PDA

Zobacz pełną wersję : Idiotyczne pytanie, myslalem ze takich nie bede zadawac :(



Banan
31-07-2013, 13:42
Witam. Mam idiotyczne pytanie ale wybaczcie mi je gdyz pograzony jestem po utracie mojego pajacka ktory byl moim pierwszym :( :( Otoz denat(ka) to B. smithi po 9 wylince :( :( :( z poltora miecha temu temu miala wylinke po niej nie chciala nic jesc. Przed wylinka nie jadla ok. miesiaca. Temp. byla ok rano mogla troche spadac ze wzgledu na te chlodne poranki. Istnieje tez wariant ze byla z chowu wsobnego, czy moglo to sie objawic dopiero teraz?? stawiam ['] dla mojej "zebery" - nigdy jej nie zapomne :(

Grażynka
31-07-2013, 13:56
mogło sie objawićdopiero teraz ale nie koniecznie to był chów wsobny pajaki czasami zdychaja z niewiadomej przyczyny :| poprostu od tak

rastafaq
31-07-2013, 15:37
Ano czasem tak bywa.
Nie łam sie, przełam sie :)

Iskra
01-08-2013, 04:29
moze zabraklo pajakowi woli zycia ;] usyp jej/mu ladny kurhanik, doceni... i moze nie bedzie nawiedzac Cie w snach ;>

morda
01-08-2013, 15:33
Choroby ptaszników są bardzo słabo poznane i nie wiadomo co tak naprawde może im być. Mi padł vagans (10cm z nogami) bez powodu. Po wylince był słaby itp. i rip. Trudno się mówi - zdarza się.

Latarnik
04-08-2013, 05:09
"Istotnie , obawa śmierci jest najkomiczniejszym zludzeniem jakiemu od tylu wieków ulega ludzkość . Dzicy boją się pioruna , huku broni palnej , nawet zwierciadła , a my , niby cywilizowani , lękamy się śmierci !" - B.Prus "Lalka"

Trudno ... nic dodać nic ująć ...

Trzym się Banan...

krzdab2150
04-08-2013, 23:56
Wspolczuje straty pajączka, mi też w tamtym roku padła taka smithi, ale z mojej głupoty (upadek). Miałem tylko jeden taki przypadek.
Faktycznie trudno będzie Ci znaleźć przyczynę. Pająki dziwne stworzonka...

42d3e78f26a4b20d412==