PDA

Zobacz pełną wersję : MODERATORZY (czy kto inny, kto tu rządzi)!!!



snake_pyton
27-03-2013, 11:48
Zdecydowanie za często pojawiają tu się banalne posty. Może nad tematami dać duży czerwony napis "przeczytaj to zanim zadasz pytanie" czy coś w tym stylu z linkiem do faq, bo tego
"Przeczytaj koniecznie przed napisaniem wiadomości Podstawowe wskazówki oraz zasady na forum"
to nie widać za dobrze. Niektórzy to chyba nawet nie nie wiedzą co to faq, a jak ich zjechać to się zaraz znajdują tacy obrońcy uciśnionych leniów (a to jeszcze bardziej wkur***).

P.S. Sorka że ja zaśmiecam forum ale e-mail mi siadł.

Atrax Robustus
27-03-2013, 12:03
Czemu by nie.. :)
Chociaz takie posty sa i tak kasowane...

chrzanu
27-03-2013, 12:04
Popieram cię snake_pyton w 100%. Kiedy ja zaczynałem swoją historie z terrarystyką to czytałem po 10 razy opis danego gatunku i po 10 razy FAQ. A teraz ?? Nikt nie czyta tylko jak ma problem to pisze bez sensu i 80% postów na forum to rzeczy które są w opisach,FAQ, i archiwum.

Atrax Robustus
27-03-2013, 12:07
Tak, jak ktos nie czyta to jego problem. Ja robie swoje i kasuje. W razie czego, wszelkie pretensje do mnie i do mordy.
Jakis porzadek tu musi byc, wiec zastrzegamy sobie kasowanie takich postow bez ostrzezenia.

Atrax Robustus
27-03-2013, 12:16
Wlasciwie to najlepiej juz teraz zakonczyc ten watek. Tez jestem za bardziej opisowym linkiem. np.: "Kliknij zanim zadasz pytanie".

W wiekszosci przypadkow nie bylo tu tak, ze ktos nie wiedzial, co to jest FAQ, ale np. "Czytalem FAQ, ale wole wiedziec od was..." lub tez nie czytal z lenistwa.
Co do obroncow ucisnionych, to niech sobie beda, tylko ciekawe, czy za 2 lata beda tu jeszcze siedziec i pisac kolejne wiadomosci w stylu: "tak, to wylinka...nie przejmuj sie".
Szczerze mowiac chcialem sprawdzic, co sie stanie, jak przez 2 dni nie bede usuwal tematow na forum i jak tu wszedlem, to czesc watkow wygladala jak chat.. albo jeszcze cos innego...

morda
27-03-2013, 13:01
Głównie lenistwo. Często jest tak, że jest idiotyczny temat z napisem: "proszę nie kasujecie tego, bo chcę to usłyszeć od was".
Odpowiedzi na 99% banalnych pytań było pełno - wystarczy tylko poszukać.

42d3e78f26a4b20d412==