PDA

Zobacz pełną wersję : Chyba przed wylinką



Vagansmen
18-08-2013, 03:27
Moja vaganska wczoraj wynosiła spod kokosa torf, robiła pajęczynę i ma wyczesane włoski na odwłoku. Więc to pewnie wylinka. Zwwilżyłem jej torf, głównie obok kokosa. Dzisiaj rano patrze, może już wyliniała, ale ona sobie siedzi pod kokosem i zalepiła wejście do niego pajęczyną. Ale już wczoraj zobaczyłem na kokosie na zewnątrz takie włoski, w jednym niedużym miejscu. To prawdopodobnie pleśń. I teraz boję się, że w środku kokosa jest pleśń i ją zaatakuje. Jednak nie mogę tego zobaczyć, bo pod kokosem jest ciemno. Czy muszę się martwić? I jeszcze jedno: jeśli ptasznik zachowuje się tak jak opisałem wcześniej, to za ile mniej więcej będzie wylinka? Z góry dzięki za pomoc!!!
PS: Sory, że musicie tyle czytać, ale krócej się nie dało.

Atrax Robustus
18-08-2013, 03:39
1. Nie musisz sie martwic.

2. Nie wiem, kiedy wylinka, ale pewnie "wkrotce" :)

Gufi
18-08-2013, 04:10
Moja gienia potym jak zrobiła pajęczyne wyliniała po 2 dniach:]

Bor
18-08-2013, 04:21
Mój albopilosum z kolei, zanim stał się dorosłym samcem, dużo kombinował i długo się przygotowywał. Zalepił sobie kryjówkę, siedział tam z tydzień. Następnie wyszedł, jakiś czas posiedział na zewnątrz i znowu sie schował. Ponownie wyszedł, zrobił sobie dywanik i dopiero wyliniał. Zatem to nie jest regułą.. ale na pewno za jakiś czas.

tomash_k
18-08-2013, 05:20
To nie pleśń , nie martw sie.

Vagansmen
18-08-2013, 10:32
Hej tomash_k jeśli to nie pleśń to co, przecież to są takie białe włoski...

42d3e78f26a4b20d412==