PDA

Zobacz pełną wersję : Kiedy karmić



Wax
19-05-2013, 09:46
Mój pająk właśnie przeszedł pierwszą wylinke. Po ilu dniach zacząć go karmić?

kwachers
19-05-2013, 09:49
jak mój przeszedł wylinke dałem mu połowe pinki po 3 dniach od wylinki, ale wzioł sie za nia dzień póżniej

wino
19-05-2013, 10:11
polecam [url=http://terrarium.com.pl/forum/faq/ptaszniki.php]FAQ

najlepiej dac po upływie 7 dni zalezy tez po której pajak jest wylince (czym starszy tym puzniej ) czeba czekac az ztwardnieje

wino
19-05-2013, 10:13
[url=http://terrarium.com.pl/forum/faq/ptaszniki.php]FAQ[url]<---<tu wejdz

wino
19-05-2013, 10:14
FAQ (http://terrarium.com.pl/forum/faq/ptaszniki.php)<---<tu masz wejsc

wino
19-05-2013, 10:15
sorki za smietnik ale niemogłem zrobic przekerowania do FAQ
cos mi sie myliło

rastafaq
19-05-2013, 11:10
prponuje ban dla kazdego kto zapyta kiedy karmic, palec do budki......

chrzanu
19-05-2013, 11:59
Popieram cię rastafaq w 100%, od długiego czasu co drugi post jest:
1) kiedy karmić po wylince
2) kiedy wylinka
3) nie widze mojego pająka od pół godziny, zakopał się??
4) idt

P.S. POCZYTAJCIE SOBIE MOŻE LUDZIE TAK Z ŁASKI SWOJEJ FAQ, ARCHIWUM, OPIS PTASZNIKA KTÓREGO MACIE, A NIE ZAŚMIECAJCIE FORUM !

Masa
19-05-2013, 13:35
Rastafaqu kiedy karmic??>>:D:D:D ...fakt robi sie to nudne..popieram Cie;)

popekjr
19-05-2013, 13:38
nie popieram was. literatura bywa rozna i czasami niedokladna. forum jest po to by ci ktorzy maja jakies watpliwosci mogli pytac o wszystko i oczekiwac od wszystkich odpowiedzi. a to forum i tak nie jest az tak oblegany zeby cokolwiek mozna bylo zasmiecac.
PS. mysle ze mozesz dac mu jedzonko po 4-5 dniach

kwachers
19-05-2013, 14:08
a może ktoś jest nowy na tej stronce ?? otym nie pomyślicie wszystkim od razu ban, a wy na poczatku nie mieliście pytań ??? znaliście wszystkie zasady forum ?? Wax być może jest nowa osobą na formu nie miejcie do niego pretensji on tylko zadał pytanie i oczekuje odpowiedzi a nie komentarzy.

majes
19-05-2013, 14:11
czasem w archiwum i faq sa niepelne, niewystarczajace odpowiedzi.Rozumiem jesli ktos ma bardzo indywidualny przypadek ale takie rzeczy jak te sa takie same dla wszystkich(nie je, zakopal sie, kiedy wylinka).Moze warto troszke pogrzebac w archiwum i dopiero wtedy pisac????????

mich
19-05-2013, 14:43
IHMO odnosnik do FAQ jest malo widoczny, ten czerwony napis nad forum tez :P Odnosnik powinien sie znajdowac tez na stronie glownej obok linkow do Forum, Opisy gatunkow itp...

Robin
19-05-2013, 14:45
Zgadzam się z kwachersem. Przyznam, że denerwującym jest czytanie tego samego pytania po raz "enty". Ale sam na początku pytałem o wylinki i też zdziwiło mnie jak niezdrowe emocje to wywołało. Trochę wyrozumiałości, nikt uczonym się nie urodził. Chce się Wam komentować? Jeśli nie chcesz pomóc, to po co masz pisać te pierdoły? Jak dla mnie to to jest właśnie zaśmiecanie forum, bo nic nie wnosi do tematu, pytający jest zniesmaczony a do wątku w którym mogłaby być jedna odpowiedź, "dokleja" się kilkanaście bezsensownych odpowiedzi. Nowi użytkownicy i tak będą o takie podstawowe rzeczy pytać. Ban na dzień dobry? Róbcie tak a niedługo będzie tutaj niezłe kółko wzajemnej adoracji.

Pozdrawiam
Robin

Wax
19-05-2013, 14:55
Rastafaq a może dla Ciebie bana za odpowiedź nie związaną z tematem. W FAQ jest tylko co ile a nie po jakim czasie karmić. Mam pająka od niedawna i chce wiedzieć coś na jego temat i forum chyba właśnie do tego służy. Jeśli zrobiłem coś nie tak to może najpierw ostrzeżenie a nie od razu ban.

chrzanu
19-05-2013, 15:03
Gdybyś tak popekjr spojrzał troche to co drugi post jest o tym. I chce ci się każdemu po kolei odpowiadać na nie ? Bo mi nie i sądze że rastafaq też nie.

42d3e78f26a4b20d412==