PDA

Zobacz pełną wersję : stymulacja wzrostu / experyment :]



Baku
26-03-2013, 14:06
kombinowałem ostatnio i kombinowałem i wpadłem na pomysł ze przeprowadze test :] a dokładniej zbadam wpływ saa na pajączki ,, mam gdype 10 albopilosek , 5 będzie kontrolna natomiast pozostałe będą dostawać w okresie przed przed wylinką ( prawdopodobnie ) metanabol :]

zastanawiałem sie nad sposobem podania i doszedłem do wnioku ze albo będzie to roztwur wodny , ale troche fe ,,, albo świezo nakarmione nim mączniaki :P

jak będą pierwsze rezultaty to napisze :P

Robson
26-03-2013, 16:04
metanabol chcesz im dac, hahahaha, nie no niezly jestes, gratuluje, a metanabol to zly doping czy dobry? uwazaj bo moze beda muskularne :-)
chcialbym to zobaczyc :DDDD

wenx
26-03-2013, 16:07
siema Baku :)
To mówisz że zaczynasz hodowke koksów :D
NICE !!

Robson
26-03-2013, 16:09
hey zapisuj wszystko itp. chcialbym zobaczyc jakie beda skutki :-)

rastafaq
26-03-2013, 16:13
Moze najpierw zacznij od Kreatynki :P

Robson
26-03-2013, 16:13
baku tak patrze na ten avatar w profilu i czy ty nie jestes przypadkiem gosciem o nicku BakuBak na forum sfd.pl ??
widzialem cie czesto w dziale suplementacja (teraz juz odzywaki/suplemencja), to ty napisales artykul o kreatynie, glutaminie itp.?
Jezeli tak, to gratuluje artykulu, bo jest naprawde swietny :-)

Banan
26-03-2013, 16:34
I baku bedziesz z albopilosem napakowanym wielkosci pitbula sie bujac :D:D:D Ja chce widziec te albopilosy taki L2 wielkosci doroslego?? :> :D:D:D:D

Baku
26-03-2013, 17:37
to ja :P jestem terz moderatorem na www.i-s.pl : ] , art pisałem w oparciu o pare źrudeł więc nie jestem az tak mądry :P



co do kreatyny to ona nie ma sensy gdyrz nie wpływa na wzrost , natomiast metka tak , wsumie spodziewam sie takich morzliwych efektów :
- śmierć
- deformacja
- duzomasywniejsze rozmiary
- większa agresywność
-przyśpieszenie procesów wzrostowych ( meta moze stymulować wcześniejszą wylinke )
- większy pprzyrost po wylince

co do szkodliwości : jezeli sam związek by nie zabijał pajaka to nie wpłynie szkodliwie na jego procesy zyciowe , , conajwyzej nieznacznie skruci zycie

a jesli wszystkie poza 2 ppierwszymi mozliwościami zostały by spełnione to było by ciekawie ..

najlepiej oczywiście było by zrobić to z hgh a juz najlepiej przez extrakcje hormonów z innych pająków , no ale cóz - uzyje co pod ręką :P

Baku
26-03-2013, 17:40
niema szans efekty będzie widać koło 4,5 wylinki moze

a co do pidbula :P to trafiła mi sie ostatnio niezła albopiloska ,, jest po 1 wylince ( mam ją od nimfy ) i jest juz rozmiaru albopiloski po 3 :P

Robson
26-03-2013, 18:14
no to powodzenia BakuBAk :-)

mich
27-03-2013, 02:39
bardzo ciekawy pomysł :) przedstawiaj nam tu na forum albo gdzies swoje obserwacje :)

nokeg
27-03-2013, 04:03
Robson-ja na SFD mam ksywe _młody_ ale już ponad rok tam nie byłem:-)

roko
27-03-2013, 05:55
zacznijmy od tego czy nie wiadomo czy pająki bedą woogle przyjmować tego rodzaju substancje tak samo jak zbędne witaminy jeżeli moja teoria się sprawdzi WSZYSTKO NA NIC:)
pozdrawiam!

nokeg
27-03-2013, 05:59
a jak wyglądają mięśnie pająków??

msk
27-03-2013, 06:00
A ja mam pytanie z innej beczki: czemu sluzyc ma ten eksperyment?

