PDA

Zobacz pełną wersję : Terra czy to dobry pomysl???



Pitrek
27-04-2014, 09:39
WItam moja zbozowka wielkosci ok 90 cm(osiemdziesiat pare) siedz taraz w terrariu o wymiarze 70/35/30(dłu/wys/szer) A zmieniam teraz szawki i mam szawke ktora jest 90/40/60 i zanstaniaia sie czy moge ja przerobic na terrarium czy sa jakies przeciwskazania.Poco mam ja wysrzucic jak moge cos znia zrobic .Myslalem ze sprzodu dam szybe (jakiej grubosci powinna byc czy taka z okien wystarczy czy grubsza) wytne dziory z boku i zgory i powinno byc ok wyglondalo by jak medel .A bylo by terarium.Powiedzcie czy to dobry pomysl a jak tak co bym musial zrobic zeby przystosowac to do bycia terariem.A jak nie to dalczego.

OlekL
27-04-2014, 09:51
Dobry pomysł - z przodu prowadnice, dwie szybki wentylacja bokdół -góra , tylko trzeba odpowiednio zabezpieczyć jakimś lakierem bezpieczne sa chyba poliuretanowe ( jakoś tak :P ) wodne firmy Dulux

Dambala
27-04-2014, 09:57
Szafka idealna na terra ;) Szyba powinna być grubości conajmniej 4 mm ;) I odpowiednio zabezpiecz tą szafke. Masz wiele możliwości:
- spód wyłozyć kafelkami albo wyciętą szybą okienną ;) Boczne ścianki obklejone czymś i jest super
- możesz całe wnętrze polakierować conajmniej 2 warstwami lakieru nie toksycznego i też jest dobrze.
Najlepszy sposób pierwszy ;)

42d3e78f26a4b20d412==