samokontroli i jezeli w terrarium jest dostatecznie wilgotno, a pajak piecze sie nad zarowka, to po pewnym czasie mu przejdzie i wroci w wilgotniejszy obszar. Tak zauwazylem u Poecilotherii. Zarowki grzeja dosc mocno, wiec pajak siedzi tam maksymalnie przez pol godziny, po czym spaceruje sobie po swiezo spryskanym woda podlozu, czy szybach. :]

loko
05-03-2013, 04:33
wiem ale mimo tego jak paatrze na nia, a w dodatku przy nadziei jest dziewczyna, to sie troche niepokoje, w koncu zarowa 40W i temperature ma bardzo wysoka...

roko
05-03-2013, 05:27
nio i dlatego jestem zwolennikiem żarówek na zewnątrz terra:)
pozdrawiam!

rado120
05-03-2013, 10:18
jezeli nie wiesz jak sobie z tym poradzic to pogadaj z bart_n, on mial tez taki problem z murinusem, jak dobrze pamietam to ta wneke przy wieczku zamkna szpilkami (duzo szpilek wbil) i chyba to pomoglo, ale dla pewnosci spytaj go jak on to rozwiazal, jesli oczywiscie nie przeszkadza ci to ze on tam siedzi

Adamek
05-03-2013, 11:09
przyzwyczajam się tylkop boje sie kiedyś że z przyzwyczajenia otworze pojemnik chwytając za tą wnęke..

42d3e78f26a4b20d412==