Na moj rozum, jest to tak samo interesujace i potrzebne, jak badanie, czy wrzucony do szamba ptasznik nie utonie.

nokeg
27-03-2013, 06:08
aha, mogą być bezpłodne od metanabolu:-) aha daj im jeszcze sztange i ławeczke do pojemnika:-)

KoReXoN
27-03-2013, 06:12
Metananabol to chyba powoduje przyrost masy tłuszczowej a nie mięśniowej, ja bym spróbował podać go wstrzykując jego roztwór do robala, strzykawką rzecz jasna:)

rastafaq
27-03-2013, 07:48
ma sluzyc temu czemu sluza wszystkie eksperymenty

Awikularia
27-03-2013, 08:12
No, rastafaq, nie wiem... Czesc eksperymentow daje jakas wiedze i przyczynia sie do roznych rzeczy, np. lekarstwa (chociaz wolalabym, aby testowano je na ludzkich ochotnikach, a nie na zwierzetach). Ale watpie, aby Baku byl naukowcem probujacym wynalezc lekarstwo na raka, zwlaszcza podajac pajakom sterydy ;). Moze przygotowuje sie do magisterki, no czy ja wiem......

Tez nie widze sensu w takich eksperymentach, Baku, nie sprzedawaj przypadkiem takich zmodyfikowanych pajakow, bo ci ktos w koncu moze maske oklepac, jak sie samiec nie zainteresuje samica, tylko wsiadzie w samochod i pojedzie ogladac kulturystyke......

mich
27-03-2013, 09:52
eksperyment to eksperyment... dowiemy się jak wpływa na ptaszniki metanabol, i czy wogóle wpływa... no i to jest właśnie sens tego eksperymentu :)

Awikularia
27-03-2013, 10:07
Mich, ale po co sie tego dowiadywac????

rastafaq
27-03-2013, 10:18
O wszystko jakis problem, po co, na co. Chce niech sobie robi, tracicie cos na tym ??

msk
27-03-2013, 10:22
...szkoda sterydow =)

Rewja
27-03-2013, 10:27
O proszę kolejny Ludwik Pasteur nam rośnie....

Jeśli chcesz zrewolucionizować świat naukowy, lepiej wstrzykuj metanabol ogórkom i zabieraj je raz w tygodniu na siłownie i balety, coby mogły wykorzystać jakoś owocnie nabytą potęgę.

A może, wkrótce zniwelujesz głód w tzw. krajach trzeciego świata...

ps. W związku z tym postem, chciałbym zapoczątkować kolejny eksperyment, a mianowicie konkurs na wybory durnia roku. Mamy pierwszą nominację...

Postaraj się przyswoić te słowa...
ZWIERZĘ TO NIE ZABAWKA, A BAKU TO NIE MATKA NATURA...

pozdrawiam
Rewja

Neo2
27-03-2013, 10:46
tylko uwazaj z ogórkami bo jeszcze dostaniesz manto za to że zjadasz ich braci :D

rastafaq
27-03-2013, 12:18
to teraz napisz Rewja do tych wszystkich co sa za aborcja, klonowaniem, prowadzeniem testow na zwierzetach itd. itp.

morda
27-03-2013, 13:12
Jego pająk to może robić z nim co chce.
Baku - uważam, że lepiej by bylo jakbyś te biedne zwierzęta zostawił w spokoju. Niech sobie rosną własnym tępem, jescze im zrobisz krzywdę. Eksperymenty lepiej sie robi na myszach.

