PDA

Zobacz pełną wersję : Ptasznik L2 nie poluje::..



Vanaloon
29-07-2013, 06:25
Witam!!! Nie wcześniej jak dwa dni temu na targach zoologicznych kupiłęm pajączka Brachypelma boehmei, kupiłem dla niego świerszcze. Chyba jednak za duże... wybrałem z nich odpowiednio małęgo i rzuciłem pająkowi. Nie poluje on jednak na niego, ale ucieka bądź ignoruje go, czyli jednym słowem nie chce jeść. Co mam robić, pająk jest po drugiej wylince, powinien już polować, czy to normalne????

Charm
29-07-2013, 06:34
poczekaj parę wylinek, to zacznie polować..
a tak na serio l2 to maleństwo, i często zamiast atakować ucieka..
może też nie być głodny..
spróbuj za parę dni ze świerszczem (ale malutkim!!), jak będzie uciekał, to możesz pozbawić świerszcza tylnych odnóży (wiem, jestem okrutna.. ), to pajączkowi będzie łatwiej.. ewentualnie za dwa -trzy dni daj mu pinkę (zmiażdż głowę, bo się zakopie...)
a poza tym uzbrój się w cierpliwość i przeczytaj FAQ...

pzdr Agnieszka

Iskra
29-07-2013, 06:35
Na zasadzie analogii - nawet w epoce kamiennej dzieci nie polowaly na mamuty ;>
Pociachaj maczniaka na pol i daj spiderowi... A na polowanie na swierszcza poczekaj az podrosnie.

P4w3l
29-07-2013, 06:58
ee. ja mam juz pajaki dwa miesiace i jeszcze nigdy nie widzialem jak atakuja zdobycz....takze nie martw sie...moze je ale ty tego nie widzisz..moj pajak ostatnio rpzeszedl wylinke wiec skoro rosnie wiec je :D

Dezerter
29-07-2013, 07:52
no pinki mu dawaj rzuc obok niego zeby zaraz zjadl albo zmiarz glowe jak ktos wspominal i w sumei to lepiej bo takie maluchy nawet czesto pinek calych ruszajacych sie boja zaatakowac wiec uzbruj sie w cierpliwosc

FaUnA_BoX
29-07-2013, 08:24
może sie szykuje do wylinki...

Atrax Robustus
29-07-2013, 08:33
FAQ

42d3e78f26a4b20d412==