PDA

Zobacz pełną wersję : PARANOJA



RMXUS
04-07-2013, 16:28
kurde normalnie zaCzynam sie bac ze mi zaraz CBŚ wparuje i zabierze pajaki.
to znaczy ze juz nie mozna ich hodowac ??? przegiecie... dowiedzialem sie od kolesia z zoologika u mnie w miescie ze do ZOOLOGIKOW nie kupuja nawet zwierzat z PAPIERAMI czy tam rejestracja takze o czym my mowimy... nie maja sie do czego przyczepic palanty. Osatnio widzialem akcje 2 policjantow tak brawurowo przejechali przez przejcie dla pieszych a nie po drodze i wjechali na chodnik zeby zatrzymac bogu winnego pijaczka... K-P-I-N-A

ironkapela
04-07-2013, 16:30
Zwierzakow Ci nie zabiora, bo hodowanie nie jest nielagalne. Nielegalny jest handel zwierzetami egzotycznymi bez odpowiednich zaswiadczen od weterynarza, Cites itp.

cyphelf
04-07-2013, 16:31
Taa a dziś mi chcieli dać mandat za kulturalne picie piwa w parku (i do tego policjanci - tajniacy byli dwoma łysymy dresami). Ale i w tym przypadku i w przypadku terrarystyki błąd leży raczej w złym prawie niż w działaniach policji. Reagowali bo albo dostali takie polecenie albo takie jest prawo.

A jeśli chodzi o pająki to nie wiem co teraz robić. Chyba muszę zacząć się ukrywać :D

werni
04-07-2013, 16:46
Jak już ktoś wspomniał, czas zejść z działalnością do podziemia. Poustalać hasła, odzewy, tajemne znaki, rozwinąć siatkę kontrwywiadu, wprowadzić alternatywne nazewnictwo dla nieszczęsnych Brachypelm, a każdego potencjalnego kupca sprawdzać do trzech pokoleń wstecz.. :]

Hy, zaczyna mi się to coraz bardziej podobać, tsasasasa... :>

odi100
04-07-2013, 16:50
wszytsko co zakazane sprzedaje sie lepiej niedlugo zobaczymy ogromny wysyp nowych terrarystow :|

RMXUS
04-07-2013, 17:03
to nie jest smieszne tak trzeba bedzie zrobic :P:D:>:]

iskra
04-07-2013, 21:43
Et... Lepiej zalozyc dzialalnosc religijna pt. Sekta Pajaka, do tego uruchomic Radio Pajak i zaczac zbierac datki na rzecz przetrwania terrarystow... ;)

Baali
05-07-2013, 01:23
Lepiej związek wyznaniowy a nie sektę, bo to źle sie kojarzy. ;-)
Albo założyć organizację pożytku publicznego ;-)

G.R.Z.E.S.I.E.K.
05-07-2013, 01:29
A ja jestem za sektą ...:>

TRiP
05-07-2013, 01:38
popierdoliło ich (sorki za wyrażenie).Pokazują kędziora w tv męczą go pensetą całe wyczesane włochy i jeszcze mówią że od jego jadu mozna nawet stracić wzrok o_0.
Jak ktos dobrze zauważył to jest jakaś PARANOJA DO KURWY NĘDZY.Niedługo wszystko nam zabiorą nawet kątniki spod łóżka.Ja tam sie nie boje bo mam w rodzinie 3 prawników no ale sam fakt że sie rzucają do naszych pupilów jest niewybaczalny.Precz z tym chorum rządem i systemem kar.***** jebnąć 5 lat komuś za sprzedaż albopilosum albo smithi prosze bez jaj ludzie opanujcie sie do huja.

Tomek_Nie
05-07-2013, 02:19
ad.TRiP : kogo to obchodzi ze ty sie nieboisz bo masz w rodzinie 3 prawników ,co to ma być czym ty sie chwalisz .ADMINISTRATOROM polecałbym zakończenie tego typu postów ,po co ktos ma czytac takie rzeczy,to nie ma sensu ,każdy wie swoje jak ktos bedzie chcial chodowac brachypelmy to bedzie chodowal i tyle ,a jak ktos nienawidzi policji to ich bedzie nienawidzil i po co to pisac na forum ,dajcie se juz spokój z tym .Pozdrawiam

Death
05-07-2013, 02:26
Wiecie co, a najbardziej mnie wkurza jak ktoś pisze "pająki są fuj, obrzydliwe..itd"... Z to ich pupilki chodz i załatwiają się na chodnikach, a potem ktoś elegancko w to się wpieprza butem, koty robią sobie z piaskownic kuwety, a potem dzieciaki bawią się w kocim gównie...Pająki są obrzydliwe? Ja bym się kłóciła... A wy?

x ray
05-07-2013, 02:33
...........nie pytaj przecież wiesz

Death
05-07-2013, 02:53
Tak dla porównania jeszcze jeśli chodzi o obrzydliwość...