Robson
27-03-2013, 13:12
wlasnie :-)

a pozatym to BakuBak chce to zrobic... pajakow mu nie szkoa...dopingu tez, wiec w czym problem??

msk
27-03-2013, 14:02
...mi tych sterydow szkoda!
w sumie wladowane w bloto!
wez sie podziel

;) ;) ;)

Baku
27-03-2013, 15:25
przyjmowć będą , bo wyssają to z mączniaka ( ktury przechowa w jelicie :P )

czy sie wchłonie ?? - napewno , - meta wchłania sie na drodze transportu biernego ( jak 90% leków )

czy zadziała ?? nie wiem

Baku
27-03-2013, 15:27
hmm czemu ?? a czemu słuzyło sadzenie groszku przez mendla ?? - mozna by powiedzieć to samo a jednak coś pozytecznego z tego powstało :]


na tym polega nauka , , tworzysz teze , potem udowadniasz jej słuszność tudzierz jej niesłuszność a jak to zrobisz to masz jedno pytanie więcej na które jest odpowiedz .. prostee

Baku
27-03-2013, 15:29
no co ty ,,, jest to lek podowany przy atrofi mięśni

Baku
27-03-2013, 15:33
hehe , sprzedawać narazie nie zamiezam :P

do experymentu nakłonił mnie muj nowy pupil - albopilosa L1 rozmiarów L3 ( mam ją od nimfy więc pomyłka nie wchodzi w gre :P ) ..

i tak pomyślałem ze mogło by być fajnie jezeli by to zadziałało i bym sobie wychodował blondi 20-30 % większą niz normalnie :P albo pteryhilusa wielkości geniculaty :P

ogulnie lubie experymenty i dlatego to robie :P

ps: nie bujcie sie , moje pająki będąjezdzić na najlepszej mecie firmy reaktor ( made by cccp : ] ) no i nie będe ich sprzedawał :P



ps2 : a moze durabolin zastosuje :P

GALN
27-03-2013, 15:35
Baku włącz msk do swojego doświadczenia ;) ihhihihi z doświadczenia z pająkami napewno nic nie wyjdzie a na msk napewno podziała :) a swoją drogą ale by była checa jak by tym pająkom klata zarosła i dostały by włosów pod pachami heheheh

Baku
27-03-2013, 15:38
no ja nominuje ciebie ,,, masz duze szanse ,,,

hmm nie jestem matka natura ale jestem na dobrej drodze by stał sie ze mnie ojciec natura :P w tym kierunku prowadze swoje studia więc nie mów hop bo niedługo mogą zacząć latać po polsce genetycznie zmodyfikowane blondi :P ( oczywiście zartuje byś sie znowu nie przyczepił )


ja sie zwiezętami nie bawie , wielkim naukowcemnie jestem i pewnie nie będe ale to nie znaczy ze nie mam prawa w moim małym świadku zbadać czegoś co mnie zaintrygowało ,,,

Baku
27-03-2013, 15:40
tyle ze na myszach znam juz efekt większości podstawowych sterydów :P

Baku
27-03-2013, 15:43
hehe , prochy dostane od ziomków jak zaczną cylik :P

podzielił bym sie ale sądze ze będe miał maz 5 tabsów ( przeciesz tym pajakom nie dam 5 mg na 1 raz :P:P ) więc raczej cykliku poządnego byś z tego nie ułozył :P ..........

Hwarang
28-03-2013, 03:22
Ano wlasnie mialem sie zapytac. Nie wiem jak w calym ciele. Ale gdzies chyba czytalem, ze pajaki nie poruszaja sie przy pmocy miesni, tylko puszczaja cos ala plyny pod cisnieniem czy cus? Szczegolow nie pamietam i rownie dobrze moglo mi sie cos popieprzyc. Ktos moglby to rozwinac?

rastafaq
28-03-2013, 05:19
Pajak nieposiada miesni, pompuje limfe do konczyn i tak sie porusza - to tak w duzym skrocie

Baku
28-03-2013, 05:26
posiada :]

a to co mówisz to stanowi tak jakby szkielet hydrauliczny :P ale mięśnie są jaknajbardziej :P
no hyba ze coś pomieszałem :]

msk
28-03-2013, 05:37
W nastepnym eksperymencie, Baku, sprobuj zastapic limfe olejem napedowym.

Rewja
28-03-2013, 07:07
Witam

Jeśli chodzi o aborcję, klonowanie jest pewna dyskretna różnica rastafaq, której jeśli nie dostrzegasz to trudno, nie mam ochoty ci tego tłumaczyć. Jako, że nie widzę związku z obecnym postem, przez co nie będę komentował twojej wypowiedzi na ten temat.

