PDA

Zobacz pełną wersję : Konkurs! Będą nagrody, będzie lepszy program



_Andrzej_
05-07-2013, 15:05
Witam serdecznie.

Ponieważ program Ptasznik spotyka się z coraz cieplejszym przyjęciem i otrzymuję pierwsze fotki chciałbym ogłosić konkurs z nagrodami.
Mam nadzieję, że powstanie jeszcze lepszy program komputerowy i dzięki temu nasze Ptaszniki spotkają się z lepszym zrozumieniem wśród naszego społeczeństwa.

A teraz o zasadach:
- na mojej stornie www.pirog.obywatel.pl zacznę umieszczać wszystkie zdjęcia nadesłane do programu Ptasznik. Autor najlepszego (swojego) zdjęcia w kategorii pająk i w kategorii terrarium zostanie nagrodzony żywym Ptasznikiem.
- osoby nie posiadające możliwości zrobienia zdjęcia mogą również wziąć udział w konkursie. Dla Was mam zadanie na najciekawsze informacje o Ptasznikach (opis jakiegoś rodzaju lub inne informacje mogące zostać wykorzystane w programie Ptasznik). Artykuły również będą walczyć o żywego Ptasznika.

Wybór zdjęć i artykułów zostanie dokonany przez terrarystów poprzez oddawanie głosów na każde zdjęcie lub artykuł. Na stronie nie będzie informacji o Autorach, tak, aby nikt nie głosował na swoich znajomych, a jedynie na ich prace.

Artykuły i zdjęcia można wysyłać przez najbliższe dwa tygodnie. Od soboty 04.09 rozpoczniemy głosowanie, które będzie trwać przez tydzień. Wyniki zostaną podane po podliczeniu Waszych głosów.

A teraz o sponsoringu. Zapraszam wszystkich zajmujących się sprzedażą pająków i akcesoriów terrarystycznych do współudziału w organizacji konkursu. Możecie przeznaczyć jakieś drobne nagrody dla uczestników konkursu. Sponsorzy będą reklamowani w programie Ptasznik i na mojej stronie www. To oczywiście może Wam przynieść dodatkową sprzedaż...

Proponuję, aby serwis Terrarium objął patronat nad konkursem. Jeżeli chcecie to wszystkie głosy mogą zostać przekierowane na adres serwisu. Opcja do ustalenia.

Techniczne informacje: można wysyłać tylko swoje prace (a nie linki do cudzych stron). Zdjęcia muszą mieć dobrą jakość i być w rozdzielczości nie mniejszej niż 800x600. Wszystkie zdjęcia wysłane przed ogłoszeniem konkursu również zostaną uwzględnione i poddane ocenie. Na jedno zdjęcie i artykuł można zagłosować tylko jeden raz.
I jeszcze drobnostka. Przypominam, że obecna wersja programu działa tylko przez miesiąc. Można jednak rejestrować już swoje pająki, ponieważ dane o nich są zapisywane w dodatkowych plikach i następna wersja programu będzie na nich bazować.
To wszystko. Życzę powodzenia.

x ray
05-07-2013, 15:37
....całkiem zdrowe zasady ...warto sie pofatygowac .

pac
05-07-2013, 15:43
oooook.. dla pajaczka wszystko.. zaczynam trzaskac zdjecia :)

Cambridgei
06-07-2013, 01:25
siemka
na maila wysyłać zdjecia i opisy czy jak ??

Maikardaaion
06-07-2013, 01:53
super :)
Zaraz postaram sie wyslac zdjecia !

Diabolo
06-07-2013, 02:11
zdjecia Szymona zawszze bija wszystkie inne :>

Maikardaaion
06-07-2013, 02:13
heh... dzieki za opinie... ale watpie zeby to mialo znaczenie :)

_Andrzej_
06-07-2013, 03:37
siemka
oczywiście, że na maila wysyłać zdjęcia i opisy.
Do waszej dyspozycji są adresy:
pirogandrzej@tlen.pl - polecam do zdjęć, ponieważ ma dużą pojemność
pirog@obywatel.pl - mój adres domyślny, ale nie tak pojemny :)

jakby coś nie działało to można również na:
pirogandrzej@magma-net.pl
pirogandrzej@wp.pl

Można mi również przysyłać linki do stron z wyraźnym zaznaczeniem, które zdjęcia lub artykuły mają trafić na konkurs. Samo podanie strony głównej nie jest jednoznaczne z tym, które zdjęcia i artykuły chcecie udostępnić.
Przypominam, że zdobyte materiały zostaną być może użyte do programu Ptasznik.

PS. Konkurencja nie śpi :) Wysyłajcie zdjęcia, bo ktoś może Was przebić. Możliwe, że ktoś dostanie nagrodę sponsora za największą liczbę materiałów... oj się będzie działo :)

i`am
06-07-2013, 07:07
nie prosciej zrobic konkurs na najlepszy aparat?:P

Jimbo
06-07-2013, 08:11
a nagraodą będzie TADADADAM...... nimfa albopilosum ! ;))

42d3e78f26a4b20d412==