PDA

Zobacz pełną wersję : BLONDI romnazanie !!!



Bluff
07-03-2013, 10:34
wczoraj probowalismy rozmnozyc therphose blondi

samca zaganialem 3 razy ale niestety nie potrafil samicy podniesc
a ta zamiast sie dac :D to sie kladla na dno terrarium i nic wiecej nie chciala samiec probnowal ja podniesc ale widzielsmy ze wkladal jej nogoglaszczki pod brzuch lecz w koncu do niczego nie doszlo.
podczas gdy ją podnosil ona jakby pukała go przednia parą odnozyw jego nogi i dziwnie sie poruszala.
w koncu samiec zrezygnowal ( TAK BYLO 3 RAZY) no i go zagonilem z powrotem.

czy ktos oze wiedziec co to oznacza? moze tym pukaniem ona chciala mu dac do zrozumienia zeby odszedl ? ze go nie chce?
bo albo ma zaslepione pory albo jescze nie ma ochoty na seks?

obytych w temacie prosze bardzo o odp i pomoc.
jutro bedziemy probowali jescze raz tak wiec sie pytam:)

Pozdrawiam
Dariusz
moje gg: 1850646
sms 509523969

mail elflegolas@wp.pl

Awikularia
07-03-2013, 11:20
Jakby go nie chciala, to by go zdecydowanie pogonila. Tak to bywa z dopuszczaniem pajakow, czasami trzeba to robic kilka razy. Samiec "bebni" do samicy, a samica odpowiada podobnie. Najprawdopodobniej byly to zaloty obydwu stron. Nie zalamuj sie i probuj dalej, rozmnazanie Theraphosa nie nalezy do najlatwiejszych.

Bluff
07-03-2013, 11:43
dzieki:)
dzisiaj tez bebniła tylko ona w niego to wyglada jakby go poganiala a on mowi "no spokojnie spokojnie zaraz dojde" ale w koncu nie moze dac jej tego czego ona chce . I jescze wygladalo jkakby tańczyła, bo sie poruszala jakby krecila biodrami:D Bebnila w niego nogami ale on mial jakies tylko odruchy szybkie i widac ze raz chcial uciec a raz nie.Ona go do rogu zapędziła,bo ten chciał nawiać troche sie "pobębnili" no i uciekł od niej znowu ale juz z nerwow mu sie nogi cale czas trzesly. I prawie po glowie jej sie probowal wdrapac na zew. akwarium:)))
pozdrawiam
Dariusz

bedzie dobrze :)

Nazar
07-03-2013, 12:08
Trzeba byc cierpliwym :)
Powodzenia:)

tomek 3miasto
07-03-2013, 13:00
a czy wiecie moze kto ma mlode blondi do sprzedania tak do L4-5 ?

morda
07-03-2013, 13:24
Zapytaj Mantida i Kudłatego.
Od nich mam moją samicę po 3 wylinkach :)

Nazar
07-03-2013, 13:27
TomekG ma we wtorek dostalem od niego:)

GALN
07-03-2013, 13:32
Bluff opisuj postępy i co z tego wynikło będę dopuszczał murinusy i bardzo mnie ciekawi zachowanie twoich zakochanych.:)

Awikularia
07-03-2013, 15:47
Bluff, powiedz mi jeszcze w jakim wieku jest twoja samica, a jak nie wiesz tego, to ile ma cialka w cm...

Metall
07-03-2013, 21:41
GALN ja tez bede dopuszczal murinusy i vagansa :) jestem ciekaw czy samiec murinusa da rade samiczce ktora ma 7cm cialka i jak na murinusa jest olbrzymia.

Bluff
08-03-2013, 13:36
ona jest (powiedziano mi 14 wylinka +/- 1) ale jak ją mierzylem to ma tylko 9 cm-10 ciałka. Samiec chociaz jak go mierzylem z nogami to mial ze 25 cm jak sie wyciagnie:) a przy samicy sie kurczy i widac ze ona od niego duzo masywniejsza.

Dzisiaj tez sie nie udało i prawie probowala go dziabnąć tak byla wkurzona, ale szczesliwie zagonilem samca do jego "zagrody".
Bede jeszcze dzisiaj probowal w nocy:) moze sie uda. Mi zawsze noc sprzyja.hehehee

Awikularia---> myslisz ze samica moze jeszcze za młoda?
i jak to jest z tymi zaślepionymi porami ? to prawda ze zdolna jest do rozrodu przez jakis czas po wylince?


Pozdrawiam

Awikularia
09-03-2013, 03:04
Czasami jest tak, ze samica po prostu nie chce tego akurat samca i nic jej nie zrobisz. Np. do mojej samicy A. geniculata bardzo trudno dobrac samca - juz 3 pogonila, nie chciala ich wcale. Mam teraz czwartego, zobaczymy co na siebie powiedza. Dlatego doswiadczeni hodowcy radza miec co najmniej 2 samice z jednego gatunku. Bo nader czesto zdarza sie, ze jedna smica nie chce samca, a druga na tego samego reaguje ogniscie... Moze po prostu twojej samicy, Bluff, nie odpowiada partner...

Grażynka
09-03-2013, 03:56
hehe jest za brzydki

Jaca
09-03-2013, 07:19
To raczej samiec jakiś niewyrośnięty :/
Wyślij samiczkę na dietę :P

Bluff
09-03-2013, 13:09
zobaczymy dzisiaj. Jak nie bedzie znowu jej pasował to mu zrobie french manicure i moze go zechce:)

42d3e78f26a4b20d412==