PDA

Zobacz pełną wersję : :(



LUKa_
29-05-2013, 17:29
pytanie jak dlugo brachypelma albopilosum moze przechodzic 2 wylinke bo moj od 4 i pol godziny, problme w tym ze po tym czasie jest na nogach a odwlok nadal ma stary zrzucial tylko nogi :(

Hajdi
29-05-2013, 17:33
takie mlode pajaki z reguly przechodza szybko wylinke.
co z tym odwlokiem.opisz dokladniej ,czy zostal skrawek wylinki na odwloku czy wogole wylinka na odwloku nie pekla??

LUKa_
29-05-2013, 17:44
no wiec tak wyglada na to ze wylinka na odwloku nie pekla zastanawima sie jadnak jak to mozliwe skoro zrzucil nogi no ale mowie na co mi to wyglada narazie nie chec mu przeszkadzac bo wyciagnol bym to co zrzucil zeby zobaczyc czy jest tam odwlok, do tego siadl (nogi ma podkurczone a to zly znak) w jednym miesjcu i sie nie rusza. Cos czuje ze bede mial nowe doswiadczenie tym razem nie mile, pozatym nie wiem dlaczego tak sie moglo stac wilgotnosc i temp w normie ...

LUKa_
30-05-2013, 01:23
No wiec pajaczek zyje, na wylince odwloka nie widze co dziwne moze sie poprostu oderwal i znajde go jak zacznie plesniec ;/ no nic najwazniejsze ze z pajaczkiem wszystko okej .

Jimbo
30-05-2013, 05:10
Może ci się wydaje, że nie zrzucił z odwłoka, bo po wylince ta część z odwłoka jest przeważnie zwinięta. A ciągnie za sobą wylinkę, czy jak ? Jeśli nie, to prawdopodobnie wszystko jest ok. A tym, że się kuli i robi różne dziwne pozy, to się nie przejmuj, to normalne po wylince. Musi dojść do siebie.

GALN
30-05-2013, 05:57
LUKa_ na następny raz nie martw się zawczasu to szkodzi urodzie hihihi ,co do czasu w jakim pajaki przechodzą wylinki nie jest powiedziane że małe przechodzą je szybciej poprostu to zależy to od pająka.Dla porównania cambridgei 8 wyl przechodziła mi koło 30 min a albopilosum 3 wyl prawie 24 godziny.Jak widzę że pająk zaczyna przechodzić wylinkę np rano to zostawiam go do następnego dnia w spokoju potem można się zacząć martwic ale nie trzeba :)

rastafaq
30-05-2013, 09:16
Skoro pajak jest L2 to skorka z odwłoka jest bardzo mala i cienka, dlatego jej mogles nie zauwazyc, ja tez sie na poczatku dziwilem co sie z nia dzieje.

Piotrw126
03-06-2013, 16:34
Vagans 4-5 yul ...... caly wylinial oprucz odwloka......wyglądal jak po wylince nawed odwlok\k wyjolem wylinek ..... patrze jaka pleć a tu nie ma odwloka.......więc .... podnioslem wilgotnoć... moze spotkam się z krytyką ale popryskalem odwok... 12-24h mze puzniej zrzucil odwlok.... :D:D::DD:D::DD:D:D:

Gufi
04-06-2013, 02:47
Mój kedziorek L1 tez miał odwłok w wylince wszystko żzucił oprócz odwłoka.....zwięksyłem mu wilgtność i na drugi dzień był już taki jak inne :)

42d3e78f26a4b20d412==