PDA

Zobacz pełną wersję : .....:::::PREPARAT NA ROZTOCZA:::::.....



luz_jacek
27-04-2014, 03:36
http://www.gekon.lublin.pl/test/kat.php?id=41

Czy ten preparat faktycznie jest skuteczny??
Musze byś zdecydowany bo cena naprawdę odstrasza
(chodzi mi o "reptile protect")

luz_jacek
27-04-2014, 03:50
Aha. i jak ktoś wie coś więcej o tym to niech się wypowie na ten temat np. na ile wystarcza.

kymon
27-04-2014, 09:20
Witam,
Mnie osobiście wydaje się, że to jest preparat nie "na roztocza" tylko "przeciw roztoczom", przeczytaj dokładnie bo przecież różnica jest zasadnicza.


Pzdr.

daf
27-04-2014, 09:42
Lepiej kup płytkę GLOBOL w ogrodniczym. Zawijasz w ręcznik toaletowy i kładziesz do terra na 1-2 dni, w tym czasie nie można podawać wody ani spryskiwać(jeśli chodzi o węża). U jaszczurek nie radzę stosować. W pokoju w ktorym będzie stosowane nie mogą przebywac pokarmy ani zadne owady.

luz_jacek
27-04-2014, 12:36
Nie mam zamiaru tego prubowć.
A jeśli chodzi o ten preparat to miałem na myśli "przeciw roztoczą" ale tak jakoś się nie zastanowiłem co piszę (tj w pośpiechu).
Roztocza mam i zamierzam kupić najpierw preparat na roztocza żeby je wytępić a potem używać tego preparatu przeciw roztoczom (zapobiegawczo) bo już raz udało mi się je wytępić ale powruciły :(

Gekon
28-04-2014, 15:10
Co do pytań preparat wg. mnie faktycznie działa. Sprzedajemy go spore ilości i jak dotąd nie miaeliśmy sygnałów iż coś jest nie tak. Dlatego teź polecam z czystym sumieniem

kymon
29-04-2014, 01:22
Witam,
Moim zdaniem najlepszym preparatem jest "iwermektyna" (nie jestem pewien czy dobrze napisałem). Można ją stosować nawet jeśli gady przebywają w terra. Naprawdę polecam.

Pzdr.

42d3e78f26a4b20d412==