1. Pająk nie zgrzyga Ci się na nowy dywan, a potem tego nie zeżre..
2. Pająk nie wyleje Ci się w przedpokoju, a Ty potem wdepniesz w to suchutką skarpetką...
3. Pająk nie postawi Ci klocka pod biurkiem...
4. Pająk nie siądzie obok Ciebie na kanapie i nie zacznie wylizywać sobie...echm ;)
5. Pająk nie podleci to pierwszego lepszego pająka i nie zacznie mu zada wąchać...
6. Pająk nie zacznie się drapać i nie zostawi na Twoim łóżku pcheł...
7. Pająk nie wytarza się się w padlinie albo łajnie, a potem wskoczy do świerzutkiej pościeli...
8. Pająk nie będzie posówał Ci poduszki/nogi...
9. Pająk nie pójdzie na dwór i nie będzie wpieprzał jakiejś śmierdzącej kości...
10. Pająk nie wlezie na stół i nie zeżre Ci obiadu, zostawiając resztki na białym obrusie...


Pozdrawiam!

Tomek_Nie
05-07-2013, 02:59
Boże ,wasze wypowiedzi są szokujące po ile wy macie lat ? ja tez jestem za paj.akami ,no ale to co wy wypisujecie to jest przesada .Pająk to pajak tamto ,ludzie !!!!

MuDvAyne
05-07-2013, 03:00
hahaha dobre :D ...moge cos dodac

11. pajak po zjdzeniu posilku nie chodzi przez godzine i nie beka kasza po mieskzaniu
12.nie dotknie cie swoimi genitaliami pozostawiajac na twoim ubraniu "czegos"
13.pajakowi po zjedzeniu trawy na drugi dzien nie wisi kawalek zielska z tylka ktorego nie moze wydalic

nie mam nic do psow , sam mam jednego ale nie rozumiem obrzydzenia do pajakow

Death
05-07-2013, 03:18
Niewiem jak inni, ja mam 18 :P I wiem, że mam odpały jak przedszkolak, ale ani trochę mi to nie przeszkadza...Po co się starzeć... :P

Tomek_Nie
05-07-2013, 03:40
Death : wiesz ja tez mam 18 lat , tez mi czasem odwala ,nawet często , ale to co sie dzieje tu to jest przesada .Wiecej nie odpisuje na tego typu posty (ostatni raz) .pozdrawiam wszystkich w miare myślących po ludzku ,to ma byc forum dla hodowców pajaków ,ktos chce sie dowiedzeic cos o swym pupilu ,jak chodować itp.itd. a nie chce widziec postów typu :pająk nie pies czy kot (bo to jest bez sensu ),chyba ze sie myle ,to bardzo przepraszam ,zazalenia prosze kierowac na gg ,kazdy urazony bedzie przepraszany osobiscie .To tyle ;-)

Tomek_Nie
05-07-2013, 03:44
Death : wiesz ja tez mam 18 lat , tez mi czasem odwala ,nawet często , ale to co sie dzieje tu to jest przesada .Wiecej nie odpisuje na tego typu posty (ostatni raz) .pozdrawiam wszystkich w miare myślących po ludzku ,to ma byc forum dla hodowców pajaków ,ktos chce sie dowiedzeic cos o swym pupilu ,jak hodować itp.itd. a nie chce widziec postów typu :pająk nie pies czy kot (bo to jest bez sensu ),chyba ze sie myle ,to bardzo przepraszam ,zazalenia prosze kierowac na gg ,kazdy urazony bedzie przepraszany osobiscie .To tyle ;-)

SHERON
05-07-2013, 03:46
EHEHHEEH a ja mam małego smitka który rośnie na potęge i nie mam na niego papierów i go lubie dalej i nikomu nie oddam. A co do kotów i pająków to mam swoje zdanie bo mam i kota i pająka 2 akwaria i szczura i wszystkie są kochane :] POZDRAWIAM

Death
05-07-2013, 03:47
O co Ci chodzi? Po pierwsze nie ja rozpoczełam ten temat, a po drugie ta sprawa moim zdanie dotyczy terrarystyki, bo taki "nalotów" może być teraz dużo, a poza tym napisałam to by ludzie się zastanowili zanim znów napiszą "Pająki są obrzydliwe".
Ech, jednak wolę nie "myśleć po ludzku" niż zrzędzić jak stary pierdziel... Bez urazy...

