PDA

Zobacz pełną wersję : Przeboje z Blondi...



Death
30-05-2013, 00:56
Moja T. Blondi L4 całą noc łaziła po pudełku i bardzo ją interesowały otworki w pokrywce, tak bardzo, że zaczęła je podgryzać i powiększać. Teraz siedzi na pokrywce i nie mam nawet jak jej żarcia dać bo boję się, że mi zwieje. Do czego mam ją dać, by nie przegryzła pudełka a zarazem jak wejdzie na pokrywkę nie spadła i nie zrobiła sobie czegoś?

TheMetal
30-05-2013, 03:31
Spadaniem ze ścianek raczej się nie martw moja blondi ma taki rytuał jak jest wieczór (ciemno ale jeszcze lampka świeci) zaczyna usilnie łazić po ścianach i wleźć na sufit trwa to zwykle 1,5-2h przy czym przy każdej próbie spada kiedy już udaje sie jej wejść to siedzie "do góry nogami" góra 5 minut i wraca do kokosa - wygląda to prześmieszni szczególnie któryś dzień z rzędu ;]
Co do poszerzania otwrów wentylacyjnych to juz sprawa ma sie gorzej zdaje się, że ta pająki mają taki brzydkm że jak juz przy czyms zaczna "dłubać" to nie popuszczą - zostaje Ci wsadzenie jej do fauna boxa (jeżeli była w jakimś pojemniku po sałtce) jeżeli jest w nim i kratki gryzie to tylko małe terra z wentylacją z blachy perforowanej ew kaganiec ;]

Death
30-05-2013, 03:57
Ona siedzi do góry nogami do tej pory...to już kilka godzin... A na fauna boxa wydaje mi się, że jest jeszcze za mała... :-/

Death
30-05-2013, 04:14
W dodatku teraz zauważylam, że w miejscu gdzie wyczesuje włoski pojawiła się czerwona plamka, co to jest? :(

SPeCTeR
30-05-2013, 04:36
Miejsce po wyczesanych wloskach ;> Kazdy pajak (wyczesujacy) tak ma, tylko kolory tych plamek sie roznia. Nie martw sie, to normalne :>

Death
30-05-2013, 04:51
Ufff.. ulżyło mi :)

pac
30-05-2013, 05:05
w "miejscu gdzie wyczesuje wloski" z reguly zostaje "miejsce po wyczesanych wloskach".. ludzie zaczynacie zadawac coraz bardziej inteligentne pytania.. gratulacje..

Death
30-05-2013, 05:41
Za to ludzie tacy, jak Ty zamiast pomóc, to łapią za slówka i dowalają... Na tym polega ta Twoja "inteligencja"?

GALN
30-05-2013, 06:07
Death weś przenieś pająka do jakiegoś pojemnika z pleksi znajdziesz takie w sklepach z artykułami kuchennymi.Mi genikulata nonstop wygryzała pudełka teraz nie ma szans :)

rastafaq
30-05-2013, 09:11
L 4 jest juz dobra do terrarium, ja swoja tej wielkosci wsadzilem i merdała ogonkiem z tego powodu :)Teraz jest juz L 6 i musze wieksze terra jej kupić.

popekjr
30-05-2013, 12:20
maly faunabox wydaje mi sie dobrym pomyslem. poprostu wsyp tam troche kamieni na dno potem torf, to dla obnizenia pojemnika aby nic sobie nie zrobila spadajac, i to mysle ze powinno wystarczyc.
moja emilka tez spada codziennie a ma juz 5cm. i nic jej sie nie dzieje. caly dzien potrafi w gornym rogu terra spedzic.
pac nie czepiaj sie ludzi, jesli ktos ma pytanie, nawet jesli tobie wydaje sie glupie to nie komentuj jesli nie udzielasz odpowiedzi. pytac mozna o wszystko, zadne pytanie nie jest glupie!!!!!!!!!

TheMetal
30-05-2013, 12:21
U mnie po 4 (aktualnie po 5) wyl siedziała w faunaboxie takim z 25/15 cm i spokojnie teraz sie do 6 szykuje i trza jej będzie juz pewnie takie szklane terrra 30/30 sprawić (albo odrazu docelowe 45/30). Spokojnie mozesz wiec ja do faunaboxa wpychać ;]

Death
30-05-2013, 15:18
Oka, serdeczne dzięki :)

Hercules
31-05-2013, 03:17
włóż topudełko w którym jest blondi do większego i otwórz pokrywkę nawet jeżeli zwieje to zatrzyma ja to drugie .albo postukaj lekko w wieczko to może sama zejdzie .

42d3e78f26a4b20d412==