PDA

Zobacz pełną wersję : propozycja...



wenx
23-03-2013, 03:44
Witam ponownie.
Mam ogromną proźbe do ludzi którzy odpowiadają na posty:
"ja tego nie będę komentował bo już to było 1000000000 razy pisane.
Poszukaj se"
To zamiast tego szybko odpisać i treściwie a nie karcić tego co posta napisał.
Przeczytajcie to i powiedzcie co o tym sądzicie!!
POZDRAWIAM!!
wenx

Mefisto
23-03-2013, 03:47
Ja też mam propozycję.

Zamiast zadawać pytania, które już były zadane lepiej ich poszukać w archiwum. :|

mIRO
23-03-2013, 03:48
Popieram wenx'a i sam nigdy tak nie odpisuje, że coś już było tylko mówię spokojnie i teściwie, albo nie odpowiadam wogóle.

madOx
23-03-2013, 04:20
wenx a ja mam pytanie do Ciebie. Dlaczego najpierw nie poszukasz informacji w sieci/forum?? Moze masz jeszcze inne nie jasnosc i przy okazji znajdziesz cos ciekawego.
Takie proste pytania sa na forum dawno przerabiane, dlatego takie pytanie staja sie "glupie" i czasami sa "glupie" odpowiedzi.
NIe bez powodu podaja wszyscy zebys "szukal". Mysle, ze jest miedzy innymi po to zeby "nowy" nie zadawal pozniej kolejnych takich pytan.
Pozdrawiam

Neo2
23-03-2013, 04:35
Ja staram sie nie odpowiadać, ale jak widze co drugi dzien albo codziennie post z takim samym pytaniem to mnie krew zalewa, jak ja zaczynalem przygode z pająkami to siedzialem i czytalem forum przez 2tyg. przeczytalem prawie cale i staralem sie nie zadawac takich pytan bo widzialem ze odpowiedz gdzies juz jest.

morda
23-03-2013, 05:58
Wenx - widze, że na Forum jesteś nowy. Tu obowiązują pewne zasady. Najpierw się wyszukuje w Archiwum i czyta FAQ. Jakby każdy zadawał najpierw pytania to 99% postów było by o tym, że pająk nie ja albo jest pod ziemią.

NAJPIERW ARCHIWUM I FAQ! Później ludzie się dziwią, że im posty znikają.

42d3e78f26a4b20d412==