PDA

Zobacz pełną wersję : C.Crawshayi- Co dalej??



Masa
07-06-2013, 16:20
Problem jest nastepujacy:> Wczoraj w nocy uciekl mi Crawshayi wyl 3/4..przez moje niedopatrzenie...przeszukalem caly pokoj i kuchnie,ktora jest obok...ani sladu...porozkladalem nawilzone torfem pajemniczki i tez nic....czy oprocz silnej wiary,ze pajaczek wroci moge cos jeszcze zrobic??
Czy ma szanse przezyc w domu?Wilgotnosc i temp. u mnie nie jest zbyt wysoka a w lazience nie mialby szans sie ukryc.... Co radzicie??Dzieki za odp..Dobrej nocy

tosik
07-06-2013, 16:34
uuuu szukaj w ubaniach przygaś światło i czekaj moze zobaczysz jak bedzie przebiegał bo w nocy powinien byc aktywny ale uważaj zeby nieugryzł bo ma dośc mocny jad :(;//////////

i`am
07-06-2013, 17:12
taki maluch raczej nie ma duzych szans na przezycie, i trudno go dosc bede znalezc.. na sufitach go raczej nie szukaj:P

awanti0
07-06-2013, 22:52
HMM co ci tu doradzić ??? aaa jóż wiem poszukaj a może go znajdziesz a potem sie zastanów jak temu w przyszłości zapobiec :-)

Mad_Death
08-06-2013, 01:02
jak Ci uciekł ?? bo też mam Crawshaja :P

Masa
08-06-2013, 01:09
Uciekl przez dziurke po raczce od najmnijejszego faunaboxa....byl od niej 3 razy wiekszy i dlatego nie przypuszczalem ze moze sie przecisnac przez taka szczelinke...na pozegananie Crawshayi zostawil mi dwie nitki pajeczyny na polce gdzie mam pajaki...ech ciagle sprawdzam kazdy zakamarek i nic...."zapadl sie pod ziemie"...jak to Crawshayi

Mad_Death
08-06-2013, 01:15
niemartw sie podobnie zwiał mi Gigas....przeszukałem wszystko i niestety nieznalazłem ani Gigasa ani jego zwłok....:)

Masa
08-06-2013, 02:13
No troszke sie zmartiwlem bo dlugo przymierzalem sie do kupna Citharishiusa i byl to moj ulubiony pajaczek....miejmy nadzieje,ze kiedys twoj Gigas i moj Crawshayi nie wyjda z szafki jak beda L11:)) ...jesli sie nie znajdzie a nie spisuje go jeszcze na straty to po wakacjach kupie sobie kolejnego...3m sie Mad_Death..Narka

morda
08-06-2013, 02:56
Ja mojego crawshayi trzymam w pojemniki na mocz. Jest po 4-5 wylince (jakoś tak). Uciekał mi kilka razy przy sprzątaniu ale zawsze od razu lądawał u siebie.

Taki maluch ma bardzo małe szanse na przeżycie. Coż... szczęścia życzę.

talullah
08-06-2013, 10:00
My dzisiaj dostaliśmy C.crawshai L5. Jest on w sam raz do pojemniczka na mocz. Dziwimy się, że Ty pajączka L 3/4 umieściłeś w faunaboxie. Dziś od razu po dostaniu naszego maluszka, przenieśliśmy go z pudełeczka po filmie, właśnie do pojemnika na mocz. przeprowadzka odbyła się bez żadnych problemów. Natomiast wczoraj przeprowadzaliśmy Heteroscodrę maculatę L5 do większego pojemnika i o mały włos nie dała nogi. Najedliśmy się strachu. Myślimy, że zdolności Crawshaja do ucieczki, to pryszcz, przy Heteroscodrze.
W & T - Talullah

morda
08-06-2013, 10:51
Dokładnie - crawshayi porzy szbkości Heteroscodry zachowuje się jak maluch przy BMW.

Mad_Death
08-06-2013, 14:59
Masa- no myslalem nad tym ze tu keidys w nocy mi wychodzi Gigas L11 i zonga mam :D ale spoko ... dzienki i tez sie Trzymaj~~
pozdrawiam

Awikularia
11-06-2013, 04:52
Ja wrocilam w niedziele, pozna noca, z weekendu. Weszlam do kuchni, zapalilam swiatlo i wyszlam. Nagle slysze, jak moj maz krzyczy: sluchaj, zwial jakis pajak, duzy, ciemny, nie wiesz, co by to moglo byc? No oczywiscie, ze wiem, moj staly uciekinier i przegryzacz, dorosly samiec H. hercules. Zwial pod lodowke, ale zostal wykurzony i zlapany. Przegryzl juz kilka pudelek, wiec wsadzilam go w koncu do fauna-boxu. Siedzi tam teraz obrazony, probuje przegryzc pokrywe, ale nic z tego :P.

Moze sie zdarzyc tak, ze twoj C. crawshayi po prostu kiedys wyjdzie - szczegolnie w nocy. Pojdziesz do lazienki, a on bedzie siedzial np. na srodku pokoju....

Masa
11-06-2013, 16:42
Dzieki wszystkim za odpowiedzi..dzis znowu przekopalem pol domu i nic..jak sie znajdzie to dam znac.3mcie sie cieplo..dobrej nocy

42d3e78f26a4b20d412==