PDA

Zobacz pełną wersję : maly problem



Syku
21-07-2013, 13:51
prosze o szybka odp
mam parke rosea i pierwszy raz rozmnazam pajaczki czy kiedy pajaczki nie tuptaja do siebie inaczej nie nawoluja sie to moze z tego wyniknac strata jednego z pajaczkow czy jednak beda z soba kopulowac

samica moim zdaniem zachowuje sie troszke agresywnie w stosunku co do partneraalbo jestem tylko przewrazliwiony ze strace pajaczka z gory dzieki za odp

Sasquacz
21-07-2013, 15:54
Witam! Grammostole są raczej łagodne, ale nigdy nic nie wiadomo, powinieneś zachować ostrożność... Kiedy ja łączyłem ze sobą parkę vagansów, to z początku też na nic się nie zapowiadałe, ale po około godzinie samiec zaczął swój taniec godowy. Uważam, że powinieneś dać im troszkę czasu, gdyż takie zaloty jak czytałem mogą trwać nawet kilka godzin.

Mysza1983
21-07-2013, 17:23
Sasquacz napisał(a):

> Witam! Grammostole są raczej łagodne, ale nigdy nic nie
> wiadomo, powinieneś zachować ostrożność...

Łagodne wobec czego? Napewno nie wobec siebie, jesli tylko bedzie okazja to sie pożereją, jak sie zostawi na dłużej to po samcu (oby po nim) zostaje kupka pancerzyka (u mnie tak było).

Tomek_Nie
22-07-2013, 07:59
ile lat ma samiczka ?

Syku
22-07-2013, 08:22
samiczka ma gdzies tak 4 latka
tylko ze ona zatupala raz i potem sie uspokoila a samiec nie wiem jak sie zachowywal w tej chwili bo go nie widzialem

Syku
22-07-2013, 09:12
dobra dzieki za wasze posty ale juz udalo sie byl sex i wszyscy sa cali i szczesliwi :))

42d3e78f26a4b20d412==