PDA

Zobacz pełną wersję : B. Vagans



kcpzpr
28-03-2013, 15:36
Mam pytanko do właścicieli Vagansów. Mam samice zdaje mi sie kolo 7 wylinki, żywotna , srednio agresywna, ale diabelnie szybki mały cwaniak:) Problem jest taki że zapierdziela po szybkach terra jak głupia. wczoraj w nocy jakims cudem wlazła do czesci terra zamieszkanej przez Rosee(L 10/11), rano znalazłem ja ukryta koło kryjówki Rosea`y( jak to sie kurde odmienia??????). Jak podrosnie to przestanie sie bawic w wspinaczke? to mój pierwszy Vagans i nie chce zeby skonczyl jako przekąska albo plama. A czesci terra sa przedielone i ciagle zachodze któredy przelazł? z góry dzieki!!!!!!!

msk
28-03-2013, 15:54
kcpzpr wrote:
A czesci terra sa przedielone i ciagle zachodze któredy przelazł?

Moze gory nie przykryles?
Moze w takim razie nie sa przedzielone, skoro przechodzi?
Moze skad my to mamy wiedziec, skoro Twojego set'n'setting nie widzimy?
Czemu tylko wlasciciel vagansa moze Ci odpowiedziec na to pytanie?
Skad mamy wiedziec, czy jak podrosnie to jej przestanie?

A tak reasumujac to mi gacie opadly i brakuje az konceptu, zeby bez zlosliwosci odniesc sie do Twojego problemu.

Tony_666
28-03-2013, 15:54
Napewno jak będzie duży to pajączkowi sie to troche znudzi bo będzie zaciężki na chodzenie po ścianach terrarium. Ale to nie oznacza że wtedy to na 100% sie zmieni :)Ale za to przynajmniej nie bedzie miał wycieczek do rosea'y :),bedzie już za duży, żeby przedostać sie jakimikolwiek szczelinami w terrarium . Pozdrawiam

Mefisto
28-03-2013, 22:52
To zależy od wielkości szczelin. :>

tomash_k
28-03-2013, 23:24
Mowisz że twoj vagans jest L7... A czym przedzieliłeś terrarium?? Bo pająk L7 jest na tyle duży że raczej nie przeciśnie sie przez szczeline w 'przedzieleniu'. Hmmmm...a może podkopuje się pod tym 'przedzieleniem'... Zależy jak ono jest wykonane...

morda
29-03-2013, 00:32
Terrarium musi być dobrze zabezpieczone. Tu widocznie był szpary i pająk uciekł.
Vaganse sa porąbane - zawsze im odbija.

smash
29-03-2013, 05:39
co do tych wspinaczek, to u swojego vagansa zauwazylem ze wspina sie on na szyby tylko wtedy gdy podloze jest zbyt wilgotne.

kcpzpr
29-03-2013, 09:02
Jak Ci konceptu brakuje msk to nie odpisuj!!!!!!!!!!!!!Nie kazdy zna sie na wszystkim Panie wszystko-wiedzacy!!! Poza tym nie jestem debilem i góre przykrylem tak ze nie ma prawa przechodzic. Jak miales tudny dzien albo Cie z samego rana jakis pająk uciął to nie wyżywaj sie na ludziach! OK??????????

kcpzpr
29-03-2013, 09:04
Spróbuje cos pokombinowac z ta wilgotnością dzieki!

rastafaq
29-03-2013, 10:43
jak nie jestes debilem to dlaczego dziwi Cie ktoredy przeszedl zamiast najzwyczajniej w swiecie sprawdzic, zapewne szybciej dojdziesz do tego sam niz dowiesz sie od kogos z forum i dlaczego dziwi Cie ze pajak chodzi po scianie ?? moze mu narysuj droge po ktorej ma sie poruszac, jakies rondo, male skrzyzowanko nie zapomnij o znakach.

mich
29-03-2013, 13:45
B. Vagans ma gruczoł zwany "teleponus", ktróry został wykształcony ok mln lat temu gdy zapotrzebowanie na szybki transport było bardzo duże. Używa go niezmiernie żadko, udokumentowano do tej pory 2 przypadki telportacji. Gruczoł wydziela substancję która rozkłada pająka na pojedyńcze atomy, które następnie za pomocą pola magnetycznego ziemii są błyskawicznie przenoszone nawet na odległość kilkuset kilometrów, by tam ulec syntezie bionicznej. Proces ten przebiega samoczynnie i pająk nie ma wpływu na jego przebieg, jednak wcześniej może ustalić miejsce docelowe ustawiając się pod odpowiednim kontem do południka. O odległości decyduje ilość wydzielonej przez gruczoł teleponus substancji.

(Informacje zaczerpnięte z książki "Fenomen Vagansów" R. West'a)

A więc prawdopodobne jest iż twój pająk poprostu się teleportował.

msk
29-03-2013, 14:38
rastafaq kocham cie :)

kcpzpr
30-03-2013, 11:10
Próbowalem, olewa znaki i wymusza pierwszeństwo

kcpzpr
30-03-2013, 12:33
co wy chlopaki????????? moze faktycznie malo jasno sie wyrazilem , ale poczatkujacy k***a jestem to nie musicie sie tak zbijac od razu, a szpara jest, sam sobie ja zrobił cwaniaczek

rastafaq
30-03-2013, 15:12
no i po problemie ;)

42d3e78f26a4b20d412==