PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie zamowic regal z OSB?



Sojkas
12-05-2014, 09:53
Jak w pytaniu.
Chodzi mi o regal 85x45xok.230 podzielony na 7 odrebnych pomieszczen o wys. 30 cm kazde + nawiercony tyl jako wentylacja.
Nic trudnego w zasadzie, niewiele rozni sie od standardowego regalu na ksiazki.
Pytalem w kilku zakladach produkujacych meble na wymiar i w zakladach stolarskich, ale albo nie robia w OSB ( od mebli ) albo patrza na mnie jak na wariata ;/

Sojkas
12-05-2014, 09:56
Jeszcze jedno : jestem z Czestochowy, potrzebuje w zasadzie 2 sztuki i wlasnie dlatego transport chyba odpada, ew. na male odleglosci?

Theraphos
12-05-2014, 10:54
A nie mógł byś sam spróbowac zrobić?
Kupujesz płyty w sklepie( przy okazji za friko ci je obetną) później je skęcasz, nawiercasz otwory i tyle. Napewno wyjdzie cie to taniej niż zlecenie komuś. A ile satysfakcji bedziesz miał ;)

Majcher
12-05-2014, 12:56
ja bym nie chodzil do duzych zakladów robiacych meble na zamowienie tylko do malego zakladu stolarskiego-nie wierze ze nikt by ci tego nie zrobil a wogole to sam bys dal rade

Sojkas
12-05-2014, 14:24
Ludzie...
Po 1. Bylem w malych zakladach, ale takie naprawde male, gdzie jeden stary dziadek dlubie w desce to juz przeszlosc i teraz raczej ludzie sie specjalizuja, do tego stopnia, ze niekotrzy nie wiedza co to jest OSB.
Po 2. Nie mam zamiaru dlubac sam. Chce komus zaplacic, kto mi to zrobi porzadnie, kto ma w tym doswiadczenie, odpowiednie narzedzia etc.
Ja sam pracuje do 15, a majsterkowanie nie zalicza sie do moich hobby, nie mam zamiaru spedzac w piwnicy upojnych godzin zastanawiajac sie jak polaczyc pod katem prostym dwie plyty OSB o wymiarach 250x80 i 250x45 przy pomocy wiertarki i wkretow do drewna. Przygodowki nigdy nie byly moim ulubionym gatunkiem gier.

Majcher
13-05-2014, 01:14
ja osobiscie moglbym ci to zrobic ale transport z warszawy takiej szafy nie uwazam za dobry pomysl zwlaszcza ze takie rzeczy najlepiej przesyla sie w stanie rozkreconym a jako ze nie lubisz bawic sie narzedziami to pewnie nie chcialoby ci sie tego skrecic. poza tym w 100licy znajdzie sie nie jeden stolarz ktory z checialby sie podjal czegos takiego

42d3e78f26a4b20d412==