PDA

Zobacz pełną wersję : 100 fotek zgłoszonych na konkurs



_Andrzej_
10-07-2013, 11:26
Witam,
pragnę Was poinformować, że można już zapoznać się ze zdjęciami nadesłanymi na konkurs Ptasznika.

Całość jest dostępna na stronie www.pirog.obywatel.pl
Przy okazji przepraszam za zbyt może powolne otwieranie się zdjęć.
Mimo wszystko zachęcam do obejrzenia wszystkich zdjęć, ponieważ jest tam wiele "perełek" fotograficznych. Zapraszam do wysłania kolejnych zdjęć.
Kolejnym etapem, na którym się teraz skoncentruję jest umieszczenie artykułów o pająkach - one też będą oceniane i nagradzane.
Niestety otrzymałem dość mało zdjęć terrariów i artykułów. Można na razie pomyśleć, że autorzy mają już nagrodę w garści :)
Szkoda by było gdyby jednak liczbna ta się nie zwiększyła, bo w takim wypadku po prostu będzie mniej ciekawych informacji w programie, który ma Wam służyć.

O teraz o nagrodach słów kilka.
Osoby nagrodzone będą miały do wyboru nagrodę spośród kilku pająków. Lista pająków pojawi się w najbliższym czasie (może już jutro).

Mam już zdobytych kilka nagród od sponsorów. Są one dość atrakcyjne. Informacja na mojej stronie.
Dzisiaj odbyłem kolejną rozmowę, która zwiększy listę o kolejną pozycję.

Warto bedzie również głosowac, ponieważ i za to otrzymacie nagrodę.
Mam nadzieję, że inne osoby również zachęcą się do sponsoringu tego konkursu.
W zamian oferuję reklamę w programie i na stronie www.
O sprzedaż warto dbać więc się nie ociągajcie :) Wystarczą drobne akcesoria terrarystyczne, a radość może być wielka.

PMajdan
10-07-2013, 16:52
To pachnie amatroką... :/

mich
11-07-2013, 02:28
Fotki fotkami ale jakas porzadniejsza szata graficzna by sie przydala bo naprawde amatorsko to wyglada... A pozatym sposob przegladania fotek jest niewygodny.
Co do samych fotek to jest troche ladnych faktycznie.

_Andrzej_
11-07-2013, 06:44
Oczywiście, że jest to amatorka.
Gdyby było inaczej to program nie byłby darmowy, ale kosztowałby minimum 50 (a może 150) zł i byłby zrobiony przez firmę profesjonalną.

Amatorka nie oznacza jednak fuszerki. To, że np. ktoś jest w terrarystyce od 2004 roku (PMajdan) wcale nie odbiera mu prawa do udzielania odpowiedzi i porad na forum terrarystycznym (a bywają różne).

Program, strona internetowa i cała akcja jest robiona bezinteresownie a nagrody (pająki) są fundowane z mojej własnej kieszeni.
Nagrody sponsorów są również ich dobrą wolą.

Wiem, że jest spory kłopot w przeglądaniu zdjęć. Nie mam niestety dostępu do lepszego serwera. Postaram się umożliwić przeglądanie zdjęć wg dowolnej kolejności.

Myślę, że mimo wszystko to całkiem fajna sprawa wziąć udział w niczym niezobowiązującym konkursie i być może otrzymać jakąś nagrodę (a jest ich już kilka).
Mam nadzieję, że podczas rozwoju programu zaskoczę Was jeszcze kilkoma fajnymi akcjami. Sprawia mi to w końcu radochę, a nie wszyscy może chcieliby siedzieć po nocach i coś dłubać dla innych...

Życzę zatem miłej zabawy.

Maikardaaion
11-07-2013, 07:20
Zawsze tak jest... program ktos z dobrej woli robi a juz sie nie podoba...

PMajdan- z calym szacunkiem... takie komentarze sa zbedne. Poczekajmy az sam zrobisz profesjonalny program...

Osobiscie, ostatni konkurs z nagrodami w tej dziedzinie odbywal sie raczej dawno temu. Dzieki takim posunieciom program moze bedzie sie rozwijal.

Andrzej- program jak juz wiesz mi sie bardzo podoba, brakuje w nim wlasnie wkladu doswiadczenia innych terrarystyow, w postaci zdjec i artykulow i opisow.
Program ma przyszlosc!

A kto go nie bedzie chcial uzywac... trudno to nie bedzie nastepny Windows :D

Dark Raptor
11-07-2013, 08:00
Na stronce brakuje tylko jednego... jakiś kontakt na mail, bo z forum nie można wysyłać załączników.

_Andrzej_
11-07-2013, 08:57
Sorki, wstawię adresy jak dojadę do domu

x ray
11-07-2013, 11:40
....jestem pełen podziwu za wkład, poswiecony czas.....widze ze jestes dobrze przygotowany na tego typu ewentualnosci ..jak kręcenie nosami ludzi którym sie nic nie chce i nie widza sensu robienia czegokolwiek i poco..kolwiek.Załuję ze obecnie nie posiadam aparatu fotograficznego lub własnych zdiec ..chetnie bym wysłał na konkurs ..może od kogoś wypożycze ...co do idei ..konkursu widze tylko same pozytywne rzeczy .choc dostrzegam trochę amatorki w wypowiedziach niktórych osób.(.prawda panie Piotrze)..jestem za itez spróbuje wniesc wkład w ten program...myśle o zdieciu , to mi sie podoba tak tzrymac .

x ray
11-07-2013, 11:48
..przejrzałem zdięcia są super ..a w śród nich jest naprawdę sporo ciekawych ..gratulacje ludziska ..no..no... a moze po konkursie .pomyslimy za zgoda włascicieli zdiec o t-shortah z najlepszymi zdieciami ...moze sponsorzy pomoga ;)

42d3e78f26a4b20d412==