PDA

Zobacz pełną wersję : %%%---KOMUNIKAT DLA KLIENTOW----%%%



TomekG
09-08-2013, 02:51
Aby byla zachowana zgodnosc postu z dzialem hmm..

Czy srednica kropki na odwloku mojej smithi rokuje jej switlana przyszlosc dorodnej i budzacej pozadanie samicy?


A ponizej wlasciwa tresc postu.
------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Klienci

Z dniem 1 pazdziernika nastapia zmiany w dotychczasowej sprzedazy ptasznikow z hodowli TomkaG. Wraz z ropoczynajacym sie rokiem akademickim pojawi sie mozliwosc kupna ptasznikow we Wroclawiu, gdzie przez najblizszy czas bede studiowal :) Zakupu bedzie mozna dokonac bezposrednio u mnie, po uprzednim skontakowaniu się.
Zapewne wiekszosc ptasznikarzy, ktorzy mnie znaja zastanawia sie co ze ''starym'' punktem sprzedazy mieszczacym sie w Sepolnie Kraj.Od razu powiem, ze bedzie dalej prowadzil swoja dzialalnosc z racji mieszczacej sie w nim hodowli. Piecze nad nim przejmie...nie kto inny, jak moja kochana mama.Przyjmowaniem zamowien, sprzedaza wysylkowa, oglaszaniem ofert sprzedazy rowniez zajmie sie mama. Na wszelkich czatach czy tez postach bedzie mianowac sie nickiem: Kozi. Z racji ze zadebiutuje na dobre w roli odbiorcy maili i rozmowcy GG prosilbym wszystkich przyszlych klientow o cierpliwosc i wyrozumialosc. Odnosnie pakowania i zabepieczania pajakow do wysylki, prosze sie nie obawiac gdyz obdarzam mame 100% zaufaniem i wiem ,ze potrafi swietnie pakowac pajaki.Czynnosc pakowania ptasznikow jak i ich odchowu jest jej znana od poczatku istnienia hodowli (nie ukrywam, ze wiekszosc rozwiazan dot. wysylki jest jej zasluga). Nr komorkowy 609798842 przejdzie na uzytek mojej mamy.Tak jak dotychczas prosze na niego dzwonic odnosnie zamowien, rezerwacji itp. (moj nowy nr kom. podam wkrotce). Po 1 pazdziernika nr. GG 1461178 odziedziczy po mnie mama ( Kozi )Na tyle na ile jej czas pozwoli, bedzie online. Oczywiscie dla ludzi ktorzy chca cos kupic na pewno znajdzie czas, wiec apeluje: prosze smialo pisac.
Jak narazie to tyle co chcialem przekazac.

Pozdrawiam
TomekG

Bor
09-08-2013, 03:08
Ty wredny człowieku Ty, jak możesz tak mamę wykorzystywać? ;-P Mam nadzieję, że chociaż dzielisz się z nią zarobkami. ;>

wino
09-08-2013, 04:07
no to fajną masz mame

krzdab2150
09-08-2013, 05:26
Ale mama, jejku. Myślę, ze taka mama zasługuje na osobny wątek, np. jak nasze mamy reagują na pająki?? moja nie najlepiej, ostatnio stwierdziła, ze "czuje się zagrożona".

Jimbo
09-08-2013, 05:34
Fajnie, że będziesz studiował we Wrocławiu, może coś łyknę :)

Hajdi
09-08-2013, 06:28
Aby byla zachowana zgodnosc postu z dzialem hmm..

raczej nie rokuje ;P


A ponizej wlasciwa tresc postu.
------------------------------------------------------------------------------------------------

Mama jest Git ;D
chyba na ostatniej gieldzie w swietochlowicach tez byla ;d

TylerPL
09-08-2013, 10:28
Moja matka się nie tyka pająka, jest jej obojętny, a jak wyjechałem na tydzień to mu nawet podłoże spryskiwała i nie bała się otwierać terra. A co do starego to on ma arachnofobie... :P

Grochu
09-08-2013, 11:15
moja mama to by w ramach p[omocy spryskała terraria raidem....

Bor
09-08-2013, 12:27
Moi rodzice podchodzą do tego obojętnie. W sensie, byle nie musieli tego tykać. Mam swoją hodowlę, oni mi w niej nie pomagają (chyba, że chodzi o fundusze), ani też nie przeszkadzają.

xeper
09-08-2013, 23:29
Kurcze ale masz dobrze, moja starsza to sie boi pająków:D

talullah
12-08-2013, 12:23
Pozdrowienia serdeczne dla Mamy. Ja też jestem mamą, ale ja sama hoduję pająki i inne robale i też mam dziecko w wieku akademickim. Moja córcia nie tyka pająków, raczej ich nie trawi. jedynie może dotknąć patyczaka. Po prostu masz szczęście. Mama na wagę złota!!!

Awikularia
13-08-2013, 02:59
Ooo, talullah, jestes mamą? Fajne imie dla kobiety - Tadeusz..... :P:P:P

Masa
13-08-2013, 04:32
Noo ja zaliczylem zonka po powrocie z urlopu...moja mama opiekowala sie cala banda ptasznikow....baa nawet zapalala nocna lampke grzewcza dla Avicularia:)

Bor
13-08-2013, 05:17
Awiularia, talullah to małżeństwo o ile się nie mylę, Tadeusz i Wirginia. Zreszta wypowiedzi sa zazwyczaj w liczbie mnogiej. ;)

Awikularia
13-08-2013, 15:04
Hehs, to niech sobie zaloza dwa profile, bo nie bedzie wiadomo, ktore sie w danej chwili wypowiada. Moj maz ma osobny nick i osobny profil ;).

Bor
13-08-2013, 15:27
A jaki nick ma Twoj mąż? ;-P Pytam z czystej ciekawości.

Awikularia
14-08-2013, 11:45
Zadna tajemnica - Armal.

42d3e78f26a4b20d412==