Co do wszelkich farmakologicznych jak i innych testów na zwierzętach, jest to niestety, w niektórych sytuacjach niezbędne. Lecz niekiedy w dużym stopniu nadużywane i ciężko tu znaleźć tzw. złoty środek.

Jednak pojawia się tu znów różnica. Doświadczenia te niekiedy prowadzą do polepszenia warunków życiowych, lub zmniejszenia śmiertelności wśród ludzi.
Oczywiście nie wszystkie i nie w każdej dziedzinie (czasami jest to tylko i wyłącznie głupota, lub wygoda ludzka)..

Praktycznie od początku rozwoju medycyny, jest to szeroko praktykowane, gdyż życie człowieka jest nieporównywalnie cenniejsze od życia np. gryzonia. Natomiast śmierć dajmy na to kilkuset myszy, pozwoli ocalić wiele ludzkich istnień itd.

Jeśli chodzi o twoje dążenia naukowe, bardziej pokrewne są eksperymenom przeprowadzanym przez dzieci w piaskownicach, dążącym jedynie do odpowiedzi na "odwieczne" pytania pokroju: Co się stanie gdy oberwiemy owadowi nużki, urwiemy kawałek dźownicy, przypalimy żuczka zapałeczką, napompujemy żabę, lub wrzucimy do mrowiska petardę itd...
Jak może zauważyłeś ma to wartość dydaktyczną tylko w pewnym przedziale wiekowym, do którego ty chyba się nie klasyfikujesz. Dlatego jeśli chodzi o związek z kierunkiem studiów, gratuluję doboru uczelni. Jak dla mnie bardziej wynika to ze skłonności sadystycznych, lub innych problemów natury psychologicznej.

Widzisz pewną analogię stawianych przez ciebie tez do dziecięcej ciekawości:
"Pająk padnie", "Szybciej urośnie", "Będzie bezpłodny" itd. Żałosne...

Zresztą jeśli chcesz to i tak to zrobisz, twoje pająki twoja wola. Owocnej pracy naukowej :). Radzę skorzystać z pomocy doświadczonych naukowców tj. młodzież w wieku przedszkolnym. Może założycie kułko naukowe wraz z zapaleńcami twojego pokroju...

ps. Lepiej zajmij się np. zapłodnieniem pająków invitro, może wtedy uda ci się na drodze doboru odpowiednich gatunków stworzyć swojego wymarzonego giganta. Tego typu eksperyment wykracza przynajmniej poza piaskownicę...

pozdrawiam Rewja

Grażynka
28-03-2013, 08:01
a co sie dzieje z mysza np. po mecie albo testosteronie albo omie :P

Baku
28-03-2013, 11:38
jest duza , zła , gryzie kolegów , nie bzyka sie i szybko umiera z powodu zamału i przerostu serca :P

Robson
28-03-2013, 19:31
hm....Rewja daj spokoj Baku jak chce to niech zrobi sobie...
...wiem ze szkoda ci pajaczkow, mi tez, ale to jego pajaki robi sobie co chce, wiec jego sprawa :-)

p.s. baku jestes na jakims cyklu albo cos??
ja narazie jestem na diecie ckd, trace zbedny tluszczyk i biore tighta, jak narazie super rzezbi miesnie poprzez spalanie tluszczyku :-) i oczywiscie zadnego dopingu, dla mnie to glupota doping :-D
no i aeroby 5x w tygodniu i trening "Act" 3 razy w tygodniu co drugi dzionek :-)
super jest :-D

rastafaq
29-03-2013, 02:25
Rewja gadki w stylu "jeśli nie dostrzegasz to trudno, nie mam ochoty ci tego tłumaczyć" sa bardzo deprymujace, nie wiesz co ja rozumiem czego nie rozumiem, punkt widzenia zalezy od punktu siedzienia wiec nie popadaj w megalomanie, bo uwazasz chyba ze tylko Ty jestes w pelni swiadom. Zwiazek jest taki ze skoro czlowiek ingeruje w nature chociazby przez aborcje ( ktora jak dla mnie jest zwyklym morderstwem ) i nikt nie uwaza tego za "zbrodni" to czemu sie czepiasz Baku, jego malpy jego zoo...

