PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie o avicularia geroldi



josetsu
22-07-2013, 12:45
dostane geroldi ale mam kilka pytan:
-czy to dobry pajak dla poczatkujacej osoby?
-jakie mu stworzyc warunki w terra?
-bedzie okolo 6cm wic coi mu dawac do jedzenia?
gdzie znajde jakis dokladny opis tego gatunku bo tu nie ma, a jesli to do ktorego z pajakow jest podobny-czy moge go porownac do innych avicularii?

x ray
22-07-2013, 12:56
....to nadrzewniak ...to raczej nie polecam..poszukaj na poczatek cos z naziemnych
...brachypelmy , warunki sa opisane w opisie gatunków ..jak nie hodowałes wczesniej zadnego pajaka to zacznij od łatwiejszych gatunków :)

x ray
22-07-2013, 13:03
raczej ..tak jak inne avicularie ...dokładnie...........i reszte dokładnych odpowiedzi na pytania znajdziesz tu
http://www.terrarium.com.pl/forum/faq/ptaszniki.php

Grażynka
22-07-2013, 13:07
prawie każdy pajak jest dobry na poczatek. myśle tylko ze nie powinno sie zaczynać od pajaków które maja silny jad, a awikularia nie ma silnego jadu a wiec czemu nie. a na reszte odpowiedzi to juz dostałeś linka od x ray'a.

josetsu
22-07-2013, 13:12
dzieki ludziska! chcac nie chcac i tak dostane tego pajaka wiec juz po wszystkim jest i trzeba sie cieszyc!!! ale piszcie jeszcze o nim i dzieki za link!

Juraviel
22-07-2013, 14:33
Słuchaj,ja mam avicularie geroldi, jest spokojna,moja ulubiona samiczka, ogólne zasady hodowli tego gatunku, stosuj tak jak w innych aviculariach, na początek jednak nie polecam nadrzewnego pajaka, polecm jakiegos naziemnego, z brachympelm. Jak chesz więcej wiedziec to sie odezwij na gg. C U

Masa
22-07-2013, 15:12
Ja kupilem sobie Avicularia Metallica jako 4 ptasznika...pomimo moich obaw...pajaczek przeszedl u mnie juz 2 wylinki i ma sie bardzo dobrze.Teraz jest L5
p.s.Zgadzam sie z poprzednikami ze nadrzewny ptasznik to ciut wyzsza szkola jazda....Pilnuj wilgotnosci!!!...Pozdrawiam

x ray
22-07-2013, 15:29
...moze hodowla nie az tak straszna ,ale chodzi o umiejetne postepowanie z tak szybkimi osobnikami .Czasem wystarczy moment nieuwagi ....i osobnik juz na wolnosci ..

42d3e78f26a4b20d412==