Death
05-07-2013, 03:49
Ok, ja ma dwa psy, z czego jeden mi właśnie postawił koło łóżka ok. 20 centymetrową cegiełkę, ale nie jestem przeciwna...no ale na Boga, którego zachowania są bardziej obrzydliwe...

rastafaq
05-07-2013, 04:59
Kazdy wie którego zachowania sa bardziej obrzydliwe i trzyma to dla siebie, bo takich podpunktów jak piszesz można wypisać 1000 a najlepiej to zrobią dzieci w przedszkolu, a pomyśl komu tłumaczysz , że pajaki nie są obrzydliwe ??

a) Mamie i Tacie.
b) Sąsiadce z działki
c) niewidomemu
d) terrarystom

Hmmm....D ??

Tak, Bingo wygrałaś nimfe B albopilosum na pocieszenie, ale musze Cię zmartwić......oni już to wiedzieli :)

To by było na tyle, myśle , że rozumiesz co chciałem Ci przekazać.

RMXUS
05-07-2013, 06:50
normalnie temat o czym innym a final tego wyszedl calkiem inny takze nie kumam ludzi dokladnie jak gluchy telefon co innego jest na poczatku co inne na koncu wynika APLAUZZZZ..........!!!!!!!!!!!

rastafaq
05-07-2013, 06:51
OFFTOPIC RULLEZ :DDD

TRiP
05-07-2013, 11:22
A u mnie jest już cała afera ''Pajaki OUT" sąsiadka sie wkurwia chce iść na policje ehhh gdzie można załtwić na kędziora cites bo chyba na geniculate nie potrzeba ??

Neo2
05-07-2013, 11:34
U mnie sąsiad też chciał isc na policje ale mu wytłumaczyłem i teraz sie nie rzuca.

ironkapela
05-07-2013, 11:48
Nie musisz miec Cites na kedzierzawego poniewaz hodowanie nie jest karalne. Przeczytaj moj pierwszy post w tym temacie. Pozdro

Awikularia
05-07-2013, 12:43
CITESU w zaden sposob nie zalatwisz, chocbys sie skichal na fioletowo, zeby pozostac w dziecinnych gadkach ;).

b.s
05-07-2013, 13:12
moze strajk :)??

Neo2
05-07-2013, 13:13
Moze być pojdziemy na wiejską i ich spalimy :D

TRiP
05-07-2013, 13:17
Tak tylko że mojej sąsiadce nie wytłumaczysz chyba że w telewizji bo podali informacje że to był fałsz ze stratą wzroku lub zycia po ugryzieniu kędziora. :/

kcpzpr
05-07-2013, 14:59
Nie licyłbym na to :D

RMXUS
05-07-2013, 15:46
dlatego nigdy nie mowi sie sasiadom o takich hodowlach :P

Grażynka
05-07-2013, 16:30
chyba ze sie z nimi dobrze żyje (tak jak ja :D )

Neo2
06-07-2013, 04:39
Ja nie mowilem sam zobaczył jak wędrowałem z 6 pudłami z dużymi pająkami, wiec trudno było nie zauwazyc, a przeciez nie bede sie konspirował żeby wnieść pająki do domu.

RMXUS
06-07-2013, 05:02
nie no wiesz jezeli sasiad jest palantem to przeszkodza mu nawet samochod stojacy za blisko kraweznika trzeba dobrze trafic na sasiadow.

Awikularia
06-07-2013, 07:15
Wedlug mnie najgorsze sa "staruchy" - ja mam tak w moim bloku. 85% ludzi ma srednia wieku 65-70 lat... Co tu sie takim osobom dziwic, ze maja dziwaczne poglady...

Jimbo
06-07-2013, 08:18
Awi nie obrażaj staruszek. To bardzo porządne kobiety. Gdyby nie one, to by nasz ukochany Ojciec Dyrektor nie mógł sobie Maybachem jeździć i wakacji na Teneryfie spędzać !

Awikularia
06-07-2013, 14:29
Piszac "staruchy" mialam na mysli obie plci ;P

RMXUS
07-07-2013, 02:11
hahahahah no wiesz ksiadz nasz wspanialy nie poszalal za mlodu teraz nadrabia :P mysle zeby otworzyc taki kosciolek odrazu jakies radio i namawiac babcie do polowy renty itp. a przy okazji sprzedawac pajaki zabronione pod przykrywka koscioła.

i`am
07-07-2013, 04:27
prywatny kosciol to najlepszy interes;]

42d3e78f26a4b20d412==