Sojkas
29-03-2013, 03:20
Dlugo mnie na forum nie bylo, wchodze Ci ja dzis i co widze?
Rekord glupoty postu zagrozony->widzialem wiele debilizmow, ale Ty, stary bez trudu zdobywasz podium...

Baku
29-03-2013, 05:41
hehe mnie ale ziomki niedługo zaczynają więc licze na darmową mete :P
ja sie w to nie bawie :P szkoda wątroby


a tighta samego czy z dodatkami ?? gdzie kupileś ??
ja bym dorzucił jeszcze vasopro i coffeine prolaba - mam namiary na komplet za 90 zł :]

Baku
29-03-2013, 05:47
smieszą mnietacy ludzie jak ty ....

a tak wogule kimty wogule jesteś zeby mnie oceniać ??

tacy ludzie jak ty są poprostu załośni ... siedzi sobie zakomplexiony gówniarz ( albo troche starszy ale na jedno wychodzi ) przed komputerem , powtarza zasłyszane chasełka a jego ograniczony umysł nie pojmuje tego ze moze być gzie indziej ktoś inny o innych poglądach i innym punkcie patrzenia na świat , i to nie znaczy ze jest gorszy , ani ze jest w błędzie , poprostu myśli inaczej , ale jak juz powiedziałem jestes zbyt ograniczony by to pojąć ..

ps i nie obrazaj mnie epitetami kturych znaczenia sam nie rozumiesz bo to tylko źle o tobie świadczy

Sojkas
29-03-2013, 08:54
>smieszą mnietacy ludzie jak ty ....
brak przerwy

>a tak wogóle kimty wogóle jesteś zeby mnie oceniać ??
prawidlowa pisownia ->"W OGOLE" do tego brak przerwy -> "kim ty"


>tacy ludzie jak ty są poprostu załośni ... siedzi sobie zakomplexiony gówniarz ( >albo troche starszy ale na jedno wychodzi ) przed komputerem , powtarza >zasłyszane chasełka
"haselka"

>a jego ograniczony umysł nie pojmuje tego ze moze być gzie indziej ktoś inny o
gDzie
>innych poglądach i innym punkcie patrzenia na świat , i to nie znaczy ze jes >gorszy , ani ze jest w błędzie , poprostu myśli inaczej , ale jak juz powiedziałem
"po prostu"
>jestes zbyt ograniczony by to pojąć ..

>ps i nie obrazaj mnie epitetami kturych znaczenia sam nie rozumiesz bo to tylko źle o tobie świadczy
"ktorych"

Zabawne. Tolerancji uczy mnie gosc ladujacy metanabol. Naprawde zabawne.

Baku
29-03-2013, 10:01
a powiesz mi jakim cudem twój hory umysł wywnioskował ze ja to biore ?? bo w tym poście mozna znaleść fragmenty temu zaprzeczające ...

ps: a moze jestem hory i potrzebuje tego do rzycia ?? skąd wiesz ze tak nie jest ??

i właśnie na tym polega twoja prostota i ograniczenie ,,, nie pojmujesz tego ze nie wszystko jest takie jak sobie ubzdurasz ... uwiez mi ze ślepe zapatrzenie w jeden ubzdurany punkcik na niebie nie jest dobrą drogą

no ale zeby nie było ze nie zrozumiałeś to ci powiem prosto jak do chłopa : nigdy nie brałem metanabolu ani zadnego innego sterydu , prochormonu czy chormonu

poprawił bym moze błędy ale po co ?? wtedy nie miał byś sie czego czepić , prawda ?? - czyrzby kolejny punkcik w który jesteś ślepo wpatrzony ??

Sojkas
29-03-2013, 11:32
Zwracam CHonor w takim razie jesli chodzi o sterydy.
Natomiast eksperymenty na pajakach to poziom, jak to ktos zauwazyl, wyrywania muchom skrzydelek.

