PDA

Zobacz pełną wersję : co zrobić????



Garet008
01-08-2013, 03:19
Może i było to na forum ale wolęsię zapytać.Co mam zrobić jak mój b.albopilosum jak tylko lekko się uchyli pokrywe terra to czesze włoski.Da się go jakoś uspokojić bo mam z deka utrudnine zadanie jesli chodzi o zabiegi w tera.A nie chcem żeby latał z łysoł dupą jak pawian.

Azzurreeuss
01-08-2013, 03:47
Mozna z nim rozmawiac, i czytac mu ksiażki na dobranoc:)) ponoc pomaga czasami. Aczkolwiek jak bedziesz przynudzał to możesz go rozsierdzic jeszcze bardziej a wtedy ://

A tak naprawde to nic na to nie poradzisz:P najlepiej zmien pająka... na lepszy model

pozdro

Garet008
01-08-2013, 04:15
książki czytałem mu na dobranoc między innymi "Kota w butach" i "Królewne śnieżke "

Iskra
01-08-2013, 04:17
No i sie dziwisz, ze sie zlosci? ;> Toc nie ma nic bardziej okrutnego niz bajki dla dzieci... poczytaj mu ksiazke telefoniczna.... Jak nie zlagodnieje, to przynajmniej usnie. Wraz z czytajacym ;)

ironkapela
01-08-2013, 04:24
Ja bym tam proponowal zalozyc mu jakis pokrowiec na odwlok :)

herzog
01-08-2013, 04:31
hehehe...nic na to nie poradzisz;najwyraźniej musisz ograniczyć otwieranie wieczka.Ograniczaj otwieranie do minimum,to może z czasem się uspokoji.

Azzurreeuss
01-08-2013, 04:45
A może on jest niewyżyty i ma zaduzo energi:D(wizyta u bulbusologa koniczna) porozwieszaj mu plakaty fajnych samiczek;P moze rozładujsz w ten sposob to napiecie i ograniczysz ten popęd do czochrania... hehe

Pozdro

jw73
01-08-2013, 04:52
Postrasz go, że jak będzie niegrzeczny to poczytasz mu Nad niemnem lub Chłopów kilka razy pod rząd.

Awikularia
01-08-2013, 07:25
O przepraszam bardzo! "Chlopow" i "Nad Niemnem" moge czytac do upojenia po kilkadziesiat razy. Prosze mi tu nie wpisywac tych ksiazek jako nudziarstw. A co, jesli pajak ma charakter taki jak ja? Jeszcze bedziesz mu musial kupic te ksiazki sfilmowane ;).

Bor
01-08-2013, 08:13
Może w ten sposób pająk chce Ci coś przekazać? :-P Wyciągnij go na browara i poważnie z nim porozmawiaj, może powie Ci o swoich problemach. :> Należy również dopuścić informacje, że mogą to być owsiki. Albo nadpobudliwość..

Atrax Robustus
01-08-2013, 09:11
Przepraszam, ze zmienie temat :P... ale odpowiem teraz na pytanie zawarte w watku :>

Jesli masz pobudliwego kedziora, to staraj sie tak manipulowac w terra, aby go nie wkurzac.
No a jesli dalej wyczesuje i nie mozesz z tym zyc, to go sprzedaj i kup cos bezwloskowego :>

morda
01-08-2013, 15:16
Bez paniki - włoski nie zabijają.
Ciut czesze... hm ciężka sprawa. Nie widziałem jeszcze albopilosum która by choć trochę dorównała w czesaniu blondi czy genicualcie. Po takiej akcji czesania biedny terrarysta po prostu może się zadrapać na śmierć. Wiem co to za uczucie po wysprzątaniu kilkunastu ptaszników, które chcą mi podrzucić prezencik w postaci włosków.

42d3e78f26a4b20d412==