PDA

Zobacz pełną wersję : Jak sądzicie.....



xeper
19-05-2013, 00:34
Mam Smithi L7 i przeniosłem go do terra, zanim przeszzedł wylinkę......... wczoraj właśnie ją przeszedł, ma kryjówkę zrobiona z małej doniczki, ale wylinkę przeszedł na rogu terra, robią sobie taki okrąg z pajęczyny, ogólnie przesiaduje tam bardzo cześto i dlugo, gdy idzie się przejść to potem wraca na róg..... jak sądzicie, wg niego to jest kryjówka"gniado", bo nie jest wykopane, tylko na powierzchni, moze poprostu pająk dobrze się tam czuje :) W moim profilu jest fotka, na której widać ten narożnik :)

xeper
19-05-2013, 00:35
sorki, na fotce nie wdiać więc kliknijcie Tutaj (http://www.download.solitary.prv.pl/docl7.jpg)

mongothealien
19-05-2013, 01:08
po pierwsze:
gratuluję umieszczenia kolosalnej foty na kijowym serwerze....

po drugie:
pająk siedzi i linieje gdzie mu wygodnie, np mój kedzior olał kokos i przeszedł 7 wylinkę za nim, w rogu terra.
od 8 wylinki siedzi w dziurze wygrzebanej pod mchem i właśnie przygotowuje się do L10.
kokosik wyrzuciłem bo pająk wogóle się nim nie interesował - nie martw się - wszystko jest OK.

mongo
PS. od slipknota wolę sepulturę ;-)

BOOBO
19-05-2013, 01:09
mój kedzior tez cały czas siedzi pod mchem

morda
19-05-2013, 02:07
W czym problem? Ja nie wiem jak pająk uważa. Siedzi na widoku - powninieneś się cieszyć.

rastafaq
19-05-2013, 04:35
wydaje mi sie ze wedlug niego wcale nie jest to doniczka, zapewne "mysli" iz jest to super luksusowa grota wykonana specjalnie dla niego i troszke sie obawia ze jak bedzie tam caly czas siedzial to przyjdzie mu za duzy rachunek, dlatego czasem sobie wychodzi, wychodzi tez dlatego bo mu nie wstawiles telewizora i nie moze ogladac euro 2004 wiec moze u sasiada przez okno by cos zobaczyl, jednak zrezygnowany, gdyz nic ciekaweko nie ujrzal wraca to swojego apartamentu i wszystko ma w d***, nawet super drogi czynsz i brak telewizora.

boss
29-05-2013, 03:33
Bo mu tam pasuje siedziećio siedzi

42d3e78f26a4b20d412==