PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z B.Albopilosum L1 :(



Malff
28-05-2013, 06:09
Witam. To moj pierwszy pajak i w ogole pierwsze spotkanie z terrarystyka.
Mam taki problem: moj pajak nie chce jesc. Na poczatku wszystko bylo wporzadlu, jadl wszystkie pinki (polowki) i muszki owocowe ktore mu podawalem (nie zawsze do konca :)), ale teraz od jakichs juz 9 dni nic nie je :( Myslalem ze bedzie mial wylinke, bo na moje oko to zrobil zdecydowanie wiecej pajeczyny i chyba troszke odwlok mu sciemnial (ale jest duze prawdopodobienstwo ze sie moge mylic) ale gadalem z gosciem od ktorego go kupilem i powiedzial ze wylinka to raczej nie jest bo jest za wczesnie. Moze jest mu za zimno? Trzymam go w pokoju w temp. pokojowej a sami wiecie jaka jest pogoda za oknem ostatnio...
Aha trzymam go w pojemniczku po kliszy.
Pomozcie mi, prosze

WojtasWroc
28-05-2013, 06:12
na 100% wylinka
poczekaj jeszcze
niekoniecznie musi liniec po 9 dniach glodowki
moze glodowac i 2-3 tyg i dopiero wyliniec

Atrax Robustus
28-05-2013, 06:13
Polecam Ci na sam poczatek przeczytac FAQ. Tam masz wszystkie wyjasnienia. A o pajaka sie nie martw, bo nic mu nie jest. Pewnie wkrotce wylinieje.

Hajdi
28-05-2013, 06:13
nie przejmuj sie tak.
to nic zlego ze nie je.
bedzie mial wylinke ;)

TheMetal
28-05-2013, 06:14
Po prostu najadł sie i nie chce wicej (zastanów sie na logikę jak jesteś najedzony to jesz dalej ? no właśnie :)) , codo wyl to różni może byc jeżeli faktycznie robi więcej sieci i wyraźniejpociemniał to może być to wyl. A swoją drogą to obowiązkowo przeczytaj faq ( http://terrarium.com.pl/forum/faq/ptaszniki.php ) pomoże w większości problemów początkującego, no i witamy wśród terrarystów.

Malff
28-05-2013, 06:19
Myslalem tez ze moze to byc spowodowane tym ze jak nawalzalem mu torf to troszke mi sie tej wody przelalo... Ale to chyba nie od tego.
Mowicie ze wylinka? Cieszylbym sie, ale przeciez sprzedawca mowil ze to moze byc troche za wczesnie jeszcze na nia. Jak czesto takie male linieje?
No wiecie, ja akurat zanim kupilem pajaka przeczytalem wszelkie faq i w ogole wszystkie chyba mozliwe opisy tego gatunku dostepne w polskim necie :-)
Dziekuje za rady i jestem zaskoczony szybkoscia odpowiedzi :>

pikpok
28-05-2013, 06:30
małe pajączki tak od 3 tygodni do 3 miesięcy

WojtasWroc
28-05-2013, 06:56
pajaczki nie jedza jak ludzie :)
moze nie jeść i kilka miesiecy
np moja rosea nie je od początku kweitnia :) i sie nie martwie

rastafaq
28-05-2013, 07:02
Sprzedawca moze sobie mówic.Jak Ci eksperty mowia to znaczy, ze tak jest :)
Nie oczekuj tez, ze pająk wielkosci glowki od zapałki bedzie jadł bez liku.

marco_tbg
28-05-2013, 07:09
Mój kędzior kiedy liniał z L1 do L2 przez osiem dni nic nie jadł, a 9 dnia kiedy wlaśnie go sobie obserwowałem w samo południe zrzucił skórę

tachor
28-05-2013, 09:14
nio ja tez mam ten problem tylko moj nie produkuje sieci :/

waldekSS
28-05-2013, 12:57
ale problemy...........poczekaj troche z pewnością to jest welinka
Ps.czytajcie FAQ ze zrozumieniam!!!

42d3e78f26a4b20d412==