Robson
29-03-2013, 12:40
hey ludzie, ale to on robi co chce, Bak i tak to zrobi wiec po co glupia klotnia??

p.s. baku kupilem tighta w silowni obok mojego domu, niestety tam nie chodze bo drogo maja $500 na miesiac :-/ od lebka heh, ja ide na 16 miesiecy place $300 i mam na dwoch :-D
nic nie bede dokupywal, szkoda kasy, a tak wogole to ten tight spala tluszczyk jak wegiel, wiec nie ma co nie ma sensu nic dodawac. a na kofeine czy ty chyba wspomnialem efedryne to nie chce ryzykowac, mlody jestem %-)

Baku
29-03-2013, 13:18
powiedz ile ześza to zapłacił to sie pośmieje :P


zeby nie było ze zły chłopak ze mnie :]


masz adresik ... www.i-s.pl - jestem tam bodem i kazdy tight jaki kupujesz pochodzi z tamtąd :P :P:P:P:P:P:P:P

ps: jak sie postarasz to mozesz go za darmo dostać :P


ps2: jakbyś znał sie na węrzach i jaszczurkach to moze ( naprawde moze bo nie wiem czy wyjdzie ) załawił bym ci moda :P:P:P:P:P:P

Baku
29-03-2013, 13:30
oooooooo i tak juz lepiej , bez agresji , bez jakis pomówień - twoja opinia

ja natomiast uwazam ze jest to coś innego niz wyrywanie muchom skrzydełek , bo to nie prowadzi do niczego , natomiast mój experyment moze przynieśc jaieś wymierne efekty


załuzmy naprzykład ze wyniki będą akie :

100% przerzyło
kazdy osobnik 20% większy od grupy prubnej
kazdy bezpłodny ( zeby nie było kolorowo )


w tym momencie publikuje tu wyniki :
i załuzmy ktoś hoduje sobie blondi tylko do prywatnych celów ( albo firma - jako ozdoba biura ) , nie zalezy im na rozmnazaniu , chcą mieć coś wyjątkowego , więc stosując taka kuracje mogą uzyskać blondi zamiast 12 cm ciała 15 cm ciała - niby 3 cm ale to jest 3 cm ponad dostępne maximum , do tego odnuza będą masywniejsze i pająk wygląda jak buldog ...

sprawa testów na zwiezętach ?? - rozumie nie wolno ,, terz mi serce ściska jak słysze ze naszego brata szympansa smarują hyj wie czym na zmarszczki

ale powiedz mi szczerze ( i inni co mają wonty ) czy nie zabiłeś komara albo muchy ?? ? ? czy czegoś innego ?? pewnie tak a to jest to samo tylko ze moja " mucha " pochodzi z brazyli ..... to są bezkręgowce czyli cos co większość ludzi nie uwaza podświadomie za zwiezęta czujące ... ( czyli rośliny na kułkach są dla nich )


inna sprawa ... jesz mienso ?? pewnie tak ,, czyli mordujesz krowy , kury ryby i kij wie co jeszcze , a przeciesz nie musisz ,, dieta oparta na warzywach jest wystarczająca ,,,, moze nie tak smaczna ale da sie zyć - nawet zdrowiej .......


a moze pujdzmy jezcze dlej ?? - rośliny terz zyją ... czemu je mordować , moze nie czują teego jako całość ale kazda komurka czuje swoją śmierć ,, więc poniekąd terz cierpi ,,, , hmm moze lepiej poprostu umrzyjmy ?? ( tej wypowiedzi prosze nie brać pod uwage do ewentualnej odpowiedzi )

Sojkas
29-03-2013, 13:42
Tylko widzisz, ja nie krytykuje eksperymentu, tylko mozliwosci osiagniecia korzysci.
Jak sprawdzisz, czy pajaki beda bezplodne?
Dopuscisz samca do samicy, a ta go np skonsumuje...
Nawet jesli dojdzie do zblizenia to brak kokonu moze wynikac z wielu przyczyn.
Wsrod pajakow jednego gatunku zdarzaja sie b.duze rozbieznosci w rozmiarach, takze nie bardzo wierze w sprawdzenie jak metanabol podzialal...
Wreszcie nie skontrolujesz czy w ogole pajaki przyjely go w maczniakach.

