PDA

Zobacz pełną wersję : Paranoja? Jaka paranoja.... :D:D:D



Awikularia
05-07-2013, 13:30
Hmmmmm, pamietacie pewnie z prasy, ze w domach nas, przestepcow, zarekwirowano i znaleziono tysiace jadowitych i niejadowitych pajakow? W zalaczniku sa bohaterowie i bohaterki dnia, wystapily takze w telewizji -> TADA!!!!!!!!!! Oto nimfy Acanthoscurria geniculata w moim i w swoim domu, tysiace, tysiace, tysiace.....

Ten temat sluzy odstresowaniu, mozecie go usunac, przeniesc lub zostawic ;).

Pozdrawiam niestety nie z wiezienia, jak to niektorzy mysla ;)

Awikularia
05-07-2013, 13:31
Coz, mozna posta usunac. Nie moge wstawic zalacznika, a wiec zobrazowanie do d***.....

x ray
05-07-2013, 13:34
hmm....nie dziwe sie że masz juz wszystkiego dosyc ....może warto pomyslec o nadchodzącym weekendzie i miłym wypoczynku.

lukasz_dyn
05-07-2013, 13:51
Wspułczuje całego zamieszania:( Ale załącznik to ja bym chętnie zobaczył z tymi twoimi regałami i tysiacami.... ;)

Gufi
05-07-2013, 14:52
Ja też bym zobaczył ten regalik :)

TheMetal
05-07-2013, 19:04
Przepraszam za offtopic , mógłby ktoś podc jakieś linki do tego artykuły, bo pare dni-tgodni że tak powiem byłem odcięty od świata, a widze, że jakaś nowa afera terrarystyczne wybuchła, a zupełnie się nie orientuje o co chodzi ;/

[RED-689]
05-07-2013, 21:52
Heh a ja bym dla jaj zaostrzyl sytuacje i zrobil sobie zdjecie a'la zza jakis krat w pasiastej spodnicy i podeslal jako przestroge :-)


Niech sie zajma lepiej szukaniem prawdziwych przestepcow a nie bawia w podjuszanie opini spolecznej (podobnie jak z niebezpiecznymi rasami psow...).



Jak ja sie ciesze ze jeszcze kilka miesiecy i znajde sie w cywilizowanym kraju (...jak mi sie uda :-) gdzie nie bede skazany na rownie ciekawe glopoty i na politykow udajacych sie na urlopy za nasze pieniadze. Chyba sobie az to w signature dopisze :-)

Pozdrawiam

krzdab2150
06-07-2013, 02:35
Ale jaja - trochę mnie nie było! Jeszcze nie przeglądałem forum, trafiłem na ten watek - Avi, nimfy Ci się rozbiegły po domu, czy o co chodzi??

BTW, w gazetce przeczytałem, że małżeństwu w Szczecinie uciekł młody pyton i powędrował trochę po balkonach - też afera koperkowa...

Pozdrawiam wszystkich :))

Awikularia
06-07-2013, 07:11
Nie, nic mi sie po domu nie rozlazlo. Prosze o niewymyslanie nowych watkow co do mojej osoby i calej sprawy. A ze nie dziala zalacznik, to nie widze sensu kontynuowania tematu. Bardzo, bardzo prosze o usuniecie calego tematu.

Zibi
10-07-2013, 11:26
Trzeba bylo zakladac? :D

42d3e78f26a4b20d412==