PDA

Zobacz pełną wersję : UGRYZIE...!!!



BooYaKa
12-05-2013, 13:19
Interesuje mnie jedno...Co robicie jak ugryzie Was pająk.Czy wbija kły w skórę i nie puszcza,czy tylko kąsa i ucieka.Przecież jest taki odruch, ze jakbyście mieli kły wbite w skórę,to byście zaczęli machać ręką i się drzeć.Co wtedy z pająkiem?Jak jest duży i strzepiecie go z ręki to ucieknie,a Wy,przestraszeni nie zdążycie go złapać.Ciekawi mnie to...

Atrax Robustus
12-05-2013, 13:27
Znam i takie i takie przypadki.
W jednym z nich, gostek zostal ukaszony szybka seria przez lividum, a w innym kogos zaatakowala ornata i wbila mu zeby gleboko w dlon i musial ja strzepnac.


W kazdym razie, strzepniety z reki pajak ma minimalne szanse na przezycie.

Deto
12-05-2013, 13:30
Niestety w takim przypadku o ucieczce pająka rzadko jest mowa bo taki strzępniety z ręki pająk najczęsciej spada z pewnej wysokości a potem ma spotkanie z glebą :( Ja bym chyba wolał żeby mi uciekł (bo pewnie i tak bym go znalazł po pewnym czasie) niż żeby się zabił lub bardzo dotkliwie potłukł :(

A o samych wrażeniach podczas ugryzienia dużo nie wiem bo całe szczęście, jeszcze mi sie to nie zdarzyło.

Pozdrawiam. Deto

PLU
12-05-2013, 13:40
Mi się też nie zdarzyło i nie zdaży
ponieważ cholernie ostrożnie
postępuje z pająkami (nawet z kędziorem)
po prostu nie chciałbym być w takiej
sytuacji i nikomu nie życze



@@@@@@@@
$!!!!Pozdro!!!!$
$!!!!!!PLU!!!!!!$
@@@@@@@@

MuDvAyne
12-05-2013, 14:15
czy ci sie nie zdazy to nie mozesz byc tego pewnym bo to nie ty wybierasz czy ugryzc czy nie tylko pajak

Musa
12-05-2013, 14:54
A ja w wzwiazku z tym tematem mam pytanie: kogo zaatakowal skorpion cesarski i jakie to uczycie?
Ostatnio chcialem sprawdzic na sobie i sprowokowac ,ale to by znaczylo draznienie i stresowanie zwierzatka , wiec sobie odposcilem .
Dlatego niech ktos sie podzieli wiedza jak to boli i jakie to uczcucie. Tylko nie pisac ,ze jak by mnie pszczola ukula ,bo nidgy mnie pszczola nie ukula (za to osa juz 3 razy). Pozatym jeszcze nie widzialem 20cm pszczolek:).

Pozdrawiam!

Mefisto
12-05-2013, 15:11
Spytaj kolegę R. ;)

Nie polecam próbowania "jak to jest". Chyba nie chcesz, żeby się okazało, ze jesteś uczulony na jad?

Jaxter
12-05-2013, 15:12
Poczekaj na wypowiedz Rammstaina . On kilkakrotnie sprawdzał na sobie jad skorpiona cesarskiego....

msk
12-05-2013, 16:37
O tak. Rammstein lubi testowac na sobie rozne substacje...

pac
12-05-2013, 17:44
jesli nie doprowadzi do sytuacji, w ktorej pajak moze go uwalic tzn. jesli nie bedzie wkladal rak do terra to raczej moze byc pewnym.. i to on wybierze czy dac szanse pajakowi do ukaszenia czy nie.. pomysl troche..

Hajdi
12-05-2013, 18:12
oj lubi lubi.
chcial nam ostatnio pokazac jak kasi geniculata.
a nawet pobierac za to oplaty :P

xeper
13-05-2013, 02:05
znacie chociaż jeden przypadek, żeby kędzior ugryzł?? bo ja sądze, że chbya takiego jeszcze nie bylo hehe

Diabolo
13-05-2013, 03:30
xeper: znam, baba w zoologicznym byla uwalona przez kedziorka ;] zreszt amoj tez przez jakis czas wykazywal agresje ;]

Musa
13-05-2013, 15:20
hehe ,widze ze ten Rammstein to spoko gosciu:-)(nawet ksywke ma fajna). doskonale go rozumiem ,bo tez chetnie bym sprobowal na sobie "mozliwosci" podopiecznych ,tylko jakos tak zal mi sie robi jak mam je denerwowac i nie pokoic.

pozdrowka dla wszystkich!

Marian667
14-05-2013, 06:47
Co do kedziora to moj probowal mnie urabac pare razy, nie udalo mu sie to, a teraz sie uspokoil.

Deto
14-05-2013, 11:35
Moj mnie nie ugryzl, ale jest do tego zdolny bo to nie kedzior tylko bandzior jest :]
Moze kiedys nagram go jakas kamerka bo znajomi mi nie wierzyli poki tego nie zobaczyli, to istny murinus :]

Xsellos
15-05-2013, 10:29
:) Mnie trzepnoł skorpion kolegi bardziej boli od pszczoły czy osy no i fajna dziurka zostaje :)

42d3e78f26a4b20d412==