Poza tym wszystkim grupa 10 sztuk to BARDZO malo. By wyeliminowac element losowy powinienes miec ich ok 1000.

nokeg
29-03-2013, 13:47
niewiem jak wyglądają mięśnie pająka, jeśli takie jak ma człowiek (w co wątpie:-) ) to metanabol będzie działać. Tylko później moga być problemy typu samiczka z bulbusami:P

msk
29-03-2013, 14:41
I wlosami na klach jadowych. Albo dziewiatym okiem w kloace. Poczwornymi kadziolkami przednymi. Fosforyzujaca siecia. Wylinka przeprowadzana w biegu. Bujaniem odwloka do rytmu "Jeszcze Polska..." etc.

;)

Baku
29-03-2013, 15:12
bezpłodność zakładam jako jedno z gorszych powikłań - nie zamiezam tego kontrolować jedynie " zamieszczam " informacje ze istnieje duze prawdopodobieństwo

masz racje ze 10 to mała grupa , co do sprawdzenia czy pryjeły wystarczy mi ich kupa ( nie mam problemu z załatwieniem testu na metanabol ewentualnie zostaje mi spektrofotometr :] )

weź pod uwage ze to jest " home made " a nie badanie w jakiejś firmie którą stać na grupe 10000 pająków :P

Baku
29-03-2013, 15:13
hmm no są gładkie i poprzecznie prązkowane ,,, i są prawie identyczne i meta na sam mięsień napewno wpłynie ,, tylko jak ??:]

Baku
29-03-2013, 15:15
no i moze mi powiesz ze nie chciał byś takiego ptasiora ??

ps\: zapomniałeś dodać ze tkal by sobie dresiki co rano :P - oczywiście z paseczkami :P

msk
29-03-2013, 15:27
Szczerze?
Nie chcialbym. Choc te stworzenia sa glupie, jak moje wlosy na klacie, robi mi sie przykro, jak widze wszelkiej masci abberacje, zwlaszcza te wynikajace przez ingerencje czlowieka. Poza tym, wole normalnosc. Jasne, ze ptasznik z czterema dupciami moze w pewnych cyrkumstancjach byc uwazany przeze mnie za absolutne novum, bez ktorego moja terrarystyczna kariera nie ma prawa bytu- jednakze wole normalne, zdrowe zwierzaki, bez przekretow i dewiacji czy to ze strony terrarysty, czy terrarystowanego.

Baku
29-03-2013, 15:30
a ja bym nie pozałował takiemu terrarium :P

Rewja
29-03-2013, 16:28
A jednak rastafaq udało ci się samodzielnie znaleźć powiązanie, które ja przeoczyłem, masz rację zarówno doświadczenia baka jak i aborcję można nazwać morderstwem, lub też zbrodnią (może tylko w innym wymiarze)...
Zwracam honor...:)

ps. Jeśli wyrażanie swojej opini, w sposób jak najbardziej klarowny i nie pozostawiający zbędnych niedomównień, uważasz za oznakę megalomanii to radzę zerknąć np. do słownika wyrazów obcych.

ps2. Co do wyższych stanów świadomości, lub jak to nazwałeś pełni świadomości, to znów jesteś w błędzie, więc nie staraj się szacować poziomu czyjeś samokrytyki. Natomiast jeśli intryguje cię ta tematyka, polecam zagłębienie się w filozofię tybetańską i jogę (ja osobiście nie mam na to czasu). Może wtedy ty zostaniesz jednym z tzw. w pełni świadomych i podasz mi wreszcie jakiś rozsądny argument, przemawiający za tymi kretynskimi eksperymentami (lub raczej wygłupami)...

pozdrawiam
Rewja

Rewja
29-03-2013, 16:56
Wyraziłem już swój pogląd na ten temat, może co prawda troszkę się uniosłem, ale w sumie powinniśmy starać się zrozumieć i tolerować dążenia innych, tak więc jak już wcześniej napisałem oczekuję na jakieś sensowne argumenty, a tymczasem Baku jako ludzie kulturalni zamiast obrzucać się głuchymi obelgami zawrzyjmy rozejm.

ps. Jako rozjemca i twój konkurent do tytułu debila roku, mam pewną propozycję, mianowicie:

Baku zastanów się jednak nad tymi ogórkami...

