PDA

Zobacz pełną wersję : nie żyje czy co??



farmer
29-06-2013, 06:17
mój pająk podwinął nogi i przestał się ruszać , na początku myślałem że zdech ale po poruszeniu wogóle nie reagował po pewnym czasie znowu zaczął tak jakby podwijać nogi. Co mu jest ?? jak mu pomuc?>? chodzi o hybryde vegansa z kędzierzawcem.
przed tygodniem jadł normalnie ma odpowiednie warunki wszystko jest tak jak byc powinno tyle że mu zaczeło coś odpier..... przestał się ruszać reagował haotycznie, dziś spostrzegłem na jego odwłoku jakieś brązowawe kropki. cały tydzień siedział w jednym miejscu dopiero wczoraj przeszedł w inne. dziś nie reaguje na żadne bodźce tylko że jak gpo przesunąłem to zaczął poruszać odnużami. nie wiem czy to były odruchy nerwowe czy co?? POMOCY

Tomek_Nie
29-06-2013, 06:34
mialem kiedyś vagansa który niechcacy spadl mi na ziemie i pekł mu odwłok ,ale rana po jaiś 3 tygodniach sie zasklepiła i pająk żył i właśnie tak mu czsami odbijało (dokłądnie te same objawy co u ciebie ) ,ale póżniej pszeszedł wylinke (oczywiście z sporym opóźnieniem ) i było dobrze . Także twój pająk może przeżyć ,różnie bywa ;-D Życze szybkiego powrotu do zdrowia ;-) A jeśli chodzi o te brazowe kropki to możliwe zę są to roztocza a z tym gorzej .

Tomek_Nie
29-06-2013, 06:37
ps: ja też myślałem że już po pajączku , i upewnij Się czy to nie roztocza

Atrax Robustus
29-06-2013, 10:19
A z wilgotnoscia wszystko ok?

rastafaq
29-06-2013, 12:13
Tak to może być z Hybrydami.

Hwarang
29-06-2013, 15:03
Tak to moze byc z kazdym pajaczkiem, wiec prosze bez polityki :)
Co do pajaka, to jak zaczal podkurczac nozki, to obawiam sie, ze dlugo nie pociagnie :(

ziu
29-06-2013, 15:20
Mowisz ze warunki dobre hmm, jesli dogrzewasz zarowka moze za mocna i mogl sie wysuszczyc tak sie kiedys stalo z moja rosea :( niby wszystko ok a nagle podkurczone odnoza i 2 dni smierc.

Awikularia
30-06-2013, 04:40
Nie chce cie martwic, ale takie objawy maja umierajace pajaki. Moze twoj przezyje, ale cos mi sie widzi, ze moze byc kiepsko..

x ray
01-07-2013, 09:49
a jak z wodą .......podajesz mu wodę czy tylko spryskujesz ..może biedak spragniony jest ...... podobne obiawy widziałem u spragnionych pajaków. CHoc tak jak mówia przedmówcy różnie może być .

kolo1987
04-07-2013, 12:34
pająk padł. szkoda myśle że to jakieś chorubsko było tą hybryde posiadałem od l3-4 i byłem z niej bardzo zadowolony. była spokojna w stosunku do mnie dla wszystkiego innego była mordercą. Było to pająk jak na l7-8 olbrzymi, podobało mi się to jego polowanie na ofiare gdy jej nie zabił od razu był to super pająk.

42d3e78f26a4b20d412==