PDA

Zobacz pełną wersję : Czy wasz też tak mają ???



kosiu
06-08-2013, 09:40
Witam ponownie...

Mam nieco mały problem i borykam sie z nim i troszke sie boje o mojego kedziorka... wiec jest on L/2 prawdopodobnie zaraz bedzie miał L/3....a wiec jak juz pisalem wczesniej siedzi 5 dzień w norce a wejscie zakopał torfem jak looknąlem do środka upewnić sie czy nic mu nie jest (to byla chwila wiec sie niezestresował ani trochę) ale on siedzial jakby martwy...nawet jakbym go dotknał to by niezaaragował (nie lezal na plecach)...Wiec czy wy tez tak macie ze swoimi kedziorkami ? Przed linieniem...
Za odp. bardzo dziekuje.......................................... ...............

KoMar_83
06-08-2013, 09:59
wszystko jest z nim w porządku... mój przed wylinkami też się bunkrował, a wychodził nie zaraz po wylince, tylko kiedy się robił głodny...

kosiu
06-08-2013, 10:01
Ale on jest niemrawy nawet kiedy go dotkne sie nie rusza i niereaguje...

Iskra
06-08-2013, 10:02
a nogi podkurczyl? ;>

kosiu
06-08-2013, 10:08
:P Nie stoi tak jak powinien stać :( moze umarł ;] :(

Awikularia
06-08-2013, 10:28
Nie ruszaj pajaka. Tuz przed wylinka wlasnie sie zachowuje, jakby byly martwe. Mozna je przewracac na wszystkie strony, a i tak sie nie beda ruszac. Zostaw go w spokoju, bo mozesz mu zrobic krzywde w dobrych zamiarach...

Bor
06-08-2013, 10:39
Będziesz go szturchał, macał i przewracał, to na pewno coś mu się stanie. Powtarzam po raz n-ty, cierpliwości do pająkow. Ja jak miałem albopilosum to zachowywał się tak praktycznie tylko po kilku miesiącach po ostatniej wylince, kiedy był już stary. Ale z drugiej strony zakupiłem go przed ostatnią i nie wiem czy rzeczywiście są tak mało ruchliwe. W każdym bądź razie nie należy im przeszkadzać. Mi się jakoś nie spieszy aby sprawdzać bodźce moim pająkom. ;)

KnockeR
06-08-2013, 10:48
Hehe ja moich kedzierzawcow prawie nie widzialem od L1 do L5 dałem im chyba za dużo torfu i miały system tuneli aby wiedziałęm że żyją i rosną bo świerszcze znikały i wylinki wyrzucały czasami myślałem że mam lividium;) Teraz się wycwaniłem dałem im około 0,7 cm torfu ubiłem na maxa i narazie je widze:)

SDY
06-08-2013, 11:15
nieboj nic. normalka. poczekaj kilka dni a ujzysz go tanczacego po terrarium:)

42d3e78f26a4b20d412==