Jeśli porzucisz ideę stworzenia pajęczego superbohatera, jako maskotki dla wielkich korporacji i potrzebę spełnienia swych głęboko zakorzenionych dziecięcych marzeń, wykwitłych zapewne z fascynacji filmem Neverending story (latanie ba blondi), chętnie przejmę na swoje barki ciężar sponsorowania twych eksperymentrów i będę dostarczał codziennie świeże korniszony do laboratorium, a ty będziesz im wstrzykiwał te świństwo i wszyscy będą szczęśliwi...

Co ty na to?

Baku
29-03-2013, 17:08
:] : ] :]

rastafaq
30-03-2013, 00:43
I teraz Ty nie zrozumiales o co mi chodzi, zbrodni tam nie zauwazylem, honoru mi zwracac nie musisz bo nie jestes w stanie go zplamic piszac jakiegos nedznego posta.

ps. do ps1 megalomania nie byla wyrazem checi przedstawienia swej opinii, dalem nawet cytat o ktory mi chodzilo, szkoda ze nawet jak tak dosadnie podkreslilem o co mi chodzi nie zauwazyles...

PMajdan
30-03-2013, 07:28
Baku: Zaciekawil mnie Twoj pomysl... ale...

1) Lepiej by bylo oczywiscie experymentowac w celach przydatnych, np: sprawdzic jak wplywa na pajaki dym papierosowy. W tym celu wystarcza dwa takie same male osobniki, zyjace w tych samych warunkach, ale jeden np. raz na jakis czas dostaje niewielka dawke dymu. To SIE MOZE PRZYDAC! I potem zbadac dorosle okazy i stwierdzic roznice - top ejst ciekawe.

2) A Ty chcesz poprostu zmutowac pajaka. Co tez moze byc ciekawe. Niewiadomo czy zwierze sie tym nie zatruje.

3) JESTEM PEWNIEN ze juz ktos robil takie badania, np. za granica. To jest bankowe. Moze poprostu warto poszukac i poczytac zamiast dzialas na slepo?

PS: wiem ze i tak bedziesz ja powiekszal, bo to jest "ciekawsze" niz dym.
Pozdrawiam.
PSS: I jestem barrrdzo ciekawy wynikow!

Robson
30-03-2013, 18:54
powiedz ile ześza to zapłacił to sie pośmieje :P

zaplacilem mniej niz$40, moglem przez neta za 29.99 ale + przesylka, zanim by doszlo itp. to ten sam hooooj


zeby nie było ze zły chłopak ze mnie :]
nie no co ty:-P


masz adresik ... www.i-s.pl - jestem tam bodem i kazdy tight jaki kupujesz pochodzi z tamtąd :P :P:P:P:P:P:P:P
nie mysle, ze stamtad pochodzi ten tight...ja go kupilem w usa, a to chyba jest polskie forum ?

ps: jak sie postarasz to mozesz go za darmo dostać :P
tzn.? jestem, zainteresowany, bo mi bedzie potrzebne jeszcze z 2 pudelka, bo mi sie jedno konczy, a chce pociagnac do konca wakacji :-)


ps2: jakbyś znał sie na węrzach i jaszczurkach to moze ( naprawde moze bo nie wiem czy wyjdzie ) załawił bym ci moda :P:P:P:P:P:P
nie znam sie za bardzo...ale jezeli chcesz moge tam zostac, sprobuj zalatwic :)


zaraz napisze na gg to obgadamy sprawe :-)

Baku
30-03-2013, 18:57
widze ze nie tylko ja ie sypiam :P:P

Robson
30-03-2013, 18:59
ej baku napisz do mnie na gg bo ja nie wiem jaki jest tqwoj, nie podales w profilu :-P

Baku
30-03-2013, 19:00
to jakaś tania cena za tighta 40 złotych ... w stanach to kosztuje więcej !!

na tym forum jest bardzo kozystny system partnerski a zdobyte punkty wymieniasz na odzywki - wystarczy ze jesteś aktywny i juz je dostajesz :P

Robson
30-03-2013, 19:03
mowie ze $40 !!!!! hehehe, mowie ci napisz do mnie na gg :-/

42d3e78f26a4b20d412==